Na pierwszy rzut oka przypominają mi one koszulki Galaty. Jakoś sobie nie moge wyobrazić jak Messi i spółka biegają w nastepnym sezonie w takim trykocie.
mi tu Llorente wogóle nie pasuje. Poza tym ciężko bedzie go wyciągnąć z Bilbao. Jego klauzula to 36 mln a Barca raczej nie pozwoli sobie na taki wydatek biorąc pod uwagę nasze niby wielkie zadłużenie.
Juz to widze jak United nie ma żadnych ograniczeń finansowych. A poza tym watpie zeby Ferguson położył na stole 40 mln za Ville. Dobrze ze David do nas trafil a nie na wyspy gdzie futbolu jaki tam graja wręcz nienawidzę.
Już nie moge sie doczekać jego występów w koszulce Barcelony. To jest napastnik jakiego nam trzeba bylo a nie jakis ibrahimovic który tu wogóle nie pasuje a na dodatek przy jego ewentualnej sprzedaży jest baaaardzo duzo problem.
Komentarze
0
Szkoda byle agent tak potrafi Was sprowokować. Ban - Ice
0
Na pierwszy rzut oka przypominają mi one koszulki Galaty. Jakoś sobie nie moge wyobrazić jak Messi i spółka biegają w nastepnym sezonie w takim trykocie.
0
czupakabra
mi tu Llorente wogóle nie pasuje. Poza tym ciężko bedzie go wyciągnąć z Bilbao. Jego klauzula to 36 mln a Barca raczej nie pozwoli sobie na taki wydatek biorąc pod uwagę nasze niby wielkie zadłużenie.
0
Mam nadzieję ze przekona do siebie Pepa i nie bedzie zadnego faworyzowania zawodników ze szkółki.
Witaj w Barcelonie!
0
O mało co nie spadłem z krzesła. Najbardziej żenujący ekspert futbolu bedzie sie mierzył z Barceloną w LM! SZOK
0
Czuje ze w srode bedzie ''ogień'' na Camp Nou :D. A tak swoja droga czy oni nie sa zbyt pewni? ;p
0
Juz to widze jak United nie ma żadnych ograniczeń finansowych. A poza tym watpie zeby Ferguson położył na stole 40 mln za Ville. Dobrze ze David do nas trafil a nie na wyspy gdzie futbolu jaki tam graja wręcz nienawidzę.
0
Z tego co wiem to Sportklub, godzina 22:00. A przed tym meczem pokazują real. Moze bedzie jakis mila niespodzianka;]
0
Już nie moge sie doczekać jego występów w koszulce Barcelony. To jest napastnik jakiego nam trzeba bylo a nie jakis ibrahimovic który tu wogóle nie pasuje a na dodatek przy jego ewentualnej sprzedaży jest baaaardzo duzo problem.
0
Mi sie wydaje ze bedzie tak:
1. Przychodzi dobry, solidny DM (niekoniecznie znany, pokroju Toure gdy ten gral w Monaco) i siedzi na ławce bo Pep bedzie swoich pupili wystawiał
2. Przychodzi DM za grube mln (np. Mascherano) który bedzie gral jedną wielką kupe. Bardzoo prosty przykład to transfer Zlatana