kantyman
Dołączył/a: marzec 2011
Wawa
11 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
AdrianM11
Kurde ja mam watpliwosci
...
0
Troche to smieszne. Bez przesady. To co Valdes robi nogami, ustawianie sie do podan to ja bym potrafil chociaz gram w pilke dla sportu a co dopiero mowic o bramkarzach kttorzy wiadomo ze nawet oni przewyzszaja takiego mnie technika... Valdes nie jest nie zastapiony
0
Co chwile ksiazki... Widac ze chca zarobic. Takiego przesytu juz dawno nie bylo. Kilka ksiazek o Messim, Guardioli, Barcelonie i inne. Osobiscie mam 4 ksiazki i wystarczy. Biografie o takim Messim ktory ma dopiero 25 lat? Co to ma byc?
0
MesQueUnClub22
Zobacz sobie na tabelke kontuzjowanych i bedziesz mial odpowiedz czemu Villa nie zagral
0
Kettger
Moze bez przesady, jednak tez nie rozumiem ludzi ktorzy non stop w takim czyms przesiaduja. Ja osobiscie zaloguje sie raz na dzien. Poswiece temu z jakies 5 minut i tyle, chyba ze mam do kogos sprawe a niektorzy nie potrafia sie od tego oderwac. Dla mnie to nie jest zbytnio normalne. Tak jakby ktos swojego realnego zycia nie mial
0
Wie ktos jaki tytul nosi piosenka kiedy messi strzela "kopie" bramki maradony?
0
I pewnie da go na lawe przez 90 minut xD
0
Danio66
DZIEKI
0
kto strzelil gola? dopiero mecz wlaczylem. prosilbym na priv info bo nie wiadomo czy tu znajde-tyle osob pisze tutaj
0
fabregasbarca
Sanchez gra slabo ale 'gwiazdorzenie'? Pomysl co piszesz
0
korzeń1
W takim razie współczuje twojej dziewczynie
...
0
Messimilian
Ale z was sa czuby. Czlowieku, stlukl sobie kolano- to ma byc kontuzja? Siniak na kolanie i nie ma grania. Pomysl co piszesz
0
Jak czytam ze niektorzy sie modlili albo plakali przez to co sie wczoraj stalo to sam nie wiem czy sie smiac czy plakac. Wiadomo ze sie tez denerwowalem ale to co tu niektorzy pisza to przesada. Oj ludzie, wspolczuje wam
0
Jezeli kolano zostalo stluczone to bez przesady. Sam wielokrotnie gralem z ruznymi urazami i jakos to bylo. Wiadomo ze to inna sprawa, to jest pilkarz w dodatku wazny wiec trzeba uwazac ale jezeli bedzie sie dobrze czul to nie widze powodu dla ktorego nie mial by wejsc na boisko, przynajmniej w drugiej polowie. Nie wiadomo co bedzie pozniej a zawsze to mecz wiecej do pobicia rekordu
0
AdrianM11
To nie fifa synku...
0
Szczerze nie rozumiem dlaczego Guardiola jest w pierwszej trojce, naprawde...
0
biotec23
A teraz masz mojego jeszcze do kolekcji...
0
la-ninita
MESSI
0
JimMorrisonFCB
City tak naprawde nie gra o nic wiec dobrze zrobili ze puszczaja bvb. Pomysl troche. Poza tym i tak kazdemu nie dogodzą
0
fidelcule
10/10 - oznacza to ze pilkarz zagral doskonale. Juz samo to powinnoi dac ci troche do myslenia
0
Dla mnie Falcao. Trzeba troche obiektywizmu...
0
Eoren
Cos nie zalapales chyba. Pewnie ze lepiej jak by wiecej druzyn bilo sie o 1 miejsce ale podalem ci przyklad angielskiej ligi. Kazdy mowi ze jest lepsza bo jest rowniejsza a gowno prawda bo ManU przez kilka lat zgarnial mistrza oprocz poprzedniego sezonu. Wiec chodzi mi o to ze nie ma co narzekac na lige hiszpanską bo w innych wcale nie jest lepiej
0
Eoren
Ja nie uwazam zeby podzial praw tv byl niesprawiedliwy. Barca i Real sobie na to zapracowali i taka sytuacja bedzie pewnie przez jeszcze pare lat. Zreszta w kazdej lidze jest tak ze gora 5 klubow sie liczy w walce o mistrzostwo. W anglii dopiero w poprzednim sezonie zaczelo sie cos zmieniac bo tak caly czas lige od 2006 wygrywal ManU. Takie gadanie o ligach to po prostu powtarzanie glupot. Liga hiszpanska to liga dwoch druzyn. W takim razie liga angielska to liga jednej druzyny nie liczac poprzedniego sezonu a to ze poziom jest troche rowniejszy niz w BBVA nic nie zmienia
0
Myslalem ze rekord Pele jest najwiekszy a tu jednak jeszcze ktos. Jest jeszcze ktos inny czy te 85 to juz ostateczny rekord?
0
m_o_z
A w czym to przeszkadza czy zagra czy nie? Ja problemu nie widze a na miejscu Fontasa chcialbym sie wykazac przeciwko Barcelonie
0
Brosik
Puknij ty sie w czoło
0
Shiv3R
NIE
0
Pyrzo_Barca
Dla mnie moglby trenowac livarpool bo im kibicuje a nie dlatego ze jestem papuga...
0
Karamba
Dokladnie, tez jestem tego samego zdania. Jeszcze na poczatku kiedy zaczynali Tiki Take wygladalo to lepiej ale to dlatego ze przeciwnicy grali inaczej. Teraz kazdy sie muruje i kontratakuje dlatego nie ma sie co dziwic ze tak to wyglada. Coz, teraz raczej bedzie coraz trudniej. Swoja droga gdybym byl trenerem probowal bym nie pchac sie az tak pod pole karne przeciwnika, oddac troche pola, wtedy przeciwnik nabiera pewnosci siebie, otwiera sie i dzieki temu zyskalo by sie wiecej przestrzeni. Oczywiscie wykwaalifikowany w tej dziedzinie nie jestem ale trzeba cos wymyslic bo coraz ciezej sie gra przy takich rywalach po prostu. Uwazam ze za kilka lat Barca chcac nie chcac troche zmieni swoj styl wlasnie z powodow takich ze nie przynosza juz tak czesto dobrego rezultatu.
0
Barcelończyk-10
Jesli tak na to patrzec to co innego. Chodzilo mi o ten konkretny mecz, dlatego nie wzialem pod uwage twojej wersji. Jak widzisz potrafie przyznac sie do bledu, ale ogolnie rzecz biorac to gol w przegranym meczu jest malo wazny i to mialem na mysli (patrzac krotkowzrocznie oczywiscie)