kamil9040
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Keylor uratował z Bayernem i Barceloną. A dzisiaj dzięki niemu City wraca do gry
0
Chyba Keylor zapił w przerwie :)
0
Pochettino chyba dobrze wziął tego Neymara. W końcu nie jest taki egoistyczny i widać że pracuję. Nawet w obronie go widać
0
NIe strawię jak Real wygra znowu ligę mistrzów
0
To PSG jest naprawdę silne. Bardzo dobrą drużynę udało im się zbudować. Chyba najlepsza drużyna, ze wszystkich półfinalistów Ligi Mistrzów
0
@MesQueUnClub_87 dom jest dobrze ocieplony ?
0
Nie dawno zepsuł mi się kocioł węglowy w domu. I chciałem zapytać was. Jakie są koszty grzania gazem u was? Ile płacicie rocznie za ile metrowe mieszkanie
0
Finansowego Fair Play będzie zwykłą wydmuszką, martwym prawem. Oczywiście mniejsze kluby jakby dostali bogatego właściciela, to będą traktowani ostrzej. Wielkim nic się nie stanie
0
Myślę że UEFA się jakoś dogadała z tymi wielkimi klubami. Tak naprawdę UEFA prowadzi taką politykę, żeby żaden mniejszy klub nie zaszkodził, tym wielkim
5
@Nazio87 Wolę automatyczne przyznanie. Tam te drużyny po prostu przegrały i nie powinni się liczyć. Ale UEFA nie wyrzuci ich z LM rok covidowy i kupę kasy by stracili
2
Wielkie kluby chcą pogonić pośredników z UEFA. Te kluby przynoszą 3/4 dochodów Lidze Mistrzów
0
Decyzja jest w rękach Bayernu, BVB i PSG. Jeśli one przystąpią do Super Ligii, to wszystko będzie pozamiatane. Tak naprawdę te kilka klubów w Europie generuje 80% kasy w Europejskiej piłce. Jeśli oni utworzą te SuperLigę, to będziemy mieli 20 klubów Elity i oni będą mieli gigantyczną kasę i resztę biednych klubów. Najwięcej straci UEFA i pozostałe kluby. Nie będzie miał kto generować kasy dla tych klubów
2
Liga Mistrzów została stworzona dla Realu. Nie ma bardziej fartwnej drużyny w tych rozgrywkach niż królewscy
0
Ciekawe czy Pep w końcu się przełamie
1
Oglądam City i Sterrling najgorszy na boisku. Totalny egoista
1
Chińczycy już mają chipy 7nm, strasznie szybko je stworzyli. Oczywiście zachód ma jeszcze przewagę w półprzewodnikach. Ale jak obecne trendy się utrzymają, to za kilka lat Chiny będą miały przewagę technologiczną
1
@pele1282 Myślę że Biden nie jest wstanie wstukać klawiszy w telefonie :)
5
Ludzie mówią że Bayernowi brakowało Lewandowskiego. Przecież PSG miało jeszcze więcej braków. Cała pomoc podstawowa wyleciała i trzeba było ją łatać nie wiadomo kim. Obrona też łatana nie wiadomo kim, a jeszcze lider wylatuje w trakcie meczu. I udało im się wygrać na boisku rywala właściwie z podstawową jedenastką Bayernu
0
City ratuje zawodnik, który najmniej ich kosztował :D
0
Czemu te Streamy z tymi meczami to taka tragedia. Wszystkie wczytują się jakby chciały a nie mogły :D
0
Bill Gates wieszczy kolejną pandemię. Koronawirus przewidział. Zapewne za jakiś czas będzie następna choroba. Wtedy już ludzie przestaną się zastanawiać, czy ona jest, czy jej nie ma. Tylko będą się bali wychodzić z domu na ulicę
6
@DonMatteo901 Oczywiście że za kolonializm i niewolnictwo są odpowiedzialni wszyscy biali. Nawet Ci co nie mieli niewolników i Ci co nie mieli kolonii.
0
https://fotoblogia.pl/14030,tadz-mahal-tonie-w-smieciach-byli-tam-polscy-blogerzy Zobaczcie światowe mocarstwo :)
6
Jóźwiak w mojej opinii najlepszy na boisku z naszych. Lewandowski cieszy gol. Ale w sumie przestał 80 minut
0
@busquets5 Lewandowski nie jest najmłodszy. I za 1-2 byłby idealnym zastępcą. Bundesliga jest trochę zapleczem dla Bayernu. Dlatego ten klub stoi dobrze finansowo. Wszystkie kluby chętnie sprzedają do Bayernu. W innych ligach, wolą opchnąć za pół darmo, niż sprzedać do ligowego rywala. Odejście do Bayernu jest prawdopodobne.
1
Jak myślicie gdzie zagra Haaland w następnym sezonie. Zostanie w Borussi. Czy transfer do któregoś z Angielskich klubów. Czy może w Barcelonie. Albo jeszcze inny klub np PSG albo Juventus jakiś
0
@KamilZ Raczej nie będzie nas stać na niego. O niego cała Europa się będzie zabijać. Może pęknąć suma 200 milionów
5
Jak ten Haaland nie popłynie w imprezy, alkohol i kobiety. To ale statystyki na stuka, aż się trochę boje tego. On wygląda trochę na boisku jakby grał z juniorami. Chodzi mi o siłę i szybkość
1
Ludzie tutaj piszą że trzeba sprzedać: Cou, Grizmana itp. Jest tylko jeden problem ich pensje. Mało jaki klub będzie chciał pokryć ich pensję, a oni na obniżkę się nie zgodzą. Poza tym nie wiem czy znajdą się chętni na zakup tych piłkarzy
3
Obawiam się że w tej chwili nie ma drużyny na odrobienie strat z PSG. Oni to już inna drużyna i my też inna drużyna