0

Iniesta i Valdes najlepsi!!!

0

Oj ravpelc tak by pasowało i rekordzik w kieszeni :P

0

No i tyle cholera!!! no ale cóż mecz z realem tylko tyle potrafili zrobic. ja obstawiam że Barca nie wygra tego meczu i te przez nieobecnośc Henry'ego

0

Henry x 2 Messi x 2 pique i puyol

0

Jeeeeeeeeeeeeeeest Real 2:6 Barca!!!!!! jestem ciekaw jak będzie w LM

0

Oj przydałby się bo wyleciał Marquez chociaż Pique radzi sobie całkiem dobrze

0

Taaaak ja zagra Dudek to Baca nie ma się co martwic o wynik...

0

Mam nadzieję że da rade i jego dośrodkowania będą takie jak to na głowę Bojana z Chelsea

0

No to ten mecz rozegrał w swojej głowie a jakoś nie wygrał:/

0

Ja mam jakieś dziwne przeczucie że Barca nie wygra tego meczu...

0

Zgadzam się Z Konradem po całości;)

0

Ciekawe czy Henry zagra od pierwszej minuty...:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?