6 września 2011, 22:56
0
dzieki wielkie. :)
6 września 2011, 22:51
chcialam sie zwrocic do ogladajacych mecz. wiem,ze jest przerwa, Hiszpania prowadzi 3-0, a kto strzelil gole i kto wgl z Barcy jest na boisku?
22 sierpnia 2011, 21:11
I ile w ogole jest? Kto strzelil? Dziekuje z gory. :)
29 maja 2011, 22:51
o co chodzi z tym 'misiem' ? moze mi to ktos wytlumaczyc, albo podeslac jakies video? :)
28 grudnia 2010, 20:39
Bojan - no zadziwia mnie ten chłopak dzisiaj. ;D
12 grudnia 2010, 21:31
Alves? Oooo kuurcze.
4 grudnia 2010, 20:49
no więc, nareszcie.. obyśmy tylko wygrali, po takiej nerwówce. ;D
11 listopada 2010, 00:03
Czy Bojan po strzeleniu bramki, nie wykonywał jakiś 'ruchów' w stronę, hmm.. np, Pique, czy tylko mi się zdawało? ;D
11 listopada 2010, 14:34
Pique jak to Pique, zawsze musi coś 'nabroić', ale za to go lubię. ;D
20 listopada 2010, 20:14
http://megatvhq.pl/index.php?player=2 nie tnie się i po polsku. ;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
dzieki wielkie. :)
0
chcialam sie zwrocic do ogladajacych mecz. wiem,ze jest przerwa, Hiszpania prowadzi 3-0, a kto strzelil gole i kto wgl z Barcy jest na boisku?
0
I ile w ogole jest? Kto strzelil? Dziekuje z gory. :)
0
o co chodzi z tym 'misiem' ? moze mi to ktos wytlumaczyc, albo podeslac jakies video? :)
0
Bojan - no zadziwia mnie ten chłopak dzisiaj. ;D
0
Alves? Oooo kuurcze.
0
no więc, nareszcie.. obyśmy tylko wygrali, po takiej nerwówce. ;D
0
Czy Bojan po strzeleniu bramki, nie wykonywał jakiś 'ruchów' w stronę, hmm.. np, Pique, czy tylko mi się zdawało? ;D
0
Pique jak to Pique, zawsze musi coś 'nabroić', ale za to go lubię. ;D
0
http://megatvhq.pl/index.php?player=2
nie tnie się i po polsku. ;D