kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Ale tutaj się popisał skrajnym egoizmem Rodrygo... Vini stoi niekryty zupełnie.
0
@Kozinho. Liczbami się broni
0
@SinMistico O ile by miał te okazje. Wiadomo, dobrzy partnerzy to jedno, ale trzeba też mieć tą czutkę typowego napadziora.
4
Dzisiaj Alvarez klasyczny ghosting, a to dopiero pierwsze 10 minut.
3
@Safrani Ciesz się, że ci samej ramy nie przyniósł.
0
@Gall A co to za argument XD. Na jednego takiego Pedriego przypada 100 Pau Victorów.
1
Dzisiaj wygrywają zadowoleni
1
@Kgorecki2500 Ale też byłem skłonny w to uwierzyć :/ Polacy mają do tego niestety dryg.
0
@Gomess Ja akurat jestem takiego zdania, że jak mamy piłkarza takiej klasy jak Lamine Yamal, to on musi grać na swojej nominalnej pozycji i tyle. Podobnie Rapha, Pedri... Te eksperymenty na 10tce można przeprowadzać, jak jest mus, ale nie zrobimy środkowych pomocników ze skrzydłowych o takich profilach.
@Gary Nie mówię, że zły. Ryzyko było zerowe, bo niska kwota. Już teraz zwróciłby się z nawiązką. Tylko problem jest taki, że to nie był wartościowy transfer, jak chodzi o naszą kadrę i naszą siłę sportową. To jest ogromne zaskoczenie, że on prezentuje tak wysoki poziom (ale też na razie mamy małą próbkę), bo popatrzcie sobie na Chelsea, Manchestery, PSG, inne kluby... Takich małych transferów są dziesiątki, a jednak bardzo niewiele z nich kończy się dobrze.
1
@Kgorecki2500 Naaa, to nie może być prawdziwe tłumaczenie...
0
@Popitek12 Stamtąd
6
Podsumujmy. Hansi Flick w 2 lata dostał:
- wielki transfer gotówkowy (na pozycję, na której nie potrzebowaliśmy wzmocnień) - Olmo
- napastnika z drugiej ligi hiszpańskiej (nigdy nie zagrał meczu w pierwszej lidze) - Pau Victor
- emerytowanego bramkarza (który zupełnie nie pasował do stylu Flicka) - Szczęsny
- odpadek z ManU na wypożyczenie - Rashford
- wielki talent z Danii do oszlifowania (ale po kontuzjach i nigdy niesprawdzony w topowej lidze), na pozycję, na której mamy niekwestionowanego titulara na lata - Roony Bardghji
- Joao Cancelo po dwóch latach na pustyni
Z każdego z tych transferów (może poza Pau Victorem, no ale to jednak nie ten poziom), Flick wyciągnął to co najlepsze.
(Dostał też Joana Garcię i tutaj akurat wielki plus dla zarządu, bo to był kapitalny ruch i w końcu sensowna odpowiedź na potrzeby zespołu, któremu brakowało bramkarza)
0
@AlexDark00 A to z wczoraj. Dalej uważasz, że Ferran umie przyjmować?
0
@NeroTFP1 Wiesz, jak to jest w polityce... Osoby prezydenckie czasami muszą iść na kompromisy, tak to już jest.
0
@Gall A tam, parę milionów. Kasa to jest ostatnia rzecz, której im brakuje.
13
@danijacek Flick to jest gość, który wyniósł Lewego na jego najwyższy poziom sportowy w karierze. Nie ma lepszej osoby, która mogłaby decydować o jego minutach. To czysta, sportowa rywalizacja. Nikt nie gra za nazwisko, żaden zawodnik nie jest wiekszy od klubu. A każdy, kto ogląda Barcelonę regularnie wie, że Ferran zasłużył sobie na szansę. Na razie dobrze ją wykorzystuje.
1
@Karol145 nic nie smakuje tak dobrze, jak dominacja w El Clasico
0
Powiem wam... aż żal marnować taką formę na Atletico. Jutro sercem za Realem, a później powtórka z poprzedniego finału.
6
Oczywiście, że Real. El Clasico to jest inny poziom piłki nożnej.
3
@MirusAmisz Wydaje mi się, że Lewemu chyba nie uśmiecha się grzanie ławy na dłuższą metę
7
Gość robi coś takiego i jeszcze ma czelność udawać poszkodowanego XDD
6
@vangoor Hansiego Flicka zamurowało po dzisiejszym meczu
20
Zmierzch wielkiego Polaka w Barcelonie. Od przestrzelonego karnego w meczu z Atletico praktycznie bez gry.
3
@macio_944 Oj, boję się tego filmu, boję... Oby nie skończył jak większość obecnie kręconego fantasy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nicko To prawda, na razie z wielkimi przeciwnikami to wyglądało słabo, może za wyjątkiem Atletico.
9
Fermin Lopez - 20 spotkań, 1248 minut na boisku, 8 goli i 8 asyst
Ależ forma w tym sezonie.
0
Nudne są takie mecze. W sensie fajnie, ale niefajnie. Następnym razem oczekuję, że przynajmniej te 3 bramki wpuścimy, żeby były emocje. Flick trochę podkręcił wpuszczając Ferrana na 90 minut, ale to za mało.
0
@Messiah10 My płacimy 30 baniek Lewemu, który się nie załapuje.
3
Piłka z ostrym wejściem w Ferrana Torresa w polu karnym, ale sędzia nie reaguje. Ale to my podobno płacimy Negreirze.