kammaj
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kobyłka
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie stracimy lidera nawet jeśli Real dziś wygra. Wyrównają się z nami punktami a liczą się bezpośrednie spotkania. Przynajmniej tak mi się wydaje. Pozdro =)
0
Badzi69
dlaczego?
0
brylant293
dla Ciebie znalazłem za to świetną transmisję w Religia TV
0
A na Cyfrowym Polsacie na jakimkolwiek programie leci?
0
no nareeeszcie! dlaczego pozycja Ikera jest niezastąpiona? przecież Victor w ostatnim czasie prezentuje się korzystniej od Casillasa a od Reiny to już w ogóle...
0
grzesiek1
?
chyba Ci się coś poprzewracało...
0
Bardzo dobrze! Jak dla mnie to jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie. ;)
0
Ja nie byłem przekonany co do jego transferu, raczej wolałbym postawić na Jeffrena lub Pedro. Widać, że się rozwijają, wnoszą wiele do gry Barcelony. Podobało mi się wejście Jeffrena w meczu z Estudiantes a Pedro stając się pierwszym graczem w historii strzelającym bramki w sześciu różnych rozgrywkach udowodnił chyba, że jest graczem na bardzo wysokim poziomie.
0
koszykówką się nie interesuję, ale miło było dziś obejrzeć zwycięstwo w takim stylu i jak wielu zaznaczyło : MINĘ PEREZA!
0
gru007
człowieku, nudzi Ci się? rm.pl już czeka
0
taa, ciekawe co się będzie działo jak zawali mecz na mundialu... :/
0
Nie ma co się oszukiwać, El Polaco ma racje
0
Podłączam się pod Bykuuna ;)
Ja również życzę zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia!
Jednego czego nie mogę życzyć, to to aby kolejny rok w wykonaniu Barcy był lepszy ;D
Pozdro!
0
brawoo! nie tylko piłkarzami możemy się chwalić! tak trzymać! ;D
0
ja widziałem jego grę w meczu z Ajaxem i całkiem mi się podoba
0
dzięki ;)
tak w ogóle to niezła paka!
0
proszę, podajcie jeszcze skład. będę bardzo wdzięczny ;)
0
i jak w ogóle ich gra wygląda? ;)
0
W zasadzie na każdego nastoletniego kibica mówi się, że jest sezonowcem a wielu z nich kilka lat kibicuje Barcelonie choć wiadomo, że zdarzają się tacy, co w przyszłym sezonie będą już np. za Realem bo tam gra Cristiano Ronaldo
0
realowiec2209
wiesz gdzie możesz wsadzić sobie swoje Hala Madrid? chyba nie trudno się domyśleć...
0
haha u nas Puchar Gampera jest o pietruszkę a Real się jara jak wygrają Trofeo Santiago Bernabeu ;D
0
jeszcze tylko pas polsatu i przechodzę na emeryturę hahahahahha
0
Ja o 9.30 specjalnie napisałem coś podobnego i chcę zobaczyć po jakim czasie mnie zbanują xDDD
0
vanbasten
19 stycznia 2038?! hahahahahahah porażka ;D
ale się uśmiałem, szkoda mi tamtych ;D
0
zasłużenie!
0
ogarnijcie sie trochę... przecież to Saragossa gra piach a nie Real Madryt gra dobrze ;/ my mamy 6 trofeów i trzeba się cieszyć ;D
0
TAK JEEEEEEST!
0
VAMOS!
0
nie oglądałem meczu a mam pytanie? wszedł Milito?
0
zdecydowanie Eto'o