1

patrząc na ten transfer nasuwa mi się jedno pytanie: Kto bogatemu zabroni? :-$

0

Ja też w to nie "wieże" hahaha

0

chyba komu jak komu

0

nie. To jego wnuk

0

kogo nienawidzę? nienawidzę czarnych, białych, żółtych, zielonych... i rudych też nienawidzę :P

0

Polać mu!

0

Song odejdzie

0

no dobra. To teraz wystarczy sprzedać Songa i Alvesa, przesunąć Masche do pomocy i kupić jeszcze jednego stopera i PO

0

Przecież on już zna weteranów Barcy... Dużo ich nie zostało

0

Alba to LO...

0

Kiedy zapłacił 20 mln ja się pytam?! Wogóle wiesz co ty piszesz

0

Mam nadzieję że Song odejdzie i kupią jeszcze jakiegoś stopera

1

No Alba to on nie jest ale na pewno jest szybszy od Pique i Bartry. Jak by był wolny to by nie grał na LO

0

Jest szybki

0

Taa jak kiedyś napisałem żeby kupić Glika to się wszyscy śmiali i pisali że byłaby glikitaka

1

20 mln + podatek

0

A skąd wiesz?

0

Tyle ile będzie wart można się dowiedzieć z transfermarkt

8

Olać Jamesa. Mamy Halilovicia który za rok będzie tyle samo kosztował xd

1

na jeden sezon to oni mogą kupić kogoś za 7-8 mln a nie za 20 jakiegoś starego średniego obrońce

1

Nie on... 20 mln za góra dwa sezony bo tyle pewnie pogra a później odejdzie za 1 mln

0

Też mi się wydaje że może być lepszy :) Jak dobrze pójdzie to może być na poziomie iniesty...

0

Kto waszym zdaniem ma większy potencjał, Rafinha czy Denis Suarez? Proszę o uzasadnienie

0

Kto waszym zdaniem ma większy potencjał, Rafinha czy Denis Suarez?

0

haha

0

ma ktoś link do wczorajszej bramki lewego?

2

Będzie zmiennikiem Bartry

4

jest napisane

13

Barca wpuszcza kamerzyste tylko na rozgrzewkę i zabawę w "dziadka" bo później Luis Taktykę opracowuje

0

Mam nadzieję że Halilović rozwninie się tak szybko jak Rafinha w celcie albo nawet szybciej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?