O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Górnik
  • Barcelonie kibicuję od 2008 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 4657
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 4

Komentarze

0

Brawo!! Jeszcze 2 puchary i umieram ze szczęścia. :D

0

Busqest jest dobrym zawodnikiem chce aby zoatał w Barsie. :~)

0

Czyli on teraz bendzie zarabial 6 mln rocznie? Czy sie pomylilem. Sory za blendy na komurce musze zmienic opcje. :~(

0

Mam pytanie. Ile zarania messi. Ale od klubu nie od reklam. Chodzi o kase za rok grania. :~)

0

Informacja dla lessiWruć ronaldo w poprzednim sezonie strzelił 51 bramek a z tego 10 żutów karnych. To 20%

Zobacz wszystkie

2

Ja licze na zacięty mecz ale jestem za barcom (typ: 2-1)

1

nie wiem co zrobie gdy barca przegra 2 następne mecze bo te mecze to nie tylko walka o mistrzostwo ale też o honor

1

Że jest pracowity, dobra wiadomość, ale czekam na wyniki.

0

Mnie obchodzi pedro choć w tym sezonie niezbyt dobrze mu idzie to dobry zawodnik i jeśli miałbym wybierać hciałbym pedro

0

Ale najbaedziej mnie zawiudł Xavi bo był sam na sam z branką i strzelił nad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?