0

Nie stracimy lidera nawet jeśli Real dziś wygra. Wyrównają się z nami punktami a liczą się bezpośrednie spotkania. Przynajmniej tak mi się wydaje. Pozdro =)

0

Badzi69

dlaczego?

0

brylant293

dla Ciebie znalazłem za to świetną transmisję w Religia TV

0

A na Cyfrowym Polsacie na jakimkolwiek programie leci?

0

no nareeeszcie! dlaczego pozycja Ikera jest niezastąpiona? przecież Victor w ostatnim czasie prezentuje się korzystniej od Casillasa a od Reiny to już w ogóle...

0

grzesiek1

?

chyba Ci się coś poprzewracało...

0

Bardzo dobrze! Jak dla mnie to jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie. ;)

0

Ja nie byłem przekonany co do jego transferu, raczej wolałbym postawić na Jeffrena lub Pedro. Widać, że się rozwijają, wnoszą wiele do gry Barcelony. Podobało mi się wejście Jeffrena w meczu z Estudiantes a Pedro stając się pierwszym graczem w historii strzelającym bramki w sześciu różnych rozgrywkach udowodnił chyba, że jest graczem na bardzo wysokim poziomie.

0

koszykówką się nie interesuję, ale miło było dziś obejrzeć zwycięstwo w takim stylu i jak wielu zaznaczyło : MINĘ PEREZA!

0

gru007

człowieku, nudzi Ci się? rm.pl już czeka

0

taa, ciekawe co się będzie działo jak zawali mecz na mundialu... :/

0

Nie ma co się oszukiwać, El Polaco ma racje

0

Podłączam się pod Bykuuna ;)

Ja również życzę zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia!

Jednego czego nie mogę życzyć, to to aby kolejny rok w wykonaniu Barcy był lepszy ;D

Pozdro!

0

brawoo! nie tylko piłkarzami możemy się chwalić! tak trzymać! ;D

0

ja widziałem jego grę w meczu z Ajaxem i całkiem mi się podoba

0

dzięki ;)

tak w ogóle to niezła paka!

0

proszę, podajcie jeszcze skład. będę bardzo wdzięczny ;)

0

i jak w ogóle ich gra wygląda? ;)

0

W zasadzie na każdego nastoletniego kibica mówi się, że jest sezonowcem a wielu z nich kilka lat kibicuje Barcelonie choć wiadomo, że zdarzają się tacy, co w przyszłym sezonie będą już np. za Realem bo tam gra Cristiano Ronaldo

0

realowiec2209

wiesz gdzie możesz wsadzić sobie swoje Hala Madrid? chyba nie trudno się domyśleć...

0

haha u nas Puchar Gampera jest o pietruszkę a Real się jara jak wygrają Trofeo Santiago Bernabeu ;D

0

jeszcze tylko pas polsatu i przechodzę na emeryturę hahahahahha

0

Ja o 9.30 specjalnie napisałem coś podobnego i chcę zobaczyć po jakim czasie mnie zbanują xDDD

0

vanbasten

19 stycznia 2038?! hahahahahahah porażka ;D

ale się uśmiałem, szkoda mi tamtych ;D

0

zasłużenie!

0

ogarnijcie sie trochę... przecież to Saragossa gra piach a nie Real Madryt gra dobrze ;/ my mamy 6 trofeów i trzeba się cieszyć ;D

0

TAK JEEEEEEST!

0

VAMOS!

0

nie oglądałem meczu a mam pytanie? wszedł Milito?

0

zdecydowanie Eto'o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?