O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 373
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Szkoda byle agent tak potrafi Was sprowokować. Ban - Ice

0

Na pierwszy rzut oka przypominają mi one koszulki Galaty. Jakoś sobie nie moge wyobrazić jak Messi i spółka biegają w nastepnym sezonie w takim trykocie.

0

czupakabra

mi tu Llorente wogóle nie pasuje. Poza tym ciężko bedzie go wyciągnąć z Bilbao. Jego klauzula to 36 mln a Barca raczej nie pozwoli sobie na taki wydatek biorąc pod uwagę nasze niby wielkie zadłużenie.

0

Mam nadzieję ze przekona do siebie Pepa i nie bedzie zadnego faworyzowania zawodników ze szkółki.

Witaj w Barcelonie!

0

O mało co nie spadłem z krzesła. Najbardziej żenujący ekspert futbolu bedzie sie mierzył z Barceloną w LM! SZOK

Zobacz wszystkie

0

Czuje ze w srode bedzie ''ogień'' na Camp Nou :D. A tak swoja droga czy oni nie sa zbyt pewni? ;p

0

Juz to widze jak United nie ma żadnych ograniczeń finansowych. A poza tym watpie zeby Ferguson położył na stole 40 mln za Ville. Dobrze ze David do nas trafil a nie na wyspy gdzie futbolu jaki tam graja wręcz nienawidzę.

0

Z tego co wiem to Sportklub, godzina 22:00. A przed tym meczem pokazują real. Moze bedzie jakis mila niespodzianka;]

0

Już nie moge sie doczekać jego występów w koszulce Barcelony. To jest napastnik jakiego nam trzeba bylo a nie jakis ibrahimovic który tu wogóle nie pasuje a na dodatek przy jego ewentualnej sprzedaży jest baaaardzo duzo problem.

0

Mi sie wydaje ze bedzie tak:

1. Przychodzi dobry, solidny DM (niekoniecznie znany, pokroju Toure gdy ten gral w Monaco) i siedzi na ławce bo Pep bedzie swoich pupili wystawiał

2. Przychodzi DM za grube mln (np. Mascherano) który bedzie gral jedną wielką kupe. Bardzoo prosty przykład to transfer Zlatana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?