0

No to WItamy Neymara w Barcelonie,teraz niech szukaja bramkarza

0

barca wygra

0

Niech Idzie Do Blaugarny

0

szacun dla niego

0

Fcbarcelona wygra !!

0

po co oni go kupila chyba zeby grzal lawe

0

po co oni go kupila chyba zeby grzal lawe

0

Poradzi sie tez bez niego

0

Oj Alvez widac ze kocha barce wiec niech z nim podpisza kontrakt :)

0

ja wybral bym 3 moich ulubionych bramkarzy Julio Cesar,Iker Cassilas,Edwin Van Der Sar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?