karaś
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i do tego nie gra na swojej pozycji. Haha
1
Mylisz się Thiago odszedł dlatego, że przyszedł Cesc
3
. Mówienie, że Cesc jest wart 50 mln jest poprostu obrazą dla graczy, którzy są rzeczywiście tyle warci jak Oezil, Iniesta czy Modrić. I ma się to tak do rzeczywistości jak to, że Laporte jest warty 60 mln i może ktoś go za tyle kupi. To jest najlepszy czas żeby się go pozbyć i zarobić niezłe pieniądze (jakie by one nie były). Wszyscy zadają sobie pytanie: ale po co? A no właśnie po to, żeby w końcu rozruszać naszą pomoc. Cesc to statysta, który przypomina półtoraroczne dziecko biegające z gównem w pampersie. Myślicie, że Koke czy Rakitić nie potrafią zagrać prostopadłej piłki? To powiedzcie co ma Cesc czego nie mają w/w panowie? Bo ja moge powiedzieć co mają oni, a czego nie ma Cesc. Ruch, walka, szybkość, ruch, walka, szybkość. Radzę przemyśleć to Cescowe papugowanie w komentarzach złotych myśli. Na szczęście w Barcelonie ktoś otworzył w końcu oczy. Oczywiście Xavi to jeszcze inna historia ale nie jest to temat o nim. Mnie osobiście martwi zupełnie coś innego. Wiadomo gdzie Barca potrzebuje wzmocnień więc nie ma sensu o tym gadać. Tym co dla mnie jest dziwne to to, że nie widać aby były jakieś ruchy na lewej obronie. Z całym szacunkiem dla Adriano i jego niesamowitych goli oraz wielu całkiem niezłych meczów to nie możemy zostać z dwoma graczami o praktycznie takim samym profilu. Mecze z drwalami, których na przestrzeni sezonu nie da się uniknąć wprost wymagają aby posiadać w składzie na tej pozycji silnego, szybkiego i doświadczonego gracza. I tu wracam do osoby Mathieu. Oczywiście nie za cenę z gazet ale w mojej ocenie transfer na zamianę z Adriano na 2 lata idealny.
0
Nie no przepraszam ale kuźwa mać nie mogę już czytać tego gówna o tym jaki ten Fabregas to wielki gracz, jaka to głupota go sprzedawać i jak to Barcelona będzie bez niego cierpieć. Ludzie ten człowiek trafił do Barcy z 3 powodów. 1 to wzbogacenie klubu o kolejnego wychowanka i podtrzymanie szeroko lobbowanej frazy" Barca wychowuje, nie kupuje i rozpierdala wszystkich łącznie z kosmosem" - wrong: wszystko kiedyś przemija. 2 Guardiola go ściągnął bo przez długi czas miał wizję grania 3-4-3 i chciał zmieścić Fabregasa jako czwartego pomocnika, co ostatecznie się nie udało, a Guardioli ostatecznie wybiła to z głowy Valencia robiąc z Barcą co chciała i to przy głównym udziale Jérémiego Mathieu, którego to tak mocno w Barcy nie chcecie ale o tym poźniej. 3 to poziom jego gry w Arsenalu naprawdę imponujący. Minęły 3 lata !!! Powtarzam 3 lata!!! i co? I NIC. Tylko niech mi tu żaden (nie) uważny obserwator futbolu nie próbuje wmawiać, że przez 3 LATA!!! Cesc nie grał na swojej pozycji. Owszem grał i to dużo mało tego nawet jak grał na "9" to i tak połowę meczu spędzał w środku pola. Powtarzam NIC. Nigdy nie zagrał wielkiego meczu o stawkę. Nigdy nie był decydujący w meczu z wielkim rywalem. Owszem zagrał kilka wielkich meczy z ogórasami, dobrych z lepszymi zespołami ale to tyle. W pozostałych meczach obecny w protokole nieobecny na boisku. A teraz kuriozum. Miniony sezon był jego najlepszym od początku. A teraz polecam sobie przypomnieć bo w sumie nie dawno się skończył jaki tak naprawdę był ten ostatni w jego wykonaniu( pomijając w ogóle resztę zespołu). Suma powyższych argumentów nasuwa mi tylko jedną myśl. Wiecie jaką i ciesze się, że Lucho też to dostrzegł.
