4

To musisz sobie pakiet za 2 zł wykupić xd

0

Arda Turan do Barcy!

0

Gdzie najlepiej oglądać dzisiaj derby Madrytu? Futbolhd sopcast czy coś innego? Chodzi mi o to żeby transmisja się nie zacinała

0

Chyba Cię coś boli...

4

Jakby tak zrobić filmik jak Suarez marnuje setki to myślę że trochę by potrwał

0

Luis Enrique

1

Dla Lewego najlepszym klubek jest Bayern. I nie mówię tak tylko dlatego, że mam cyfrowy polsat i wygodniej mi się ogląda Roberta w tv niż na necie xd

0

Nie ma co płakać. Rok temu graliśmy dużo gorzej a mimo tego była bardzo duża szansa na mistrza. VeB

7

32

Tak

0

Mieliśmy już Songa. W sumie to nadal Go mamy

0

Salah jest wypozyczony? Czy Fiorentina Go kupiła ?

0

Bez przesady. Barca i tak za dużo płaci swoim gwiazdą. Real może i kupuję drogo ale nie daje zbyt wielkich plac. Taki James u nas to by zarabiał z 14-6 mln.

0

Lepszy jest od Benzemy.

0

ALIEN Halilovic:

1

Pedro powinien więcej grać bo Neymar i Suarez nie czują jakiejkolwiek rywalizacji a to powoduje zachwiania formy.

0

w zimie jak nie kupimy jakiegoś dobrego pomocnika to nic nie wygramy za rok. Iniesta bardzo słabo...

0

Jego 2 bramki prawdopodobnie spłacą go na amen

1

Podziękuj mnie

0

wiem, że tak się nazywa tylko nie chciałem popełnić błędu... Ale dzięki ekspercie od Niemców

0

Arsenal ma na prawdę dobrą pakę i myślę że w przyszłym sezonie będą bardzo groźni w LM. Już teraz nie sprzedają najlepszych zawodników tylko kupują i myślę, że teraz też powinni kupić kogoś. Najlepiej stopera bo na wysokim poziomie to mają tylko Kościelnego bo ten Niemiec którego nazwiska nie chce mi się szukać w google jest za wolny i już za stary. Myślę że powinni kupić też dobrego napastnika i myślę że Lewy by tam idealnie pasował (szkoda że go nie puszczą) I myślę, że za dużo razy napisałem "myślę" :P

3

Komentarz usunięty

0

Messi jest najlepszy na świecie. oh wait...

0

Taki fajny meczyk Borussia Bayern a tu do kościoła trzeba iść...

0

Cześć. Mam pytanie czy dostaliscie już tego typu esemesy?Witam. Przepraszam za klopot ale przez przypadek podczas rejestracji na stronie tv internetowej podalam zly numer i kod potwierdzajacy doszedl lub dojdzie na panstwa numer. Czy jest mozliwosc zeby mi go pan/pani odeslali? Bardzo mi na tym zalezy przez zupelna pomylke tak sie stalo i bardzo przepraszam. Czekam na ten kod. Jesli nie doszedl prosze napisac, ponowie wyslanie. Ania

2

Iniesta za MSN

0

Ale zapomina o banie...

4

Komentarz usunięty

7

Messi jest najlepszy na świecie.

1

Ja duże nadzieje pokładam w Samperze i Haliloviciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?