18 maja 2015, 07:36
0
Brawo!! Jeszcze 2 puchary i umieram ze szczęścia. :D
26 stycznia 2015, 13:03
Busqest jest dobrym zawodnikiem chce aby zoatał w Barsie. :~)
25 stycznia 2015, 20:42
Czyli on teraz bendzie zarabial 6 mln rocznie? Czy sie pomylilem. Sory za blendy na komurce musze zmienic opcje. :~(
25 stycznia 2015, 20:34
Mam pytanie. Ile zarania messi. Ale od klubu nie od reklam. Chodzi o kase za rok grania. :~)
10 grudnia 2014, 18:19
Informacja dla lessiWruć ronaldo w poprzednim sezonie strzelił 51 bramek a z tego 10 żutów karnych. To 20%
6 sierpnia 2014, 08:29
2
Ja licze na zacięty mecz ale jestem za barcom (typ: 2-1)
8 maja 2014, 14:29
1
nie wiem co zrobie gdy barca przegra 2 następne mecze bo te mecze to nie tylko walka o mistrzostwo ale też o honor
28 lipca 2014, 16:11
Że jest pracowity, dobra wiadomość, ale czekam na wyniki.
14 maja 2014, 09:31
Mnie obchodzi pedro choć w tym sezonie niezbyt dobrze mu idzie to dobry zawodnik i jeśli miałbym wybierać hciałbym pedro
10 kwietnia 2014, 06:52
Ale najbaedziej mnie zawiudł Xavi bo był sam na sam z branką i strzelił nad
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Brawo!! Jeszcze 2 puchary i umieram ze szczęścia. :D
0
Busqest jest dobrym zawodnikiem chce aby zoatał w Barsie. :~)
0
Czyli on teraz bendzie zarabial 6 mln rocznie? Czy sie pomylilem. Sory za blendy na komurce musze zmienic opcje. :~(
0
Mam pytanie. Ile zarania messi. Ale od klubu nie od reklam. Chodzi o kase za rok grania. :~)
0
Informacja dla lessiWruć ronaldo w poprzednim sezonie strzelił 51 bramek a z tego 10 żutów karnych. To 20%
2
Ja licze na zacięty mecz ale jestem za barcom (typ: 2-1)
1
nie wiem co zrobie gdy barca przegra 2 następne mecze bo te mecze to nie tylko walka o mistrzostwo ale też o honor
1
Że jest pracowity, dobra wiadomość, ale czekam na wyniki.
0
Mnie obchodzi pedro choć w tym sezonie niezbyt dobrze mu idzie to dobry zawodnik i jeśli miałbym wybierać hciałbym pedro
0
Ale najbaedziej mnie zawiudł Xavi bo był sam na sam z branką i strzelił nad