0
Ja też i to z dopłatą
1
Ukłon w stronę klubu czaszkowcu :)
1
Świetna decyzja oczywiście podjęta zbyt późno. Oszczędził byś mi niepotrzebnych nerwów patrząc na twoją amatorszczyznę i niedorozwój.
0
Mega fantastyczna wiadomość w tak pięknie męczący dzień. Pchać z prędkością światła bo więcej się wycisnąć w Barsie z tego chłopaka nie da.
1
A to akurat cieszy:) muszę Ci powiedzieć.
0
Kto za taką mameje wyłoży takie pieniądze? W Barcy już jest więc nie widzę innego klubu.
0
Nie sądzę. Wśród tych piłkarzy nie ma już takiego piłkarsko-ludzkiego feelingu. Piłkarze nie chcą umierać ani za siebie ani za trenera dlatego potrzeba zmian na wielu płaszczyznach. Taktyka to jedno ale umiejętność zjednoczenia drużyny, sprawienia żeby wszyscy spoglądali w tym samym kierunku, umiejętność zmotywowania piłkarzy to jest to czego zabrakło, a teraz Barsie jest najbardziej potrzebne. Martino w wielu momentach po prostu zabrakło jaj, Zarówno jeśli chodzi o wybór i postępowanie z piłkarzami jak i o same pomysły taktyczne na najważniejsze mecze.
0
Fabs jest opóźniony. Ciągle potrzebuje 2-3 sekundy wiecej od innych na zastanowienie się co zrobić z piłką przy szybkiej klepce:)
0
Twoja przestrzeń na mózg jest marnie zagospodarowana
0
Zaraz po Eto, Ronaldo i Romario
0
Na nic nie zasłużyliście. Podziękuj Królowi Transferów Andoniemu, że boki obrony po obu stronach są takie tragiczne ponieważ wczoraj Adriano dzielnie walczył o główkę naprawdę dzielnie. Ręką chuja nie oszukasz, a chłopaczkami typu Adriano czy Alba nie stworzysz obronnego monolitu. Musi być równowaga taką jaką mieliśmy mając silnego i wysokiego Abiego na boku. Zresztą cała obrona poza Pique, Bartrą i Albą jest do wy.......
2
No no a niedorozwinięty Cesc nagle odmieni Barce i z przeciętnego piłkarza stanie się Bogiem, który poprowadzi Barce do 3000 pucharów. Puknij się chłopie bo ani Xavi już, ani tym bardziej Franciszek ci tego nie dadzą.
1
Ty a widziałeś kiedyś Hummelsa w akcji? On jest wolniejszy od Fabregasa, a podobno wolniejszych od niego nie ma. Jak zapewne zauważyłeś Barca większość meczu spedza na połowie przeciwnika i jak wyobrażasz sobie 50 metrowy sprint za napastnikami typu Aguero czy Bale w wykonaniu naszej dwójki stoperów. Bo uwierz Pique i Bartra szybsi już nie będą. Zreszta widziałeś końcówke w finale CDR. To musi być obrońca o warunkach fizycznych pomiędzy Mascherano, a wymienionymi.
0
Jak słyszę o zakusach na Hummelsa i Luiza to się srać nawet odechciewa. Już nie wspomnę, że niejaki i nijaki Cesc Fabregas nie nadaje się do gry w tym klubie. Xavi też zagra z 10-15 meczów w sezonie na poziomie a reszta to dramat więc trzeba według mnie jeszcze szukać kreatywnego pomocnika. No cóż najwiekszy talent z Hiszpani kupił Real( Isco), gotowca z BPL kupił Real (Modrić), jednego z najlepszych na świecie Real sprzedał do Arsenalu, a my zostaliśmy z piłkarskim dziadkiem i niedorozwojem, co kocha się w starszych od siebie. OK Rafinia, Sergi Roberto są tylko co z tego jak to nie są gracze gotowi żeby ciągnąć jeden z najlepszych zespołów świata jakim jest Barca. Z narkotykami na tak, a więc brać KOKE. Oprócz tego potrzebny jest gracz o profilu Keity bo kogoś takiego bardzo brakuje w drugiej linii.
