1

@Bagsik88
W sumie masz racje ale na wf na pewno jakieś bramki strzelali;)

0

@Roobo
#RooboNaSelekcjonera

0

@Roobo
Dzisiaj nie masz do czego się przyczepić jeżeli chodzi o gre i bedziesz szukal dziury w całym skoro tyle wiesz to czemu się polska pilka nie zajmiesz i nie zrobisz tam porządku? Jak wchodzę na ta strone i czytam te wypociny to aż przykro się robi a najwięcej maja do powiedzenia ludzie którzy w piłce klubowej to grali na poziomie b klasy

0

@Encore
Skoro mówisz ze nie można to pewnie masz racje

0

@Encore
Haaland potrzebował 3 dni jak ktoś jest topowym piłkarzem nie potrzebuje sezonu na ogarnie nie mowie ze Antony jest słaby bo nie jest ale nigdy nie bedzie jednym z najlepszych

0

@cchesterr43
Czemu tu każdy każdemu musi szpilkę wbijac? Napisalem ze myślałem ze bezposredni pojedynek jest wazniejszy bo bo na logikę tak powinno być lecz przyznałem się do błędu.

0

@Sensible
Wiem przeprosiłem już w poprzednich postach za pisanie farmazonów;)

1

@mekston
Gafa z mojej strony milego wieczoru;)

0

@mekston
Masz racje kolego przepraszam za pisanie glupot;)

0

@mekston
Zwracam honor po prostu na logikę wazniejszy jest bezposredni pojedynek niż liczba bramek

0

@mekston
Ok tak zrobie

0

@Sensible
A co z bezpośrednim meczem pomiędzy Niemcami i Japonia?

0

@Farsyfan33
Hiszpania z 1 Japonia z 2

0

@mekston
Przesyan gadać glupoty

0

@mekston
Nie prawda Japonia wygrała z Niemcami wiec przy remisie wyjdzie Japonia

0

@mekston
Niemcy muszą strzelić 7 bramek jeszcze a Hiszpania przegrac lub Hiszpania strzelić jeszcze dwie innej opcji dla Niemców nie ma

0

@P33ck
O czym nie wiem?

0

@AbelKabel
A skąd Ty wiesz gdzie ja byłem a gdzie mnie nie było;)
I skoro Ci sa inni od tamtych to skąd się to u nich wzięło tu się tego nauczyli?
Akurat najbardziej w porządku których poznałem urodzili się tu na miejscu i nie maja wypranych beretów

0

@AbelKabel
Ja tez znam Arabów którzy są normalni nie mowie ze wszyscy są tacy sami...
Chodzi mi o to ze np moj kolega który jest Arabem sam neguje ich stosunek do kobiet ale niestety większość z tych których poznałem ma odmienne zdanie może akurat miałem pecha i poznawałem samych głąbów

1

@AbelKabel
Poznałeś dwóch Arabów i na tym opierasz swoje wnioski zamieszkaj wśród tych ludzi i wtedy się wypowiadaj ja mieszkam w Anglii od 8 lat i uwierz mi ze przyjechałem tutaj bez wyrobionej opinii co do ich kultury a raczej jej braku

1

@AbelKabel
Pamiętaj kolego ze Arab nie powie Ci w oczy ze toba gardzi.
Doskonale wiem ze nie wszyscy są tacy sami patrz Iran walczą o prawa swoich kobiet chodzi mi o to ze dzieci są wychowywane bez szacunku do kobiety dam Ci przykład moj sąsiad ma z 9 lat pobil siostrę po czym do matki powiedzial ze ma się nie wpierdalac bo jak ojca nie ma to on rządzi i ciekawe czy będzie taka madra jak wroci ojciec i czemu my mamy szanować ich prawo skoro oni naszego nie szanują...gwałty usprawiedliwiają wiarą mają większe prawa tu w Anglii niż obywatele tego państwa...

2

@AbelKabel
Czyli chcesz powiedzieć że chcesz poznawać kulture kraju w którym Twoja Mama nie miałaby żadnych praw?
Mówisz o ludziach mieszkam w Anglii wśród Arabów i póki tej hołoty nie poznałem miałem takie same myślenie.
Ciągle zasłanianie sie religią gdy akurat jest to wygodne i zero szacunku do Europejskiej kultury najpierw proponuje poznać chociaż jednego Araba a dopiero później pisac jacy Ci ludzie są.
Pozdrawiam

1

Jako piłkarz klasa sama w sobie niestety Jako człowiek... WSTYD

6

@Comentateiro
Jestes niereformowalny...
Cala sytuacja na świecie jest przez takich paranoików jak Ty.
Wylacz ten telewizor i przeczytaj sobie jakąś książkę wyjdzie Ci na zdrowie;)

0

@Comentateiro
Widzę tobie telewizja szkodzi najbardziej otworz oczy dzbanie...
W Uk jest trochę bystrzejsze społeczeństwo i skończyły się kłamstwa rządu a u nas premier mowi ze macie zapierdalac za miske ryzu a i tak w następnych wyborach wygra pis.
Sam mam choroby współistniejące i przeszedłem tego zjebanego covida dwa razy i jakoś zyje nie wymagałem hospitalizacji.pozdrawiam i proponuje się doinformować;*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?