1

Nie ma DNA? Zwolnić!

0

@TheNekro94 W takim razie każde mistrzostwo krajowe jest warte tyle samo, bo przecież kluby nie mogą tak po prostu wybrać sobie, w jakiej lidze chcą grać. Trudniejsza liga nie jest równa większej wartości danego trofeum.

1

"Jeżeli chodzi o aspekty sportowe, to chciałbym wygrać Ligę Mistrzów, zdobyć Złotą Piłkę i wygrać mistrzostwo świata. (...) Postrzegam życie pozytywnie. Przede mną długa droga, na przykład wygranie mistrzostwa świata nie jest łatwe, ale jest to możliwe"
Kacper Urbański

Biedny dzieciak, jeszcze się łudzi, niczego się nie nauczył ze słów Szczęsnego i Lewego.

1

@TheNekro94 na takiej prostej podstawie, że na Euro gra więcej reprezentacji z wysokiej półki i sam turniej odbywa się rzadziej. Poziom trudności jest wyższy, szansa na zwycięstwo jest niższa i to obiektywny fakt. A to, że reprezentacje nie mogą sobie wybrać, gdzie mają grać, to nic nie zmienia. Życie nie jest sprawiedliwe. Równie dobrze mogę powiedzieć, że pucharu Azji nie można traktować jako wartego mniej, bo przecież jakaś Korea Południowa czy inny Wietnam nie mogą sobie wybrać innego turnieju, a wiadomo, że nikt poważnie ci nie powie, że mu to tam rybka, czy chce wygrać Euro czy puchar Azji

1

@NeroTFP1 jakim cudem on to przeżył...

6

Chyba wszyscy się zgodzimy, że optymalnym "ważnym zawodnikiem", który miałby zrobić miejsce dla Olmo jest Frenkie De Jong.

0

@kuz "Piłkarze grają tam, gdzie chcą grać."
bardziej jak - nie chcemy go u nas, bo on nie chce u nas grać.

0

@FcPortoFan1999 To prawda, też pytanie, czy zawodnicy będą mieli do Papszuna taki respekt jak dawniej, po tym jak ten nie znalazł sobie roboty w lepszym klubie

0

@FcPortoFan1999 liczę na coś więcej i tego mu życzę, chociaż rozsądek podpowiada to, co mówisz. Jeśli jednak zostałby w Polsce to mam nadzieję, że zrobi z Rakowa monolit i drużynę, która zdominuje ligę i będzie nas godnie reprezentować w eur pucharach

1

@AlexDark00 Od Gundogana też jest młodszy. Ach te dziady...

0

@Encore Sami fataliści w tej kadrze, nie dziwne, że od lat jest jak jest i zazwyczaj nawet z grupy nie wychodzimy. Brakuje kogoś z wiarą, z wyobraźnią. Bo o ile samo wygranie Euro to absurd i wiadomo, że nigdy się to nie stanie (nikt tego też nie oczekuje), to o ćwierćfinale, półfinale trzeba myśleć. To i tak byłby wynik ponad stan, ale jest możliwy.

0

@FcPortoFan1999 a ja mam nadzieję, że Papszun udowodni, że jest wspaniałym trenerem. Mam nadzieję, że pokaże się również w pucharach i wyrobi sobie markę, a potem dostanie oferty prowadzenia klubów z lig TOP 5. Brakuje nam w Polsce trenera, który zdziałałby coś w poważnej piłce.

3

@Khajio 18 mln zapłacili, świetny deal

0

@FcPortoFan1999 imo
1. Raków
2. Legia
3. Jaga
4. Lech

0

@Archie tak, kwota taka byłaby ogromna + klub nie sprzedałby swojego brylantu, zostałby de facto postawiony pod ścianą

0

@Kgorecki2500 "Dla mnie ta wiedźma chciała się "teleportować" do tej bliźniaczki"
Wiesz, Sol nigdy wcześniej nie widział czegoś takiego. Na podstawie tego, jak to wyglądało, to równie dobrze mogła ją dezintegrować.

A pojawienie się Dartha Plageuisa i Yody to też jakiś żart. Dostali łącznie z 10 sekund czasu ekranowego i 0 wypowiedzianych kwestii. Ja tam nie toleruję takiego fan-serwisu na siłę.

