0

ja też tak myśle horang.Może i kupimy ibre?

0

Lepiej by było jakby kupili bramkarza.

0

Ja myśle że się nie zgodzą bo za messiego trzeba dać o wiele więcej:).

0

Mysle że kontrakt dojdzie do skutku.A jak nie to z pewnością można się spodziewać innego dużego transferu:)

0

Jak to nie jego wina to przecież ktoś go musi bronić bo inaczej wszyscy mieli by mu zazłe zo to się stało!!

0

Wcale nie jest to wina Valdesa tylko obrony.Poprostu muszą się postarać w rewanżu

::)

0

Szkoda troche że do tego nie doszło.

0

Ja też mam taką nadzieję!

0

Niech gra jak gra, ale w Barcelonie:)

0

Myślę że Barca zacznie ostro od 1 minuty

0

Ja też oglądałem.Poczekajmy na rewanż>barca $obie poradzi:)

0

I niech tak zostanie! ave barca

0

Niech go nia sprzedają bo z niego wyrośnie potężny talent.A z drugiej strony przecież Villarreal to rywal w La Liga.::)

0

Szkoda że Giovani odszedł z Barcelony do Tottenhamu.Barca musi się postarać o kogoś na jego miejsce:)

0

Eto'o niech zostanie w barcelonie na wieki.Ale musi do niego dołączyć ktoś taki jak Villa.:)

0

Liczę na to że Barca jakoś poradzi sobie z Atletico bez Iniesty

0

Jeżeli na camp nou przybędzie ribery to Titi może usiąść na ławke!:]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?