kar15fcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radomyśl Wielki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta i Valdes najlepsi!!!
0
Oj ravpelc tak by pasowało i rekordzik w kieszeni :P
0
No i tyle cholera!!! no ale cóż mecz z realem tylko tyle potrafili zrobic. ja obstawiam że Barca nie wygra tego meczu i te przez nieobecnośc Henry'ego
0
Henry x 2 Messi x 2 pique i puyol
0
Jeeeeeeeeeeeeeeest Real 2:6 Barca!!!!!! jestem ciekaw jak będzie w LM
0
Oj przydałby się bo wyleciał Marquez chociaż Pique radzi sobie całkiem dobrze
0
Taaaak ja zagra Dudek to Baca nie ma się co martwic o wynik...
0
Mam nadzieję że da rade i jego dośrodkowania będą takie jak to na głowę Bojana z Chelsea
0
No to ten mecz rozegrał w swojej głowie a jakoś nie wygrał:/
0
Ja mam jakieś dziwne przeczucie że Barca nie wygra tego meczu...
0
Zgadzam się Z Konradem po całości;)
0
Ciekawe czy Henry zagra od pierwszej minuty...:/