kal_04
Dołączył/a: listopad 2011
Teraz Warszawa ;-)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Beetlefan masz w 100% rację nie można się patrzeć na sędziów, po prostu trzeba grać swoje.
Maciek piłka nożna to nie hokej, żeby co chwila podglądać zawodników. Był faul, a może go nie było, dać kartkę a ja dać to jaką, jeden sędzia da żółtą, inny czerwoną, co chwila przerywać mecz... straci się płynność spotkania, a trzeba pamiętać, że najlepsze drużyny na świecie grają praktycznie co 3 dni, a przedłużające się spotkanie na pewno będzie miało wpływ na ich "świeżość". Czy dzięki temu mecze byłyby bardziej spektakularne? Chyba nie...
To jest moja subiektywna ocena wprowadzenia kamer na boiska, pewnie są kibice którzy się ze mną zgodzą, ale są i tacy dla których zwycięstwo swojego ulubionego klubu jest najważniejsze i nie interesuje ich piękno futbolu. Powtórzę jeszcze raz: "piłka nożna jest grą błędów, nie tylko zawodników, ale także sędziów..."
0
truska dzięki za linka :-) mam nadzieje, że uda się zobaczyć na bezprzewodowym :-)
Mam nadzieje, że MD się nie pomylił i wyjdzie "jego" skład
0
Maciek wyobrażasz sobie sytuację w której zawodnik wychodzi na czystą pozycję (np taka jak w meczu z Realem, gdzie Messi wychodzi na czysto) sędzia gwiżdże spalonego. Piłkarze żądają powtórki - techniczny mówi, że boczny się myli - nie było spalonego. Co dalej? Akcji nikt nie cofnie żeby wyszedł znowu sam na sam...
Jestem za tym, aby wprowadzili dopuszczenie powtórek, ale jedynie na granicy przekroczenia przez piłkę linii bramkowej.
Piłka nożna to w końcu gra błędów :D
0
Real, jak zawsze "rzuca" się na Barcę na początku, a później jak łapiemy rytm to coś jakby z nich uchodziło powietrze i szukali gry z kontry. Nie zmienia to faktu, że Real nawet w "dołku" jest groźnym przeciwnikiem co pokazali w ostatnich GD.
Moim zdaniem największym kłopotem Madrytu była prawa strona obrony. Kilka skutecznych podań w poprzek boiska i robiła się przewaga... i pada bramka, sędzia boczny myli się, gdy Messi wychodzi sam na sam i gwiżdże spalonego...
0
sędziowanie w LaLiga pozostawia wiele do życzenia!
P.S. Wie ktoś gdzie można zobaczyć dzisiejszy mecz tak, żeby się nie cieło za bardzo? (oczywiście na necie...)
0
florek81
Nie mam pojęcia czy kiedyś grałeś na boisku, a jak już grałeś to chyba nigdy nie zostałeś kopnięty w noge. Po mimo, że to są profesjonaliści to ból będą odczuwać. Twoje wypowiedzi są płytkie!
0
Bardzo dobry mecz w wykonaniu całego zespołu, ale moim zdaniem Pique rozegrał jeden z najlepszych spotkań w swojej karierze. Może pozostał pewien niedosyt, bo były okazje na wygranie. Sędziowie popełnili kilka błędów - no cóż zdarza się.
Nie wiem jak Wy, ale mnie dobijał wczoraj Szpakowski, który ewidentnie "komentował pod real". Jego teksty mnie dobijały, a w 35 minucie pierwszej połowy dowiedziałem się, że "do końca spotkania pozostało 5 minut..."
Komentator powinien być bezstronny, a jego komentarz profesjonalny! No Panie Darku z roku na rok jest coraz gorzej!
0
20 minut i może będzie przełamanie :-) dobra zapowiedz polecam...
0
mam nadzieje, że defensywa realu nie bedzie stawiać oporu. W drugiej połowie widze Alexisa za Pedro - niech coś dziś ustrzeli :-)
0
natal11 Alexis strzelił w tym sezonie tylko 1 bramkę w meczu LM z Benficą. Chyba, że przeoczyłem jakiś mecz z Pucharze Króla to przepraszam i proszę o poprawienie mnie :-)
Real jest teraz w "dołku" ligowym i pewnie będzie stawiał na Puchar i LM...
