kamilxd32
Dołączył/a: listopad 2010
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nono coraz bardziej zaczynam wierzyć w gerarda oby tak dalej
0
Pewnie dostane pare minusów ale jak dla mnie dziś alexis zawodnik meczu mimo że nie strzelił gola zanotował asystę oraz mógł mieć ich kilka ale pech na potkał między innymi messiego
0
dajcie link jakiś do meczu arsenalu z milanem bi
0
Czytanie ze zrorumieniem to podstawa ... W tekście jest napisane że neymar nie odejdzie przed mistrzostwami w brazyli to jak by nie liczyć nasz villa będzie już po 30 więc trzeba będzie sprowadzić coś młodego chyba żeby liczyś na naszą wspaniałą młodziesz
0
pomarzyć zawsze można
0
każdy ma słabszy sezon może to ten bojana zobaczymy ale jak barca przedłużyła z nim kontrakt to coś jeszcze z niego będzie
0
niby czemu bojan do zmiany ??? gra dobrze moim zdaniem wraca się i w ogule
0
a przez neta można jakoś obejrzeć dajcie link jakiś
0
gdzie można mecz obejrzeć powie ktoś
0
gdzie można obejrzeć ten mecz
0
LEO 17 goli i 12 asyst w tym sezonie
0
bo tak go ustawili żeby asystował :D
0
dla mnie to on powinien dostać złotą piłkę
0
messii!!!
0
gooooollll
0
bo po co ich przemęczać jak i tam mamy 1 miejsce w grupie i na mecze ligowe żeby byli wypoczęci
0
na trybunach jak zobaczyli że messi się rozgrzewa to tylko było messiii mesii messi ..
0
goooooooooooooooollllll !!!!
0
w obronie jeszcze i tak nieźle ale nikogo nie ma na napad no niech piqe idzie na napastnika może coś strzeli
0
no gra nie wygląda za ciekawie ale nie zapominajmy że to są rezerwy i że i tak mamy 1 miejsce w grupie
0
Affelay to pomocnik ale lubi grać ofensywnie coś takiego jak iniesta ofensywny pomocnik
0
a trener rubina się pewnie modli żeby pep jak naj dłużej trzymał messiego na ławce
0
hehe messi na szpicy
0
Br: Iker Casillas
PO: Sergio Ramos
ŚO: Pique
ŚO: Puyol
LO: Michel Bastos
PP: Cristiano Ronaldo
ŚP: Xavi(C)
LP: Iniesta
OP: Fabregas
N: Messi
N: Villa
0
nie wiem jutro to real będzie się wstydził że to bajka takiej kompromitacji jeszcze nie widziłem
0
jaki wstyd dla realu wstyd
0
brawo bojan
0
4 gooooooooooooooooooooooollllllllllll
0
najlepiej to adriano przystosować do tej pozycji albo kupić bable
0
to ja już nie wiem ile chce ten alves zarabiać widać że gra dla kasy a nie dla przywiązania do klubu jakim jest barca. a pewnie zarabia też niezłą sumkę