1 września 2017, 17:55
0
https://m.youtube.com/channel/UCElOMAcCVRxWp5O7k4T2bzw Zapraszam Serdecznie
1 września 2017, 17:54
1 września 2017, 13:05
31 sierpnia 2017, 21:41
18 sierpnia 2017, 13:31
Jak dla mnie to co teraz się dzieje to kabaret ..... Ale myślę że dadzą radę sprowadzić Dembele i Coutihnio A jakby dodali Draxlera to znowu byśmy rządzili .... Miejmy nadzieję VAMOS
28 maja 2014, 12:18
6
jest okey pozbycie sie alvesa z calym szacunkiem na rzecz mlodego brazylijczyka ale jeszcze czekam na news benatia w barcelonie byloby super mega
4 sierpnia 2014, 12:59
2
Wreszcie cuadrado w Barcelonie 38mln euro pojutrze prezentacja
28 września 2016, 20:39
Poda ktoś linka do transmisji na telefon dziękuję
28 września 2016, 21:06
1
Jakiś link na telefon
4 sierpnia 2014, 13:00
a messi idzie do city za 185 \
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
https://m.youtube.com/channel/UCElOMAcCVRxWp5O7k4T2bzw Zapraszam Serdecznie
0
0
0
0
Jak dla mnie to co teraz się dzieje to kabaret ..... Ale myślę że dadzą radę sprowadzić Dembele i Coutihnio A jakby dodali Draxlera to znowu byśmy rządzili .... Miejmy nadzieję VAMOS
6
jest okey pozbycie sie alvesa z calym szacunkiem na rzecz mlodego brazylijczyka ale jeszcze czekam na news benatia w barcelonie byloby super mega
2
Wreszcie cuadrado w Barcelonie 38mln euro pojutrze prezentacja
2
Poda ktoś linka do transmisji na telefon dziękuję
1
Jakiś link na telefon
1
a messi idzie do city za 185 \