kamaro43
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
patrząc na ten transfer nasuwa mi się jedno pytanie: Kto bogatemu zabroni? :-$
0
Ja też w to nie "wieże" hahaha
0
chyba komu jak komu
0
nie. To jego wnuk
0
kogo nienawidzę? nienawidzę czarnych, białych, żółtych, zielonych... i rudych też nienawidzę :P
0
Polać mu!
0
Song odejdzie
0
no dobra. To teraz wystarczy sprzedać Songa i Alvesa, przesunąć Masche do pomocy i kupić jeszcze jednego stopera i PO
0
Przecież on już zna weteranów Barcy... Dużo ich nie zostało
0
Alba to LO...
0
Kiedy zapłacił 20 mln ja się pytam?! Wogóle wiesz co ty piszesz
0
Mam nadzieję że Song odejdzie i kupią jeszcze jakiegoś stopera
1
No Alba to on nie jest ale na pewno jest szybszy od Pique i Bartry. Jak by był wolny to by nie grał na LO
0
Jest szybki
0
Taa jak kiedyś napisałem żeby kupić Glika to się wszyscy śmiali i pisali że byłaby glikitaka
1
20 mln + podatek
0
A skąd wiesz?
0
Tyle ile będzie wart można się dowiedzieć z transfermarkt
8
Olać Jamesa. Mamy Halilovicia który za rok będzie tyle samo kosztował xd
1
na jeden sezon to oni mogą kupić kogoś za 7-8 mln a nie za 20 jakiegoś starego średniego obrońce
1
Nie on... 20 mln za góra dwa sezony bo tyle pewnie pogra a później odejdzie za 1 mln
0
Też mi się wydaje że może być lepszy :) Jak dobrze pójdzie to może być na poziomie iniesty...
0
Kto waszym zdaniem ma większy potencjał, Rafinha czy Denis Suarez? Proszę o uzasadnienie
0
Kto waszym zdaniem ma większy potencjał, Rafinha czy Denis Suarez?
0
haha
0
ma ktoś link do wczorajszej bramki lewego?
2
Będzie zmiennikiem Bartry
4
jest napisane
13
Barca wpuszcza kamerzyste tylko na rozgrzewkę i zabawę w "dziadka" bo później Luis Taktykę opracowuje
0
Mam nadzieję że Halilović rozwninie się tak szybko jak Rafinha w celcie albo nawet szybciej