O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 43
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Poszukuje transmisji z komentarzem Sergiusza Ryczela ale la pro Barceloński komentarz :) Ktoś wyszukał już na necie?

0

10patryk10 zainstaluj sopcast 3.0.3 zaloguj jako anonimowy, wlacz soccer-live.pl ,wlacz sobote , mecz barca-betis,nakieruj public sport z sopcasta i gdzies tak równo o 20.00 :D powodzenia

0

Chłopaki bądzmy optymistami :D Pep wie co robi ;p Mecz sie rozkreci i będą emocje pozniej wejdzie messi i będzie wszystko jasne :D

0

Chlopaki musze wam cos dobrego powiedzieć! Poniewaz rozmawialem z dostawcą kanału Public Sport na GG i to jest pan który poświęca swój czas na transmisje poszczególnych ,róznych meczów w tym mecze Barcy.. Udało mi się namówic tego pana na to ,aby dzisiejszy mecz Barça-Betis był transmitowany po polsku :D I dowiedzialem sie jeszcze ,że gdy zacznie sie Ekstraklasa to ona będzie transmitowana na pierwszym miejscu,wiec pozostaną nam inne transmisje.A wiec wszystko zalezy od tego pana co bedzie transmitowane i czy wogóle będzie transmisja.. Myśle ,że jakby większa ilośc osób namówiła tego pana to częsciej oglądalibyśmy nasze mecze Barcy ;p :D :DD:D

0

Chlopaki musze wam cos dobrego powiedzieć! Poniewaz rozmawialem z dostawcą kanału Public Sport na GG i to jest pan który poświęca swój czas na transmisje poszczególnych ,róznych meczów w tym mecze Barcy.. Udało mi się namówic tego pana na to ,aby dzisiejszy mecz Barca-Betis był transmitowany po polsku :D I dowiedzialem sie jeszcze ,że gdy zacznie sie Ekstraklasa to ona będzie transmitowana na pierwszym miejscu,wiec pozostaną nam inne transmisje.A wiec wszystko zalezy od tego pana co bedzie transmitowane i czy wogóle będzie transmisja.. Myśle ,że jakby większa ilośc osób namówiła tego pana to częsciej oglądalibyśmy nasze mecze Barcy ;p :D :DD:D

Zobacz wszystkie

0



Co do meczu to będzie 3-0 A swoja drogą to chciałbym ,żebyście obejrzeli tą kompilacje o Tytule 'Good Bye Ronaldinho' . On był kimś wielkim przy oglądaniu tej kompilacii łzy i emocje jak bym stracił kogoś najblizszego ;/ Muzyka jest wprost idealna Błagam was obejrzcie to a nie pożałujecie,wczujcie się w ten klimat ;0



P.S I love you Ronaldinho and Visca el Barca

0

Mam nadzieję ,że dobijemy dzisiaj do 100 komentarzy :D

0

soory do 1000 :D

0

Sebcio24 cieszymy sie razem z tobą ! Kibice Barcy łączmy się :DD:

0

scala81 co ty gadasz? Tak jak ci wszyscy? Ze co ze niby niebyło polotu??? Kurde co wy za mecz oglądaliście przeciez tutaj oni na boisku to aż fruwali !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?