0

Chodzą plotki że Leo chce wrócić... Co wy na to??

3

@tkankowski chciałoby się powiedzieć że taką spóźnioną po Guardioli

0

@zibi Skoro jesteś taki pewien to spytaj tego "każdego" trenera. Barca jest nadal wielkim klubem i zapewne tak pozostanie. Historia tradycje itp coś jeszcze znaczą. Jednakże mamy kadrę w tym momencie na Ligę Europy i to też nie na jej wygranie a na nic lepszego się nie zapowiada... Barca była wielka przed Messim i spółką??? Chyba nie do końca znasz te czasy... Tak jak napisałem Barca była i jest jednym z największych klubów na świecie ale czy przed erą tych największych sukcesów była wielka??? Nie. Byliśmy świadkami najlepszego okresu w naszej historii wcześniej aż tak różowo nigdy nie było

1

@zibi ktoś inny przejmie Barcelone w takim momencie?? Na trenera z TOP nie ma szans z resztą po Lucho żadnego trenera ze światowej czołówki u nas w klubie nie było. Niestety Barcelona to cień dawnej potęgi i tyle. Powrót na szczyt zajmie wiele lat a i tak nie wiadomo czy kiedykolwiek osiągniemy taki poziom jak kiedyś. Takie pokolenie piłkarzy nie rodzi się co roku

5

Co robi Depay w Barcelonie to naprawdę nie wiem. Z resztą to samo tyczy się Desta. Laporta weź się do pracy bo nie długo to od Ciebie będą się domagali dymisji

0

@Barcelonista94 Memphis wcale nie dużo lepszy

0

@lj89 Umowy z Laporta?? Kiedyś ktoś go nazwał kłamcą... Chyba niestety miał racje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?