15 marca 2015, 00:07
0
tak jak miał nadzieje że wyeliminuje PSG
8 lutego 2015, 04:11
pewnie skończy biegać jak go sprzedadzą
7 lutego 2015, 01:45
jak go wolisz to się z nim ożeń
27 stycznia 2015, 01:22
co on sobie myśli że jest pedałem to nie dostanie czerwonej kartki
26 grudnia 2014, 01:17
ten w tle to dla mnie zapłakany ronaldo który schodzi z boiska po poważnym buló dupy
16 października 2014, 21:03
4
ty nie a inni tak
23 listopada 2014, 02:48
2
super asysta xavi i suares
22 października 2014, 20:30
messi i neymar są lepśi od ronalda i bale
23 listopada 2014, 02:38
1
kto by celebrował gola stszelonego byłomu klubu brawo rakitić
26 października 2014, 21:27
zabawny jesteś w ch.....
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
tak jak miał nadzieje że wyeliminuje PSG
0
pewnie skończy biegać jak go sprzedadzą
0
jak go wolisz to się z nim ożeń
0
co on sobie myśli
że jest pedałem to nie dostanie czerwonej kartki
0
ten w tle to dla mnie zapłakany ronaldo który schodzi z boiska po poważnym buló dupy
4
ty nie a inni tak
2
super asysta xavi i suares
2
messi i neymar są lepśi od ronalda i bale
1
kto by celebrował gola stszelonego byłomu klubu
brawo rakitić
0
zabawny jesteś w ch.....