kamillek88
Dołączył/a: lipiec 2019
Oldenburg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MagdJanko business is Business czy jakoś tak… Tu nie chodzi o umniejszanie czegoś kobiecemu futbolowi. Tu chodzi o kasę a ta się musi zgadzać. Prawa ekonomii są niestety nieubłagane
1
@kejdzi dokładnie też mnie to ciekawi. Ma 17 lat i jak na razie nie słychać by się kręcił wokół 1 drużyny
9
Cała ta sprawa jest podejrzana i co do tego nie mam watpliwości. Patrząc na to co się dzieje to raczej prawdy nie poznamy nigdy a komu najbardziej zależy na tym aby wątpliwości pozostały? Florentino Perezowi oczywiście. Ma wymówkę na wszystko do końca swojej kadencji a nawet dalej.
0
@Adriano71 zawodnik to nie niewolnik. Nawet jeżeli Monaco chce zapłacić za niego 11 mln to nie znaczy że on sam chce tam zostać. Zapewne kontrakt za niski a w Barcelonie ma dość dobry. Ciekawe ile mu zostało kontraktu
0
Chyba już trochę za późno poza tym raczej nie realne. Lautaro to legenda Interu do tego ma ważny kontrakt. Trzeba by przekonać klub i samego zawodnika a na to nas nie stać. Zostaniemy z Ferranem na 9 do rotacji z Olmo. Na LL to powinno wystarczyć o ile Perez nie przegra wyborów ale w LM to chyba nie będzie czego szukać
2
@Wojtek84 włącz. Warto
0
@Pustelnik niech tak Viniego posadzi i powie że to on decyduje;) Poleci tego samego dnia
1
@czar007 to się już skończyło. Teraz rządzi tam Vinicjusz Perez już nad tym nie panuje a do tego jeszcze Mapet co go dwa sezony za nos wodził a jak już przyszedł to też ma wywalone. Perez to już stary dziadek. Oczywiście kiedyś rządził na Bernabeu ale teraz to już początek końca
0
@mmateuz ja też nie. Taki układ. Alaves się może utrzyma a w przyszłym sezonie się odwdzięczy jeżeli będzie trzeba. Co oni chcą kacem z niedzieli dyspozycję wytłumaczyć? Parodia. Sędzia też dziś klapki na oczach. Wstyd i kompromitacja
0
@Lukaslbn ja wiem że oni tam w szatni mają inne standardy :) Ale to jednak nie szatnia Realu. Żółte kartki z doopy dla naszych a ten „Rembacz” nawet bez upomnienia
5
Skoro Rashford nie był na spalonym to w takim razie tam był karny
2
Dobra to teraz tak: po pierwsze gdzie jest Lapcio? Po drugie to może zamiast gadać to byście się tym zajęli na poważnie. Perez sobie mordę tym tematem już od 3 lat wyciera i będzie to robił nadal dopóki nikt nie zareaguje.
4
Czyli znając Lapcia i firmę ślimak to pogramy na wzgórzu do końca sezonu
3
Dziadzia ma już dość to widać. Do tego dochodzą jeszcze epizody paranoidalno maniakalne. Oby trwał u kurews*ich jak najdłużej.
5
Dajcie Rafę i Lewego w drugiej połowie. Zasłużyli by w tym uczestniczyć
4
@Tridente2015 ale nie trzeba tu wstawiać jego mordy. Mogliby do zdjęcia wziąć ten świński łeb. Byłoby lepiej
0
@panczo ja myślałem że Alonso ;) Jak wszystko tam. Perez musi wypić piwko które sam naważył
0
@jackoFR Alonso z pracy wyautował Vinicjusz a nie Mapet.
1
@Patryk1982 jaką robi Deco robotę w tym klubie? To że jeździ po świecie i pyta o piłkarzy na których klubu nie stać? Dajcie kasę na samolot to polecę do Monachium i będę pytał o Olise ;)
4
Obok Lahoza to chyba największa „gwiazda” wśród hiszpańskich sędziów
7
Myślę że madrycioki coś jednak wcisną. Ale byłaby akcja jakby Vinicjusz dziś meczu nie dokończył i za tydzień musiał pauzować;) ;)
0
Pograli chłopaki w obronie ;)
0
@MagdJanko tego nie widziałem na żywo to nie komentuje ale dembuś bramka ewidentny spalony. Szkoda że tak zepsuli to widowisko
3
Mecz świetny do oglądania ale sędziowie znów psują. Pokażcie stopklatkę z bramki Dembele na 5:2. Tam był na 100% spalony
0
Real wizerunkowo upada niżej niż ta nasza Barcelona uwikłana w domniemaną korupcję. Co się stało z tym klubem? Tam logika nie ma zastosowania ;)
1
@Azazel_Pazuzu weź się ogarnij człowieku. Co ma narodowość do tego że ktoś nerwów na wodzy nie trzyma?
2
Nie ma Rafy i nie ma Yamala. W tym momencie ta drużyna straciła siłę rażenia. Dziś 3 punkty to będzie cud
1
Żebyśmy tylko się nie okazali gorszymi frajerami od Arsenalu. Przegrać ligę z takim Realem mając 11 punktów przewagi to by już była katastrofa. Jutro trzeba wygrać nawet z Getafe
2
Ceballos to już u Arbeloi nie zagra. Po meczu zbija piątkę i normalnie gada z Isco ;)
1
@Barca_Big_Moment dla nich odraczanie procesu w sprawie Negreiry jest na rękę. Wszystko mogą tym usprawiedliwić. Dosłownie wszystko