3

Pan Tata zamiast mózgu ma wodę sodową. To całe przejęcie numeru 10 po Messim i kilka bramek w lidze na początku gry w pierwszym zespole to chyba najgorsze co się mogło Ansu przytrafić. Przyszły kontuzje, presja rosła.
Przykład Dembele pokazuje, że można się odrodzić ;) (a potem znów połamać.. xD)
Więcej pokory i ciężkiej pracy! Minuty na pewno jeszcze przyjdą, z taką przewagą w La Lidze nie ma siły żeby typek nie pograł.
Pytanie tylko czy pogra żeby nabrać pewności i pokazać, że jest wart tej koszulki czy będzie to klasyczne okno wystawowe?

0

Jakiego szacunku? Ile on ma lat i jakie osiągnięcia?
W tym sezonie dostanie pewnie szansę (mamy dużą przewagę w lidze) i to powinno go ostatecznie zweryfikować.

0

W marcu chyba za wcześnie na takie rozmowy. Przed nami sporo ligowych meczy i to właśnie w nich Fati powinien dostawać ostateczną szansę. Jeśli się nie odblokuje a wpłynie dobra oferta no to cóż ;) zawsze można kombinować w kontrakcie z jakąś opcja pierwokupu albo % od przyszłego transferu (jeśli jednak gdzieś by odpalił).
Skoro nie dźwiga presji na CN to czemu miałby dźwignąć gdzie indziej?

1

a co z PRAWDZIWYM, NOMINALNYM lewym skrzydłowym?

0

Barcelona nie pozyskała Haalanda ponieważ celem tych plotek było jedynie podsycanie wrażenia, że wciąż jesteśmy w topie i walczymy o największe cele - trofea, transfery gwiazd itp. ;)

1

@Romario87 skąd pieniądze na transfery?
A no skoro mamy trzech PS i żadnego LS no to trzeba by coś posprzedawać :)
Do końca sezonu jeszcze trochę czasu jest ale w ataku poza Lewym i Dembele (który chimeryczność i podatność na kontuzje jednak ma wziąż wysoką) nie ma pewniaków do pozostania. Ansu, Ferran, Raphinha - jeśli wpłynie dobra oferta to nie ma co się zastanawiać. W czerwcu będzie wiadomo, który w tym sezonie pokazał najmniej i trzeba trochę kasy zarobić.

8

Oby ten mecz otworzył oczy trenerowi i zarządowi na pewne bareizmy, które mamy obecnie w składzie. Na prawym skrzydle jest Dembele, Torres i Raphinha. Każdy z tej trójki gra bardzo źle na skrzydle lewym.. na lewym nie ma kto grać, od biedy Fati, może Balde albo gramy 4 pomocnikami z fałszywym lewo skrzydłowym.
U Ferrana powiało optymizmem po meczu z Cadizem (xD) ale na PS jest trzeci w kolejce a nominalnego LS nie mamy :D
Sytuacja bardzo podobna (chociaż to inny ciężar gatunkowy) do tej z Coutinho, Griezzmanem i Messim w jednym składzie.
Konieczne jest odbudowanie formy Kounde (albo topowy transfer jeśli Żules jednak woli grać na ŚO. Spoko, niech walczy o miejsce z Christiansenem i Araujo), transfer topowego LS i wartościowego zmiennika lub przyszłościowego młodego napastnika na szpicę (Lewy obecnie bez formy i nie ma alternatywy).
Bardzo pozytywnie zaskoczył Kessie, gdyby miał jeszcze odrobinkę więcej zwrotności i dynamiki to już w ogóle byłby cud miód.

pachnie w tym sezonie superpucharem i La Ligą.
Ligowe El Clasico i dwumecz w CdR to będą meeega trudne mecze.

a tak poza tym to witam wszystkich Kibiców, to mój pierwszy komentarz :)
Kibicuję od 2005, na stronę zaglądam od lat ale jakoś nigdy nie było okazji konta założyć :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?