karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cymek ale styl Barcy to w ogóle co innego, po prostu rzadko się nadarza okazja do kontrataku, fakt za często w taki sposób nie zdobywamy bramek ale potrafimy to robic np. z Realem na SB na 3-1
0
to bylo do przewidzenia, zeby jeszcze coś grali
0
i tak pewnie wygrają, niestety w tym sezonie strata bramki przez real na początku meczu i tak zawsze kończy się ich zwyciestwem :/ mogliby stracic tak w 80min może nie zdarzyliby urządzić remontady
0
zastanawiano się czy strzeli 50 bramke w rozgrywkach międzynarodowych a on prawie strzelił 50 bramke w samej LM ;] i teraz jednego gola mu brakuje by dołączyć do Henry'ego siedzącego na 3 miejscy podium najlepszych strzelców w historii LM
0
apoel ;]
0
dobra to podzielę się wiedzą jaką nabyłem:) División de Honor to pierwsza liga młodzieżowa (18 lat i mniej) podzielona jest na 7 grup ze względu na region, Barca Juvenil A jest w 3 grupie (3 mistrzostwa ostatnich 3 latach)
0
dobra już się doedukowałem sam ;]
0
sorry może niektórym to pytanie się wyda banalne i głupie, ale Juvenil to taka młodzieżówka jak u nas w młoda ekstraklasa ?
0
niech Coldplay zostanie na mecz i zagra Barcelonie Viva La Vida ;] Pep nie będzie musiał puszczać z płyty
PS. na pewno oddzielnie ;]
0
niezłą pamięć macie jak tak ;] ja tylko pamiętam wielką ulgę jak Eto'o z kilku metrów huknął pod koniec meczu
0
"Benfica Lizbona awansowała wczoraj po raz pierwszy od sześciu lat do ćwierćfinału Ligi Mistrzów." czy ten ostatni ćwierćfinał nie był z Barceloną ;> 2-0, Eto'o na pewno, drugiej nie pamietam
0
a ostatni mecz przegrany w fazie pucharowej to spotkanie z Liverpoolem sprzed 5 lat, od tamtej pory zwycięsko z CN nie wyjechał Celtic (3-2) Schalke (1-0) ManU (0-0) Lyon (5-2) Bayern (4-0) Chelsea (0-0) Stuttgart (4-0) Arsenal (4-1, 3-1) Inter (1-0) Szachtar (5-1) Real (1-1) czyli od porażki z The Reds 12 meczów u siebie w fazie pucharowej 9 zwycięstw i 3 remisy, 31-8 w bramkach
0
heh jak ładnie nazwano strzały niecelne - strzały w stronę bramki ;]
0
zamiast poprawiać jeden wyraz lepiej już nic nie pisz
0
i niezależnie czy Pique powiedział "sędzia ch.." czy grzecznie się ukłonił i zszedł do szatni i tak dostałby karę pieniężną, więc skończcie już jęczeć, a tak poza tym jak wieloletni kibic Barcy twierdzę, że za ten faul jak najbardziej należało się czerwo ( jedyną kwestią sporną jest to czy rzeczywiście faul był, wg mnie tak) niektórzy są chyba zbyt zaślepieni żeby to powiedzieć
0
ehh nie mogę czytać niektórych komentarzy, w Polsce na każdym szczeblu rozgrywek piłkarskich płaci się za kartki, od kilkudziesięciu złotych w najniższych ligach po kilkaset w ekstraklasie i tak jest zapewne na całym świecie, wyobraźcie sobie, że w Hiszpanii również. Jestem tylko ciekaw czy każdy zawsze płaci te 600ojro za czerwo czy jest to adekwatne do zarobków
0
tyle perełek z tej Afryki, z których wyrastają poźniej Eta, Drogby czy Yaya, a tamtejsza piłka to, nie oszukujmy się, po prostu dno.
0
straszny ciąg na bramkę jak na zawodnika, który występuje "w środku pola", na podstawie filmiku można stwierdzić, że to bardziej fałszywa (a może i taka prawdziwa) dziewiątka. Messi w niektórych meczach gra właśnie w taki sposób, że jest takim rozgrywającym napastnikiem (jakkolwiek to nie brzmi ;] )
0
tylko czemu wszyscy są tacy pewni wygranej ? :/ przypominam, że na wyjeździe zremisowaliśmy 2-2, a w tej chwili Athletic zajmuje bardzo dobrą 5 pozycję w lidze, najpierw Barca musi się pokazać z jak najlepszej strony i wygrać ten finał, a dopiero potem będzie można świętować
0
Barca_7 rozumiem, że został nawyk oglądania obrazków bez czytania treści ;] na powyższym nagraniu widać jak Iker rzuca rękawice w trybuny, ale w tekście jest wyraźnie napisane, że to Valdes oddał swoje jakiemuś dzieciakowi
0
a mówią CI cos takie wyrazy jak marketing, reklama, promocja ? no to wyobraź sobie, że nie da się bez tego prowadzić wielkiego zespołu takiego jak Barca czy Real, chyba, że się pompuje grube miliony z kieszeni szejków bądź rosyjskich milionerów
0
max żółć Alvesowi,
mogło być czerwo przy ataku Fabregasa,
reka Busquetsa = karny, chyba, że sedzia rzeczywiście nie widział, ja się osobiście przyznam , że dopiero w powtórce to dostrzegłem (tam były chyba 3 4 głowy przy tej ręce:P)
dwie bramki Barcy nie uznane chyba prawidłowo, w obu przypadkach zagaranie ręką ale czy celowe ? kwity chyba sie nie należały
0
co wy z tym Jordi Albą ? nam by sie przydał lewy obrońca, a nie kolejny ! pomocnik/skrzydłowy
0
Rosberg na pewno to on? pamiętam że coś takiego zrobił albo Kolumbijczyk albo Ekwadorczyk
0
szkoda ze w 98' Paragwaj nie dotrwał do karnych z Francja, mysle że Chilavert wybroniłby parę 11tek :)
0
ciekawe jaki wynik ustaliłby Alcantara gdyby grał od sezonu gdy powstała Primera Division
0
Cesar - 195, więc Messiemu jeszcze sporo brakuje jeśli chodzi o rozgrywki hiszpańskiej ligi
0
Zarra - 251
0
6 baniek po ulicy nie biega ;]
0
owszem to jest kwestia motywacji, już o tym pisałem wcześniej, gdyby Barca wychodziła na jakikolwiek mecz i ktoś im wmówił, że przeciwnikiem jest niejaki Real z Madrytu to nie przegrali by żadnego spotkania ! oni na ten zespół motywują się na 200% a na taką Osasunę pewnie ten procent sięga max poziomu 80 pkt