Ja zakładam dwa możliwe scenariusze:
1. Real rzuci się na barce jak szaleni, a jak wszyscy wiemy Barca ma problem z wyjściem z pod pressingu co może się skończyć szybką utratą bramki.
2. Real zamknie się w obronie i będzie grał z kontry, a ona jest zabójcza.
Mimo wszystko liczę na dobry wyrównany pojedynek, a za manite (oczywiście dla FCB) bym się nie pogniewał :-)
0
OKO nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale choroba którą przechodzi Titio nie składa się jedynie z zabiegu chirurgicznego, ale także należy podjąć dalszą kurację, aby wyeliminować jakiekolwiek zagrożenia powiązane z roznoszeniem się guza po organizmie. Nie wiem czy miałeś kiedyś styczność z osobami chorymi, ale po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś bardzo samolubną osobą, która nie patrzy na innych, a myśli tylko o tym by jemu było najlepiej. Jak dla mnie jesteś spalony!
Proszę również admina, aby zablokował ten spam bo to jest notoryczne - reklamowanie tych zbereźnych filmików - czy ciężko jest zablokować konto?
Tito życzę rychłego powrotu do zdrowia i niech wraca jak najszybciej do rodziny i na ławkę.
0
Dużo zdrowia dla Tito i siły!
Do: Shinighami nie zgodzę się z Tobą, że w Polsce trzeba długo czekać na operacje, które są groźne dla zdrowia. Niestety u mojego ojca zdiagnozowali guza (raka) 6 grudnia 2012 roku. Jest już po operacji i tak jak Titio wraca do zdrowia ;-)
A tak na marginesie szanuje Vilanove i dlatego jak prosi, żeby więcej informacji nie przekazywać to należy to uszanować...
0
Czekałem na ten kontrakt z niecierpliwością. Tello bardzo szybko się rozwija i jak tak dalej będzie to już niebawem będziemy go oglądali w każdym meczu.
0
Niech Fabregas wraca do zdrowia! Co do Puyola - nie jest najmłodszy, ale odgrywa bardzo ważną rolę w zespole nie tylko jako kapitan, ale także swoją walecznością daje siły innym obrońcą. Widać, jak bardzo go brakuje w meczach w których odpoczywa. Niestety jego kariera dobiega końca czy nam to się podoba czy nie. Teraz najważniejsze jest, aby znaleźć godnego zastępce na jego miejsce - najlepiej wychowanka ;-)
0
Drogi DamianWST jak dla mnie nie znasz się w ogóle na piłce nożne oraz zakładam, że nie wiesz co oznaczają statystyki (lub ich wcale nie przeglądasz). Oczywiste jest, że Leo nie zdobył by tylu bramek bez pomocy kolegów z zespołu (piłka nożna to gra zespołowa). Pewnie też nie zauważyłeś ile podań celnych ma Iniesta, Xavi, Mesi, Fabregas, itd. Gra Barcelony polega na "rozklepaniu" podaniami przeciwnika, by w odpowiednim momencie któryś z zawodników oddał celny strzał na bramkę.
0
Po komentarzach wnioskuję, że większość z Was lekceważy Milan co jest wielkim błędem. Może nie są w najlepszej formie, nie mają już tylu gwiazd, ale potrafią strzelać bramki, a co najgorsze potrafią "zamurować" dostęp do własnej bramki. Liga włoska charakteryzuje się tym, że zespoły nie tracą zbyt wielu bramek, ale też potrafią strzelać z kontry.
Barcelona w tym sezonie traci bardzo dużo bramek, a przy zamknięciu dostępu do własne bramki każda kontra (przy słabo spisującej się obronie Barcy) strzelenie gola z kontry może okazać się wystarczające.
Jednak myślę, że najmniej wygodnym przeciwnikiem będzie Szachtar.
