kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie kumam.Popierają niepodległą Katalonię? Tylko wtedy nie będzie Barca mogła grać w La lidze...
3
Nie,tylko to takie puszenie się jak paw.Piłkarz świetny,ale trochę skromności by mu nie zaszkodziło a wręcz przeciwnie...
4
Cr7 puszy się jak paw jaki to on boski nie jest.Mówi że uważa się za najlepszego.To co się dziwisz że ma wielu krytyków? Obrońca Cr7 się znalazł.
0
Iker bardzo obinżył loty.Lubię go jako jedynego z Realu na tę chwilę ale co się z nim dzieje to nie wiem :(
7
A Barca ma po prostu świetnego bramkarza.To co ma bronić broni bez zarzutu :)
0
Skąd to przypuszczenie? Napisał to kibic Realu przecież.Widać po wypowiedzi...
1
Montoya powinien już troszeczkę być ograny bo w końcu gra tutaj od dawna.Codo Douglasa,to ja nie rozumiem po co go kupili skoro nawet nie dadzą mu szans na grę? Jakoś musi się ograć chłop w Europie chyba?
0
"Jak mnie denerwuje pisanie ze messi jest dobry!!! przeciez on bez xaviego i iniesty NIE ISTNIEJE!!!! patrzcie jak on teraz gra, bez porownania w ogole z naszym booooskim Crisem, najbardziej kąpletnym pilkarzem globu!!! i jeszcze te sterydy, dla mnie powinni go zdyskwalifikowac.... kiedys zidane robil sobie transfuzje krwi ale to zupelnieeee co innego, to w koncu nie wplywalo na jego gre a jak wiadomo sterydy messiego ciagle dzialaja ;/;/ na szczescie nie istnieje bez czapiego (xDD) i bladego iniesty, dla mnie jest gorszy od hazarda czy Jamesa" Ach te hala dzieci :D Uśmiać się można jaki tam jest poziom komentowania :D
0
Skąd w niektórych Polakach tyle nienawiści?
0
No cóż nie ma się co dziwić :) Będzie to albo Barca albo Newell's :)
0
Wszystko na ten temat :) Chciałbym kiedyś zobaczyć Koke u nas.Wartościowy zawodnik :)
0
Nie wyobrażam sobie przerwania meczu jakby Leo pobił ten rekord.Na stadionie największego rywala to chyba by nie przeszło.I jak niby miałoby to wyglądać? Brawo by mu bili? Messiemu? Kibice Realu? Z całym szacunkiem,ale wydaje mi się że by go wygwizdali niestety :(
0
Jak dojdzie jeszcze Suarez to będzie miazga :D Oby tak dalej Panowie :)
0
Taa,i stracili 9 bramek w lidze a Barca ani jednej.Kto tu lepiej sobie niby radzi?
0
No tak przyglądać to się oni mogą poszczególnym zawodnikom :) Potem mogą się też przyglądać jak nam ich sprzątną z racji tego że Barca ma zakaz :D
1
W zeszłym sezonie byłoby straconych już z kilka bramek :) Także Bravo broni dobrze,ale trzeba nadmienić że obrona się poprawiła :)
0
Tak jasne.Nie dość Barca ma zakaz na kupowanie to zawodnicy będą odchodzić? Myślę że nasz zarząd nie jest głupi by pozbywać się w zaistniałej sytuacji jakiegokolwiek zawodnika a już na pewno nie Albę :)
0
Jakich argumentów? Mówię że Cr7 strzela i jest w formie.Druga sprawa że strzela ręką czy wymusza karne.Dodaję że Messi strzela ale mniej,za to asystuje i jest z niego trochę więcej pożytku :)
1
Niech sobie strzela :) Jest w formie Ronaldo.Nawet mu bramkę zdobytą ręką zaliczają.Wymusza karne jak gra im nie idzie.Jego sprawa.Barca ma Messiego który w tym sezonie nie strzela tak jak on,ale dużo asystuje i pomaga drużynie w każdy możliwy sposób czysto sportowy :)
0
36 lat.O wiele za wcześnie :(
0
Tu też masz rację,bo w końcu w LM nie ma słabeuszy typu Rayo :D
2
Co nie znaczy że mamy płakać bo Barcelonie przydarzył się słabszy mecz :)
0
Pierwsze 5 to pyknie w tym sezonie jeszcze jak nic :D
0
Jakby było w Madrycie to miałoby to lepszy smaczek.A jakby jeszcze wygrali to już w ogóle :D
0
Tak klepali klepali,a tu poszła kontra z której mieli przeciwnicy rożnego.Dośrodkowanie i gol :D
0
No wiadomo ,patrzeć po sobie.Ja tam nie uważam że mamy słabą obronę :) Jest znaczna poprawa mimo tego że gramy z średniakami.W zeszłym sezonie też po głupich błędach traciliśmy bramki :)
0
Okey,a co ma taki Real powiedzieć? Ile oni stracili z średniakami bramek? 4 z Realem choćby :) To że Barca nie straciła bramki to nie lada wyczyn :)
0
Brawo Bravo :)
0
Całkiem przyzwoicie zagrał na tej pozycji :)
1
Coś sobie Douglas nie pogra :D