0

Ale ze Ney tego nie strzelil., Matko!!!!!!!!!!!!!

2

Oliwa sprawiedliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

gggggggggggol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

jak strzelą to i ja moge wyznac komu chcesz

0

Bravo!!!!!!!!

0

a no nie ma. SkANDAL!

0

Spalony kilometrowy

0

trzeba uderzac zza pola karnego, bo inaczej nie da rady. Stoi: autbous, titanic, góry

0

Jak Pendolino. Jest ale nie jezdzi

0

...

0

Rasiaka odrazu

0

bo jest potrajany?

0

dziecko wypad na swoja strone

0

Trzeba liczyc, ze zagraja w drugiej połowie zdecydowanie lepiej. Po raz kolejny

0

masochista

2

nie pytaj

1

ja pitole. Skandal.

0

za ogladanie czegos takiego powinny placic

0

mozesz jeszcze isc na 45min.

0

Nic sie nie dzieje to skorzystam: Sprzedam pralke, tanio.

0

Alvis, lutnij to

0

wypad

1

everywhere, autobusy everywhere

1

Nie było faulu Daniego. Rywal zrobił ala' Krystyne 7

0

a ja sie smiałem wczoraj z Kryśki. A to jeszcze dogodniejsza sytuacja

0

o matko...

0

ależ spózniony

6

Murinio, wróc

0

juz dziala . Zawsze 8-9 min przed meczem włączaja

2

Ściągniesz. Ogladaj mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?