Nie bądźmy hipokrytami, karny dla Realu jak najbardziej zasłużony. Niedawno jak graliśmy z city i demichelis sfaulował messiego (również przed polem) to wstawialiscie artykuł o przepisach FIFA apropo faulu który rozpoczyna się przed polem a kończy juz w polu karnym to należy podyktować jedenastke . teraz było dokładnie tak samo.
Nie bądźmy hipokrytami, karny dla Realu jak najbardziej zasłużony. Niedawno jak graliśmy z city i demichelis sfaulował messiego (również przed polem) to wstawialiscie artykuł o przepisach FIFA apropo faulu który rozpoczyna się przed polem a kończy juz w polu karnym to należy podyktować jedenastke . teraz było dokładnie tak samo.
Komentarze
0
Nie bądźmy hipokrytami, karny dla Realu jak najbardziej zasłużony. Niedawno jak graliśmy z city i demichelis sfaulował messiego (również przed polem) to wstawialiscie artykuł o przepisach FIFA apropo faulu który rozpoczyna się przed polem a kończy juz w polu karnym to należy podyktować jedenastke . teraz było dokładnie tak samo.
0
Ban!
0
guardiola dziękuję ; ))))
pique
0
PROŚBA DO ADMINOW: zdobądzcie jakąś tapetke ukazującą zwycięstwo blaugrana w wysokiej rozdzielczosci na pulpit ^^
0
moj plajer :D
0
Nie bądźmy hipokrytami, karny dla Realu jak najbardziej zasłużony. Niedawno jak graliśmy z city i demichelis sfaulował messiego (również przed polem) to wstawialiscie artykuł o przepisach FIFA apropo faulu który rozpoczyna się przed polem a kończy juz w polu karnym to należy podyktować jedenastke . teraz było dokładnie tak samo.
0
lol alves 1000 dobrych piłek ; OOO weźcie na uwage to że jedna trzecia z tego to dośrodkowania ; )
DANI majn plajer
0
to mecz jest dziś o 1 w nocy (z niedzieli na poniedziałek) czy jutro z poniedziałku na wtorek ? bo już nie wiem przez ten amerykański tajm :D
0
moj plajer :D
0
guardiola dziękuję ; ))))
pique