Villa jest bardzo dobrym zawodnikiem, udowodnił to przed kontuzją i to nie nie jeden raz, gdy Messiemu coś nie szło zawsze umiał to uzupełnić, a że po kontuzji gra troche słabiej to normalne, po prostu potrzebuje meczów w pierwszym składzie, a na pewno to zaowocuje. Mam nadzieje, że zostanie w Barcelonie i będzie zabójcze trio: NEYMAR, VILLA, MESSI ;D
Villa jest bardzo dobrym zawodnikiem, udowodnił to przed kontuzją i to nie nie jeden raz, gdy Messiemu coś nie szło zawsze umiał to uzupełnić, a że po kontuzji gra troche słabiej to normalne, po prostu potrzebuje meczów w pierwszym składzie, a na pewno to zaowocuje. Mam nadzieje, że zostanie w Barcelonie i będzie zabójcze trio: NEYMAR, VILLA, MESSI ;D
Komentarze
0
Villa jest bardzo dobrym zawodnikiem, udowodnił to przed kontuzją i to nie nie jeden raz, gdy Messiemu coś nie szło zawsze umiał to uzupełnić, a że po kontuzji gra troche słabiej to normalne, po prostu potrzebuje meczów w pierwszym składzie, a na pewno to zaowocuje. Mam nadzieje, że zostanie w Barcelonie i będzie zabójcze trio: NEYMAR, VILLA, MESSI ;D
0
TYLKO NIE REINA! CO ON TAKIEGO ZROBIŁ W LIVERPOOLU ŻEBY GO TERAZ ŚCIĄGAĆ : /
0
Z filmiku wynika, że jest dobry i najważniejsze, że młody, czyli bramkarz będzie na dłużej mam nadzieje : D
0
Villa jest bardzo dobrym zawodnikiem, udowodnił to przed kontuzją i to nie nie jeden raz, gdy Messiemu coś nie szło zawsze umiał to uzupełnić, a że po kontuzji gra troche słabiej to normalne, po prostu potrzebuje meczów w pierwszym składzie, a na pewno to zaowocuje. Mam nadzieje, że zostanie w Barcelonie i będzie zabójcze trio: NEYMAR, VILLA, MESSI ;D
0
Z filmiku wynika, że jest dobry i najważniejsze, że młody, czyli bramkarz będzie na dłużej mam nadzieje : D
0
TYLKO NIE REINA! CO ON TAKIEGO ZROBIŁ W LIVERPOOLU ŻEBY GO TERAZ ŚCIĄGAĆ : /