kamaro43
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Boże
0
Ktoś wie czy jest komplet publicznosci?
0
Hahahahahaha dobre. Sam to wymyśliłeś?
0
Jacy piłkarze Atletico są zagrożeni żółtymi kartkami w pucharze
1
Maradona! Maradona! To jest cały Maradona! A nie. To Messi
0
Sandro to taki zmiennik. Mógłby rywalizować z Munirem. Ja jednak twierdzę że z Munira będzie większy pożytek w przyszłości
0
No i zabił Niemca
0
Spokojnie. Suarez jest za słaby, żeby mógł być prawdziwy
0
Niech wejdzie Rafinha.
0
Ty to pewnie jesteś gwiazdą A-klasy...
0
Mógłby ktoś dać link z bramkami Barcy b?
1
Znowu z 5 metrów
0
0-0
0
Jaki Adam?
1
Może jeszcze Douglas strzeli do kompletu
7
Spłacił się
1
Hat-trick Pedro nieunikniony
0
Halilović powinien grać
0
Co ten szpaku? To nie ta akcja
0
Griezman jest cholernie szybki
0
No to Puchar Króla należy do Barcy
3
Na Adame
0
A wszystkie asysty ze stałych fragmentów...
0
Pewnie on Ją rzucił.
0
Deulofeu od dwóch lat gra tak samo. Zero postępu.
1
Tak
0
Ie
0
Messi ma 90 a Ronaldo 94
0
Chciałbym żeby w końcu Halilović zagrał w pierwszej drużynie. Za Rakiticia
0
no proszę cie , jak juz to Neuer , Messi ma udane 2 ostatnie miesiace i mundial a pierwsza połowe poprzedniego roku chodził po boisku niby oszczędzając sie na munial