O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie bądźmy hipokrytami, karny dla Realu jak najbardziej zasłużony. Niedawno jak graliśmy z city i demichelis sfaulował messiego (również przed polem) to wstawialiscie artykuł o przepisach FIFA apropo faulu który rozpoczyna się przed polem a kończy juz w polu karnym to należy podyktować jedenastke . teraz było dokładnie tak samo.

0

Ban!

0

guardiola dziękuję ; ))))

pique

0

PROŚBA DO ADMINOW: zdobądzcie jakąś tapetke ukazującą zwycięstwo blaugrana w wysokiej rozdzielczosci na pulpit ^^

0

moj plajer :D

Zobacz wszystkie

0

Nie bądźmy hipokrytami, karny dla Realu jak najbardziej zasłużony. Niedawno jak graliśmy z city i demichelis sfaulował messiego (również przed polem) to wstawialiscie artykuł o przepisach FIFA apropo faulu który rozpoczyna się przed polem a kończy juz w polu karnym to należy podyktować jedenastke . teraz było dokładnie tak samo.

0

lol alves 1000 dobrych piłek ; OOO weźcie na uwage to że jedna trzecia z tego to dośrodkowania ; )

DANI majn plajer

0

to mecz jest dziś o 1 w nocy (z niedzieli na poniedziałek) czy jutro z poniedziałku na wtorek ? bo już nie wiem przez ten amerykański tajm :D

0

moj plajer :D

0

guardiola dziękuję ; ))))

pique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?