kamillek
Dołączył/a: listopad 2010
Sierpc
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzą plotki że Leo chce wrócić... Co wy na to??
3
@tkankowski chciałoby się powiedzieć że taką spóźnioną po Guardioli
0
@zibi Skoro jesteś taki pewien to spytaj tego "każdego" trenera. Barca jest nadal wielkim klubem i zapewne tak pozostanie. Historia tradycje itp coś jeszcze znaczą. Jednakże mamy kadrę w tym momencie na Ligę Europy i to też nie na jej wygranie a na nic lepszego się nie zapowiada... Barca była wielka przed Messim i spółką??? Chyba nie do końca znasz te czasy... Tak jak napisałem Barca była i jest jednym z największych klubów na świecie ale czy przed erą tych największych sukcesów była wielka??? Nie. Byliśmy świadkami najlepszego okresu w naszej historii wcześniej aż tak różowo nigdy nie było
1
@zibi ktoś inny przejmie Barcelone w takim momencie?? Na trenera z TOP nie ma szans z resztą po Lucho żadnego trenera ze światowej czołówki u nas w klubie nie było. Niestety Barcelona to cień dawnej potęgi i tyle. Powrót na szczyt zajmie wiele lat a i tak nie wiadomo czy kiedykolwiek osiągniemy taki poziom jak kiedyś. Takie pokolenie piłkarzy nie rodzi się co roku
5
Co robi Depay w Barcelonie to naprawdę nie wiem. Z resztą to samo tyczy się Desta. Laporta weź się do pracy bo nie długo to od Ciebie będą się domagali dymisji
0
@Barcelonista94 Memphis wcale nie dużo lepszy
0
@lj89 Umowy z Laporta?? Kiedyś ktoś go nazwał kłamcą... Chyba niestety miał racje