10
No to Zubi ruszaj po transfer stopera. Znowu Puyol jest do wzięcia :D.
1
Tylko referendum może pomóc żeby usunąć tą niepełnosprawną watachę kretynów.
2
Sorry już mi się nie chce tracić czasu na mówienie o tej parodii piłkarza jaką jest Cesc. Gość, który kupiony został za pieniądze takie, że głowa puchnie. Niestety na 60 meczów w sezonie jak na pełnej p..dzie zagra 10 to jest wszystko. W reszcie meczów poza pojedynczymi zagraniami jest jak piąte koło u wozu niezależnie czy gra w środku czy na 9-ce. Najgorsze jest to, że w trakcie sezonu nabije troche bramek, troche asyst i wszyscy się spuszczają jaki to on nie cudowny a Xaviego to najlepiej do krematorium oddać bo Cesc już go przewyższa pod każdym względem. Gówno. Cesc jest jak gówno do którego ktoś przyczepił siłowniki po 20 kilo na nóżkę. Powinien być sprzedany po pierwszym sezonie gry w FCB bo tu jest cieniem piłkarza z Arsenalu.
5
Naprawdę ilość głosujących to dramat. Klub ma wydać 600 mln, a ich to w ch.. obchodzi.
0
Gość, który w Barcy jest od zawsze. Jeśli dobrze pamiętam za dzieciaka to migał już wtedy przy ławce jak Johan był trenerem.
0
Nie ma to najmniejszego znaczenia kogo wylosujemy. Jak im się będzie chciało są w stanie zmłócić każdego i to w konwencji z dupy do buzi. Problem polega na tym ilu zawodników zagra na 100 procent swoich możliwości. Jeśli wszyscy to będzie jak w punkcie pierwszym,
0
Ja też może w drugiej połowie bo słabiutko ostatnio słabiutko. Tylko Pedro luib Alexis.
0
Nie no Montoya jest anemikiem najwyższych lotów za to Sergio przy regularnej grze naprawdę wyglądał dobrze. Faktycznie na tle słabej formy Alvesa wyglądał mniej wiecej jak Arbeloa w Realu czyli był nie widoczny w ataku i nie widoczny w obronie. My natomiast z uwagi na kluczową rolę bocznych obrońców w ataku Barcy potrzebujemy wykurwistego wymiatacza na tej pozycji a nie nie widocznego i przeciętnego chłopaka.
0
Nie wiem pod którym z twoich komentarzy się podpisać ale Cesc to jest tragedia i parodia piłkarza ciagle bronią go statystyki nabite zresztą z zerowymi zespołami z zerowej ligi ale naprawdę jego wpływ na grę drużyny jest żaden. Idealnym przeciwieństwem jest Andres. Statystyki zerowe a jakość, przydatność, szarpnięcie, kreacja, spokój, dokładność, magia, wpływ na drużynę nie porównywalnie większe.
0
Szkoda, że ta tragedia przede wszystkim dotknęła Iniestę, a jakoś to on z Messim byli najlepsi na boisku z City
0
Jak patrzę na to jak gra reszta drużyny to w sumie mu się nie dziwie bo ja też tracę wtedy cały swój blask:)
0
Ci co piszą, że Montoya powinien za Alvesa mają rację. Zgadzam się z nimi z jednego tylko powdu - różnicy w grze żadnej bo obaj w obecnej formie są poprostu mierni więc niech gówniarz się ogrywa. Natomiast ci co piszą, że Montoya powinien grać bo zbawi naszą prawą stronę i jest obrońcą na lata - są poprostu totalnymi debilami.