7

wszystkie siły na Bilbao, a na Valladolid przed LM zmiany, zmiany, zmiany w składzie

0

chyba, że inter będzie chciał stworzyć duet Rakitić-Modrić :D

24

z całym szacunkiem i podziwem do Ivana, ale młodszy już nie będzie, a 90mln euro to dobra kwota za Niego

8

Rakitić się skończył

3

czy w tym sezonie nikt z Polski nie transmituje pucharu króla?

7

Do jakiegokolwiek klubu by nie odszedł to będzie pewnym i świetnym nr 1 w bramce

40

Rakitić ostatnio mało grał, dobrze, że wraca do rytmu meczowego

3

nie ma pośpiechu, niech dojdzie spokojnie do siebie

13

Xavi Hernandez prosto z Kataru przyleciał by zadać pytanie Ernestowi :D

1

fajnie, jakby jeszcze Cou został w Barcelonie ;)

5

Valverde przeczytał uważnie posty na La Rambli

1

znów zdjęcie tego "pana" ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?