0

Onet to mysle nieglupia sprawa, co prawda zdzieraja 6 plnow za mecz ale za to polski komentarz, jakosc wporzadku, ogladam na 37calach przez D-suba i wszystko wyglada bardzo ok. na taki mecz mozna sie poswiecic :)

0

gilbert3 popieram w 100 % czasem milo posluchac madrycj ludzi

0

jestesmy przede wszystkim Polakami !!! nie zapominajmy o tym !! uwielbiam barce ale patriotyzm ponad wszystko WISLA!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?