0

gadulinho hmmm ze tak powiem "ze tąd" :D szukajcie a znajdziecie... ta strona to naprawde skarbnica wiedzy o Barcelonie i swoje bramki znajdziesz baa nawet skroty, fakt faktem tylko(bądź aż) od 2006 czyli roku od ktorego za wiele nie osiagnelismy

0

a co do finalu no to spotkaja sie dwie najbardziej utytulowane druzyny w tych rozgrywkach (FCB - 24, Athletic - 23) nie mozna pozwolic aby ekipa z Bilbao zakonczyla nasza dominacje w CdR

0

hanc jeszcze kogos ruszaja te Twoje 'ironiczne' teksty? i na cale szczescie swieczki to domena kibicow z rm:P , za przeproszeniem wali mnie ile tam jest tych meczow bez zwycciestwa ale przejmuje mnie styl a przede wszystkim setny mecz gdy nie zachowujemy czystego konta i jak az tak Ci sie nie podoba slowo kryzys to mozna je zastapic jakims synonimem, nie wiem: destabilizacja, zastój czy jakis regres ?

0

no oczywiscie opcji nie ma aby Pinto wskoczyl do pierwszedj 11 aleee niech sie Valdi czuje zagrozony

0

no chyba mamy nowego podstawowego bramkarza ;]

0

a odnośnie Riberiego to mam nadzieje ze to taka zasłona dymna, ze niby gdzie tam jaki transfer a nie dlugo przeczytamy "Frank w Barcelonie! " :)

0

hehe "nie ma niczego" :D co to w ogole ma byc "Bruno Alves? Kolejny obrońca? " owszem Panie Begiristain kolejny obronca, a szczegolnie lewy by sie przydal i jakas alternatywa dla Alvesa bo czasem mozna mu dac odpoczac, w sumie stoperow (jeszcze jak wroci Milito) mamy od biedy no ostatnio sie nie popisali ale cos zdarza sie, gdyby kazdy byl w optymalnej formie (Puyol Marquez Pique) to w sumie mam bardzo dobry blok obronny

0

22 lata, 246 dni sorki godzin juz nie liczylem :P

0

ooo co chodzi? chcialem chlopakowie napisac Visca_el_ Barca a mi automatycznie usunelo, cenzura taka ? szał ;]

0

Robertfrbdg na poczatek moge Ci podac co jak sie czyta w jezyku hiszpanskim.. jakies 20zl ;] no chyba ze bedzie krata to w gratisie dam takie wyrazenie "Visca el Barca" niezle nie ? a jesli wygramy Lige w tym sezonie to zupelnie nieodplatnie zaspiewam na caly glos znana i lubiana przezz nasza Czarna Perle przyspiewke "Madrid ... itd " :P

0

nooo zeby jeszcze byl bardziej aktywny na boisku i strzelil brame w prawie identycznej sytuacji jak ta, w ktorej trafil wczesniej do siatki

0

ale co wy z dzieciakiem sie wdajecie w jakies polemiki wg niego to Barca przegrala przez sedziego z Atletico z Espanyolem Realem w tamtym sezonie 4-1 i Milanem w finale LM ;]

0

nie mowisz serio nie ?! bo jesli tak to wspolczuje, za co tu sedziego obwiniac ? chyba za to ze nie uznal bramki w 5 minucie, w sumie karny dosc kontrowersyjny ale to Barca sama sobie dala strzelic 4 bramki i polozyla sie przed rywalem

0

hmm w sumie gdyby nie tragiczna obrona mozna bylo uznac atak i za "najgorsze" i za "najlepsze" bo 3 bramki to sporo ale mogło byc 2 razy tyle gdyby nie masowo marnowane sytuacje

"Barça nie kontroluje teraz meczów tak jak to czyniła jeszcze kilka tygodni temu." jak nie ma mozgu druzyny czyli Xaviego ktory to wlasnie kontrolowal gre, no nic miejmy nadzieje ze wroci Iniesta, Xavi (i reszta!) sie obudzi i bedziemy strzelac 2 3 bramki a pozniej trzymac spokojnie wynik

0

jeszcze odnosnie tej obnizki formy calego zespolu jak dla mnie to sie nazywa (nie boje sie uzyc tego slowa , nie balem sie takze powiedziec tego 2 tygodnie temu gdy widzialem ze gra nie zachwyca)KRYZYS, kazda formacja gra przecietnie (no obrona wrecz slabo)

PS. jeszcze zalezy co dla kogo oznacza ten zwrot

0

"prosta gra" ?! uuu to co by sie dzialo jakby byla kombinacyjna ? praktycznie calej obronie przydalyby sie srubokrety aby mogli sie wykrecic z murawy, czemu dzis nikt nie mowi o pojedynku Aguero Messi ? Znowu zawiedlli Ci na ktorych opiera sie ten zespol (Messi Alves Eto'o Xavi) to jest conajmniej dziwne rozumiem jeden no max dwoch zawodnikow moze miec znizke formy, aleee praktycznie caly zespol ?

