kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A gdzie kupować ? Wydałem 17 zł i teraz co ? Kupować HD za 6.15 ?
Kto ma tam konto ?
1
Pomoże ktoś ?
Kupiłem basic na futbolHD i mi ciągle tnie.
Włączam transmisje i u góry wciąż widnieje napis że należy kupić HD aby oglądać bez ścinek co zrobić ?
0
No już myślałem po tych normalnych powtórkach, że ugryzł Demichelisa, ale tutaj widać że nic takiego nie miało miejsca. Uspokoiłeś :)
0
podaj twoj nick
0
Siema gra ktoś w FUT na xbox 360 ?
0
Twoja nazwa wiele mówi Kret !!!
Nic dodać nic ująć :)
Ty nie oglądasz chyba w ogóle meczy jeśli twierdzisz, że dwa pierwsze punkty to bzdura. Nawet na stronie Realu piszą teraz, że Neymar zjada Bale na podwieczorek jaki on jest dobry czy też jak bardzo chcieliby mieć go w swoich szeregach więc przestań fanzolić i idź pooglądaj sobie seriale lub teleturnieje.
0
Co Jordi pokazywał tym palcem ? 2:13
0
Oglądacie studio ? Podajcie link
0
Barcelona La Rambla 3
0
Nie do tematu :)
Przerwa między meczami Barcy się dłuży, może ktoś ma ochotę zagrać w FIFE 15 na Xbox 360 ?
0
Kto ma fifę 15 na XBOX 360 ?
Podajcie swoje nazwy :)
0
Podajcie swoje nazwy na xbox 360 :)
0
Ma ktoś link z wczorajszego, całego meczu Barcy ?
0
podaj link konkurencji
0
Macie może filmik jak Neymar był oblewany lodowatą wodą ?
0
Wydałeś nasz tajemnicę
Wyjdź !
2
Alvessss RAZ !!!!
0
No to zaczynamy sezon
Oby do końca sezonu nasi chłopcy byli tacy zadowoleni.
0
Taka jedenastka prawdopodobnie wybiegnie także na mecz z Elche
0
Jakieś nowe wieści w sprawie Cuadrado ?
0
To daj golda.
0
Może ktoś powiedzieć gdzie znajdę informacje o przebiegniętych kilometrach zawodników z meczu Argentyna - Szwajcaria ?
0
haha Rojo to może 5 razy piłkę w tej połowie miał.
0
Dlatego mówię Wygrywamy z Atletico i gramy w Superpucharze :)
Nie wiem kto to zminusował...
0
Jak będziemy drudzy, a Real wygra ligę to zagramy w Superpucharze.
Zwycięzca Pucharu - Real
Zwycięzca Ligi - Real
To co Real zagra z Realem ?
To Barca zagra z Realem dlatego nie ma sensu oddawania meczu Atletico
0
W meczu z Atletico gramy o to aby aby wystąpić w Superpucharze. Dlaczego mają się podkładać, jeśli wygrana da nam grze w Superpucharze Hiszpanii na rozpoczęcie nowego sezonu.
5
Cules wierzycie jeszcze w mistrzostwo bo ja tak :)
Atletico przegrywa z Levante, Real musi przegrać jeden mecz, my wszystko wygrywamy i mamy mistrza.
5
Zrobił coś CR7 po bramce ?
0
realmadrid.pl
0
hahaha