0

@VALERON Ale zdajesz sobie sprawę, że Barca ma z tego kasiorę i to raczej nie są małe sumy?

0

@mordini123 Ciekawe, jak się Roki pokaże. Konkurencja na tournee będzie trochę mniejsza

6

@Albatros Fati 14 mln, kontrakt do 2027, to jest dopiero kryminał

0

@Kgorecki2500 No jak ci się podoba, to dobrze dla ciebie, ale dla mnie ten scenariusz to jest abominacja i pisarski kryminał (nie mam na myśli gatunku, tylko miejsce, gdzie powinien trafić twórca tego barachła).
Fabuła faktycznie na papierze jest prosta, bo mamy kuty ten sam schemat, co od zawsze w star warsach. Jest sobie wybraniec, ktoś o niezwykłej mocy, dzieje się coś złego, jest kuszony na ciemną stronę i dochodzi do rozwiązania akcji.
Tylko problem leży w tym, że tutaj nic nie działa. Przykłady największych głupotek.

"Kuszenie" - gość, MORDERCA, którego dopiero co Osha widziała w akcji podczas dokonywania masowego mordu (zabija też jej koleżankę, tę małą padawankę), rozbiera się przed nią, pogadał z nią chwilę i już ją przekonał do założenia hełmu i wspólnego lotu w celu "ratowania Sola".
"Zbrodnia Sola" - Sol zabił wiedźmę, która sama go zaatakowała, opętała jednego z jedi z ekipy, używała jakiegoś rodzaju ciemnej strony mocy. Był w pełni usprawiedliwiony, a jednak wszyscy robią z tego jakieś niewyobrażalne przestępstwo, wokół którego ułożony jest plot i "zwroty akcji" całego sceneriusza. Ten medytujący Jedi, który nic nie zrobił, nawiasem mówiąc walnął magika bez powodu.
"Bliźniaczki zrodzone z mocy" - fajnie, gdzieś już to widzieliśmy, khm khm... Anakin?

Takich głupot są dziesiątki, setki, mój komentarz musiałby mieć długość z 5 stron A4 by to wszystko wymienić. To nie jest prosty scenariusz, to jest scenariusz pisany przez niekompetentną osobę. Do tego dialogi, które są absolutnie koszmarne i wprowadzają w błąd, bo przecież później musi być SUBVERTING EXPECTATIONS. Z aktorów poradził sobie tylko gość grający Sola, ta od bliźniaczek się stara, ale nie ma tego czegoś.

1

@fcbarcafan19 brat nawadnia cały las

0

@PaPo Trochę lepszy od Rings of Power. Ale tak dosłownie ciutkę.

4

@blakkudium Jeszcze niech z 50 tych dziewiątek ściągną, może jakaś w końcu wypali.

0

@partymaker No tak, tylko zauważ, że Lewy w swoim pierwszym sezonie zarabiał o połowę mniej niż teraz.

1

@AlexDark00 Dembele nie zarobił mniej od Lewandowskiego, był trzeci w kolejce pod względem pensji gdy odchodził.
W przypadku Lewego płacisz za gracza, który gra na boisku.
W przypadku Dembele płacisz za gościa, który pół sezonu leży w szpitalu.

Dembele był w Barcy 6 pełnych sezonów, podczas których zagrał ledwo 3500 minut więcej od Lewego, który był tu 2 pełne sezony.

1

@AlexDark00 Dembele odszedł za 50 mln, ale do Barcy trafiło jedynie 35 mln, chociaż niektóre źródła podają, że było to niewiele powyżej 25 mln. Reszta trafiła do zawodnika / agenta zawodnika na podstawie zawartych umów.

1

@Yamal_Williams hmm, brzmi jak podszywka

0

@TR3YWAY Bayernie wróć...

2

@ViscaelBarca2007 Mbappe nie istnieje, to mit, legenda, zupełnie jak UFO. Niby są setki zdjęć, nagrań i tysiące świadków, ale jednak wszyscy wiemy, że nie ma takich rzeczy,

2

@Kgorecki2500 Bohater, niechętnie podał dłoń. Symbol hiszpańskiej prawicy, nie ma co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?