0

bond1st tylko ze ostatnio nasze wyniki 2-2 1-2 1-1 a nie tracąc zadnej bramki nie da sie przegrac meczu ;] tez chcialbym aby Barca wygrywala po 6-4 :P ale jakos ostatnio zbyt wielu bramek nie strzelamy w porownaniu do straconych a real z tylu na zero a sami cos upchnąl i mecz do przodu

0

znaczy chodzi ze od GD Barca gra słabiej a real wrecz przeciwnie (chodzi o wyniki)

0

w ostatnich 9 spotkaniach tylko raz zachowalismy czyste konto... real w 10 tylko 3 razy tracił po jednym golu reszta na zero. nasza i ich forma sa odwrotnie proporcjonlane

0

takze uważam ze powinien dostawac wiecej szans w pierwszym zespole chyba ze Pep dostal takie rozkazy od zarzadu aby zaoszczedzic te 300tys ;] jak go widzialem juz na boisku to podobala mi sie jego gra, wprowadzal sporo ozywienia, tylko ze mogl dostawac szanse gdy wygrywalismy po 4, 6 do przodu gdy mecz byl rozstrzygniety w pierwszej polowie a teraz pewnie i tak nie "liznie" murawy gdy gramy hmmm? powiedzmy.. poprawnie jednak niezbyt efektywnie ze sporo dozą nerwowości :P

0

hmmm ciekawe czy po tak dlugim rozbracie z pilka umie jeszcze sie z nia obchodzic... ale jesli wroci do swej optymalnej dyspozycji to powinien byc głowna postacia w defensywie, a tak minimalnie zbaczając z tematu to w Barcelonie wg mnie brakuje klasowego lewego obroncy, nie mowie ze Abidal jest słaby ale wyobrazcie sobie takiego lewonoznego Alvesa! akcje chodzilyby obydwoma skrzydłami a nie jak dotychczas glownie prawa flanką

0

heh lekka nutka humoru :) tak słabo gralismy ze w sumie co za roznica 1-2 czy 0-3 :P

0

yy no to sie wysłowiełem :P zamiast "dostaje szanse" moze byc "zostaje delegowany na boisko":)

PS. funkcja edytuj post mile widziana :)

0

:/ samo zajscie w ktorym doznał kontuzji nie wygladalo strasznie, myslalem w ogole ze tam w jajka dostal czy cos, jednak ten grymas bólu byl uzasadniony, no niestety bedzie trzeba sobie radzic bez niego tylko mam nadzieje ze Pep da szanse Sylvinho wg mnie gra całkeim dobrze jesli dostaje szanse

0

ManUfan hahha no nie dam rady boki zrywać :DDD smiejmy sie wszyscy szydercy jeee.. no dobra a tak serio to dlugo nad tym myslales ? bo sądząc po ilosci wyrazow i tym błysku wypowiedzi to chyba wyczerpales caly zasób słownictwa na jakis tydzien

0

a propos valdesa moze nei jest jakis beznadziejny jesli chodzi o umiejetnosci bramkarskie (gra na linii nie budzi we mnie jakis zastrzeżen) aleee wydaje mi sie ze skonczyl co najwyżej podstawówke nie zebym sie sobie szyderczo drwił ale jego zagrania sa na bardzo niskim poziomie.. INTELEKTUALNYM albo niech na treningach wezmie sie za rozgrywanie pilki albo co wg mnie jest najlepszym rozwiazanie wyp...... piłke jak najdalej w takich sytuacjach

0

gczoo77 fajnie spiewaja ? :)

0

i co Robertinho to smieszne ma byc ? (spokojnie wyczułem Twoja ironie) nie mowie ze Barca popadla w jakis kryzys nie mowie o zwolnieniach aleee, to co dzisiaj grali to po prostu okręgówka i nie ma co sie zakrywac nieslusznym czerwem Keity zero biegania i pomyslu na gre zawiozdly gwiazdy Messi Eto'o i Xavi. Znowu wraca temat Valdesa czasem cos wyjmie czasem zachowa czyste konto (zazwyczaj za sprawa dobrej gry obrony czy nieudolnosci przeciwnikow) ale on jak dla mnie to chyba jest po podstawowce co najwyżej bo czasem zachowuje sie jak nierozgarniety 13latek, juz mecz Betisem byl jakims znakiem ze cos jest nie tak i jesli szybko nie wyjdziemy z tego knock-downu to moze byc nie ciekawie. W grze reaulu nie od dzis widzialem niestety pozytywne zmiany miejmy nadzieje ze nie beda grali tego co Barca w pierwszej rundzie.

0

strzelil setna bramke dla Barcy w tym sezonie a jeszcze 2 gole i bedzie mial na swoim koncie stówke w Lidze... ile tam maja te Kubale i inne ?

0

1000 bramek / 13 lat jak Barca sie skupi to za jakies 10-12 lat Leo bedzie mogl strzelic 6000 bramke :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?