0

Pedro by wsadził :)

0

hehe widzieliscie jak Ibra Heńkowi kopa dał po bramce ? :D

0

co z tym Pique ? jakis niepewny dzis

0

no co Ibra dał asyste :O

0

ale co dali linków na kuszotv to hoho :P

0

tomoos a wg mnie Bojan po prostu jest słaby, a Pedro daje zwyciestwa :)

0

dokladnie yaya24fcb, kazdy chcial odpoczynku dla Messiego czy Xaviego no to Pep was posluchal i prosze, wiec o co te krzyki ?

0

powatarza sie sytuacja z sezonu 06/07 po wygraniu LM mamy problem z wyjsciem z grupy i bedzie decydował ostatni mecz (wtedy tez musielismy wygrac na CN z Werderem)

0

ale mu chodziło o zaleznosc, ze przed meczami z Rubinem Barca remisowała

0

mam takie pytanie do aministracji, nie da sie wrzucic i cytatu tygodnia i zdjecia na raz chyba jest tam miejsce, bo tak to zawsze zapominam sprawdzic te fotke :P na tej aktualnej Zlatan ze swoim nosem wygląda jak jakis kondor tudzież sęp ;)

0

w Barcelonie 18 stopni wiec amplituda ponad 20, dalej jestes pewien ze nieodczuwalna roznica ?

0

gilbert3 to nie liga okregowa, murawa jest podgrzewana wiec chyba nie bedzie tak najgorzej i w sumie to nie jestem pewien czy to nawet nie jest sztuczna (jak na Łużnikach)

0

Oleguer za mecz z Realem gdy Messi 3 bramy strzelił

0

a ja nie rozumiem was ? bagatalizować fakt ze bedzie pare stopni ponizej zera ?! wtedy miesnie sa narazone na przeciazenia duzo bardziej niz w normalnych warunkach, i nie tyle martwie sie o wynik co o kontuzje, mam nadzieje ze sztab zaopatrzy sie w pare tubek BenGeja :D

0

rozbawił mnie dzis Pan Laskowski gdy na poaczatku meczu powiedział że Busquets gra na tym samym poziomie co YaYa, nie wiem moze ja sie myle (nie chodzi mi akurat o ten jeden mecz i nie bede wypominal kto jak zagral chodzi mi tylko o tego mlodzienca) ale prosze niech ktos mi odpowie Wy tez uwazacie ze Sergio i Toure to ten sam level ? wg mnie nie! ale chcialbym poznac wasze opinie

0

biskup Messi fakt zagrał słabo ale pewnie nie dostanie noty 0 jak 'gwiazdy' z Madrytu , "najlepsza obrona świata" ? to chyba sie tyczy świetnej defensywy realiku, jeszcze nigdzie nie slyszalem aby tak ktos mowil o obronie Barcy za to ta ze stolicy to owszem przybierała takei miano czy słusznie ? zapraszam do statystyk

0

no ja na przyklad jakies 90zł ale teraz chyba sa jakies promocje i mozna taniej, jakis podstawowy + canal za 50zł (ale nie jestem pewien)

0

no ja mysle o co chodzi, teraz na c+ sport 2 idzie mecz ManU a na c+sport nasza wspaniala polska liga i juz sie przerazilem, ze sie wkradla jakas pomylka, ze meczu Barcy nie bedzie :P a to na zwyklym c+ ufff

0

18 30 z Rubinem naszego czasu ? to tam która bedzie ? 20 30, od -2 do -8 i snieg zapowiadaja :/

0

aaaa jak zobaczyłem placzącego Henia, sam malo nie poplynąłem :P Pamietamy i dziekujemy !

0

co wy sie podniecacie tym Ballackiem przeciez i tak ma w nawiasie (NIE) czyli ze NIE bedzie sie liczyl w tym konkursie :P

0

szczerze to nie uwierzylem w to co przeczytalem, dobra liczylem na jakis moze remisik, ale cos takiego ? :o i nawet musze powiedziec chyba pierwszy raz w zyciu wspolczuje kibicom Realu :P

0

eee misk00 ubiegles mnie, wlasnie mialem pisac ze Huntelaar w sezonie 07/08 przed odejsciem do Realu 34 mecze 33 bramki, wiec nie wiadomo czy w tym wypadku nie byloby podobnie

0

ciekawe ile wyjął :P

0

pinki36 "młodziutki" ? no nie wiem czy 22 lata to taki "młodziutki" , a z drugiej strony to dzieki, podbudowałes mnie, ostatnio myslalem ze jestem starym dziadem :P

0

chmu tak szczegolnie ze 80% czasu to on spedzil w Interze na leczeniach i rehabilitacjach

0

za to Torpedo Kutaisi z ligi gruzińskiej ma tylko 2 starcone przy 30 strzelonych i ośmiu rozegranych meczach

0

Chelsea ma 6 straconych bramek :)

0

idiotyzm ! wystawiac wszystkich najlepszych zawodników na takie mecze, kadra Hiszpanii sie składa z 11 zawodników ? Del Bosque chce sie przyczynic do wybicia wszystkich zawodnikow Barcelony + filary innych druzyn Europy (tylko po co jak Real znow odpadnie w 1/8)

0

aaa ale gafe popelnilem w poprzednim poscie tez mi chodziło o GOL TV a nie SPORT :P przypomnial mi sie jeden tekst komentatora na polski nawet zabawnie brzmi bo sie rymuje, mniej wiecej to bedzie tak "Kto teraz zatrzyma potwora, którego zbudował(stworzył) Guardiola"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?