0
Alves na konferencji bardzo fajnie powiedział o swojej grze. Trzeba mu przyznać, że faktycznie nie jest w najwyższej dyspozycji i nie możemy go krytykować za brak chęci do gry, ale niestety moim zdaniem nie zasługuje na grę w pierwszym składzie. Muszę się zgodzić z @Pawsonem, bo bardzo fajnie opisał tą całą sytuację w jakiej znajdował się i znajduję obecnie Alves. Niestety czasami odnoszę wrażenie, że idąc na przebój 1vs1 po prostu wie, że nic z tego nie będzie i się kładzie na boisku czekając na gwizdek arbitra. Chciałbym jeszcze zobaczyć Alvesa, który lata jak struś pędziwiatr na prawej flance, a przede wszystkim wbiegającego w pole karne i robiącego miejsce dla napastników.
0
Nie wiem czy pamiętacie, ale gdy zaprezentowano koszulki na sezon 11/12 to wiele było słów krytyki na ich temat, a teraz co się okazuje? że te koszulki super się prezentują. Prawda jest taka, że koszulki nie biegają, a korki nie strzelają bramek (jak to napisał kolega poniżej ;-) )
0
Widzę, że chcecie Montoye za Alvesa :D ja mimo wszystko za Alvesa widziałbym PISZCZKA :D
0
Ach jeszcze jedno... Byle jutro zawodników zbytnio głowa nie bolała :D
0
Kwiaty tak :-) Szampan jak najbardziej ;-) Odpoczynek dla wszystkich najważniejsze...
0
Gratulacje! Czekam jutro na bramkę, a później na kołyskę :-)
0
Nie myl LM z LaLiga ;)
0
Pep był wielki, ale jego czas z Barcelonie dobiegł końca, a porównywanie trenerów nie ma sensu. Jak będą wyniki to i Tito będzie uznawany za mistrza w swoim fachu. Wszystko kiedyś się kończy, nawet to że Tito odejdzie.
Czas na oceny trenera przyjdą po pierwszym jego sezonie jako "1-wszego". Osobiście uważam, że Tito da radę i będziemy go tak samo dobrze pamiętali jak i Pepa.
0
100 lat gry i 200 lat zdrowia dla LEO :-)
0
Rozpoczyna się nowa epoka dla Barcy, nowy czas dla Pepa.
Dziękuję trenerowi za chwilę szczęścia, które mi dał, dziękuję za młode talenty, które wprowadzał do składu, dziękuję za te wszystkie sukcesy!
Za razem chciałem życzyć wielu kolejnych sukcesów, żeby inni kibice mogli Pepa równie dobrze wspominać jak MY.
W naszych sercach Drogi Trenerze zostaniesz do końca życia!
0
Sto lat!!
0
Co do statystyk to na onecie są ciekawie rozpisane - forma drużyny, poszczególne rozgrywki, historia no i zawodnicy. Podaję link, gdyby ktoś chciał :-)
http://statystyki.livezone.onet.pl/s4/?clientid=105#2_1,3_32,22_1,5_3502,9_overview,25_1
Odnośnie "pojedynku" Pedro vs Tello to moje zdanie jest takie, że Pedro musi się odbudować, musi zacząć strzelać bramki, a gdzie ma lepszą okazje jak nie w La Liga? Pamiętajmy, że w środę jedziemy do Milanu, a to nie będzie łatwe spotkanie...
0
Moim zdaniem gracze zagrali najsłabszy mecz w tym sezonie. Wydaje mi się, że o wyniku zadecydowała pierwsza połowa i bezradność linii pomocy. Wiadomo, że zawodnicy nie są maszynami do grania, ale zwykłymi ludźmi o ponadprzeciętnych zdolnościach do gry w piłkę. Nie możemy oczekiwać od nich, że będą wszystko wygrywać. Nie wątpliwie we wtorek przekonamy się czy przypadkiem Barca nie ma jakiegoś kryzysu, jeżeli jest to i tak go przezwyciężą :-)
Pozdrawiam wszystkich fanów
0
Sportklub mógłby trochę popracować nad jakością obrazu, bo jest marna. Mecz ogólnie był słaby, nawet bardzo słaby i młodzież tym razem się nie popisała. Cieszy mnie, że pomimo kiepskiego występu wygraliśmy. Mam nadzieje, że na GD barca pokaże, że nie przypadkowo Messi dostał złotą piłkę, a Pep został uznany za najlepszego trenera ;-)
P.S. Zmieńcie komentatora na sportklub!