kamaro43
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To musisz sobie pakiet za 2 zł wykupić xd
0
Arda Turan do Barcy!
0
Gdzie najlepiej oglądać dzisiaj derby Madrytu? Futbolhd sopcast czy coś innego? Chodzi mi o to żeby transmisja się nie zacinała
0
Chyba Cię coś boli...
4
Jakby tak zrobić filmik jak Suarez marnuje setki to myślę że trochę by potrwał
0
Luis Enrique
1
Dla Lewego najlepszym klubek jest Bayern. I nie mówię tak tylko dlatego, że mam cyfrowy polsat i wygodniej mi się ogląda Roberta w tv niż na necie xd
0
Nie ma co płakać. Rok temu graliśmy dużo gorzej a mimo tego była bardzo duża szansa na mistrza. VeB
7
https://vine.co/v/eu7BHXjzu3K
32
Tak
0
Mieliśmy już Songa. W sumie to nadal Go mamy
0
Salah jest wypozyczony? Czy Fiorentina Go kupiła ?
0
Bez przesady. Barca i tak za dużo płaci swoim gwiazdą. Real może i kupuję drogo ale nie daje zbyt wielkich plac. Taki James u nas to by zarabiał z 14-6 mln.
0
Lepszy jest od Benzemy.
0
ALIEN Halilovic:
1
Pedro powinien więcej grać bo Neymar i Suarez nie czują jakiejkolwiek rywalizacji a to powoduje zachwiania formy.
0
w zimie jak nie kupimy jakiegoś dobrego pomocnika to nic nie wygramy za rok. Iniesta bardzo słabo...
0
Jego 2 bramki prawdopodobnie spłacą go na amen
1
Podziękuj mnie
0
wiem, że tak się nazywa tylko nie chciałem popełnić błędu... Ale dzięki ekspercie od Niemców
0
Arsenal ma na prawdę dobrą pakę i myślę że w przyszłym sezonie będą bardzo groźni w LM. Już teraz nie sprzedają najlepszych zawodników tylko kupują i myślę, że teraz też powinni kupić kogoś. Najlepiej stopera bo na wysokim poziomie to mają tylko Kościelnego bo ten Niemiec którego nazwiska nie chce mi się szukać w google jest za wolny i już za stary. Myślę że powinni kupić też dobrego napastnika i myślę że Lewy by tam idealnie pasował (szkoda że go nie puszczą) I myślę, że za dużo razy napisałem "myślę" :P
3
Komentarz usunięty
0
Messi jest najlepszy na świecie. oh wait...
0
Taki fajny meczyk Borussia Bayern a tu do kościoła trzeba iść...
0
Cześć. Mam pytanie czy dostaliscie już tego typu esemesy?Witam. Przepraszam za klopot ale przez przypadek podczas rejestracji na stronie tv internetowej podalam zly numer i kod potwierdzajacy doszedl lub dojdzie na panstwa numer. Czy jest mozliwosc zeby mi go pan/pani odeslali? Bardzo mi na tym zalezy przez zupelna pomylke tak sie stalo i bardzo przepraszam. Czekam na ten kod. Jesli nie doszedl prosze napisac, ponowie wyslanie. Ania
2
Iniesta za MSN
0
Ale zapomina o banie...
4
Komentarz usunięty
7
Messi jest najlepszy na świecie.
1
Ja duże nadzieje pokładam w Samperze i Haliloviciu