kamil7-97
Dołączył/a: sierpień 2010
Miedźna
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=Esport_3&id=511
Tutaj jest spoko i nietnie :P
Prosze xD
Visca el Barcelona, Viva Catalunya
0
No to dziękujemy Pep Guardiola
0
Leo Messi , piękny występ 4 bramki zasługuje na 10 ! :)
VEB
0
Serce dla gry .. Serce dla drużyny .. Serce dla wszystkich , cały Xavi..
liczę, że będę grał jeszcze przez wiele lat"( do 40 lekko) hehe:) !
VEB !
0
4Shizer ... weź koleś ogarnij sie ta Guardiola miał romans a ma żone.. a po drugie to prasa niszczy każdego !! tyle ci powiem jestes fanem innej drużyny to wypier***.. z tej strony proste frajerze !!!! :/
0
Gracias PEP !! czekamy na twój powrót!
0
Każdy kibic powinien podziękować i powiedzieć: dzięki Barcelono za ten sezon ! Dziękuje Pep ! Tito ! i innym szkoleniowcom za to że byliście z nami... Dziękuje wszystkim piłkarzom co zagrali więcej lub mniej minut, co strzelali gole, co bronili bramki !
Barca jesteś wielka !!
VISCA EL BARCELONA !!:P
Més que un club;*
0
Messi nie odejdzie .. dlaczego? ponieważ Barca to więcej niż klub
VEB
0
messi 10 jak nic .. 4 bramki ładne podanie, Piękny mecz argentyńczyka!... a Adriano to już wg. conajmniej 8 albo 9 nie zgadzam sie z tymi ocenami !!
0
trzymaj się Carles(TARZAN) xD
0
VEB!
Dziękuje Pep. Niesamowite jest to że jeden trener może tak wiele.Nie da się tego opisać. Pep jesteś wielki i zawsze byłeś. KOCHAMY CIĘ PEP !!
GRACIAS !!!
0
Visca el Barcelona !
Dziękuje Pep. Niesamowite jest to że jeden trener może tak wiele.Nie da się tego opisać. Pep jesteś wielki i zawsze byłeś. KOCHAMY CIĘ PEP !!
GRACIAS !
0
obstawiam 4:0 do Barcelony;)!
0
ta... wy obrażacie bramkarza za jeden mecz... wg, mnie Valdes to najlepszy bramkarz i prosze nie obrażać piłkarza za jeden mecz!
Visca el Barca;)!
0
Powodzenia !!
0
Valdes-7\8
Xavi 10
Messi 9
Iniesta 8
Alves 7
Mascherano 6
Bousquests 7
Cesc-6(Keita 4)
Pedro-6
Adriano 7(Puyol-brak oceny)
Pique-6
;)
0
Wszystko będzie z dobrze ;)
Wielki obrońca poradzi sobie co to dla niego przeszczep;)!
Anims Abidal!!
;)
0
No tu się z dwiema ocenanami nie zgodzę?? Messi tylko 4?? ta pewnie temu że niestrzelił gola, przeanalizujcie jeszcze raz mecz ładne, dokładne podani.I się starał nie było aż tak źle żeby dostał tylko 4!!
a druga ocena to ocena dla Puyol/a 7- no tu też się nie zgodzę bo powinien mieć 8..Trzymał obrone, dokładne bezbłędne podania, dawał dobre piłki , no i te 2x360 .. No należy mu się podwyższenie oceny.!
Messi-5/6
Puyol- Ca najmniej 8
0
No tak to jest jak sie ma pewnego i najlepszego obrońce świata:)!
VISCA EL BARCA!
0
Pinto zasłuż na 6!! gdy by nie on było by więcej dla realu!! tylko jeden błąd w jego wykonaniu!! Należy jeszcze raz przeanalizować mecz i zobaczyc jeszcze raz jego interwencje!!
0
Ja bym dał Puyolowi 10 ! Trzymał obronę , mało strat ! PIŁAKRZ MECZU! ;)!
10- jak nic mu sie chociaż raz należało!
0
Pinto powinien dostać 8!
Dobrze se radził i pokazał swoje umiejętności!!!!
0
Nasjlepszego bramkarza! VICTOR
0
Puyol 6!!
Ponieważ dużo dobrych podań, odbirów i zdecydowanych wyjść!
0
Oceny się zgadzają !!! Ale według mnie Puyol powinien dostać 9;)!
Bardzo dobrze trzymał obronę,miał dużo dobrych odbiorów..;)!
0
są gusta i guściki.
0
Wesołych świąt wszystkim kibicom VISCA EL BARCA!
0
No ładnie Pep;)!VEB!
Wesołych Świąt!
0
Widze ze wszyscy ponizej są pewni zwyciestwa. Troche szacunku dla rywala.
0
@futbol4ever
zgadzam się z tobą, wręcz nie cierpię takich sytuacji ze strony Barcelony :)