O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły barca
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 61
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

ja jestem taki nabity ze juz wyniku niewdze to juz jest 6 ja?

0

ja nie moge ogladac meczu bo jestem u znajomych niezle nabity ale se potem sciągne ,a gdzie kibice realu ? juz se poszli

0

Sir Barti ale slyszalem ze wlosi policzyli Inzagiemu jeszcze bramki z pucharu Intertoto

0

a ja w eto wierze zawsze

Zobacz wszystkie

0

unas był Boniek i zrobil co zrobil kazdy wie co?,a oni beda mieli nuczke z Maradoną

0

wynik jak w hokeju

0

strzelił 4 w jednej połowie ! już go przebił!!!

0

graja piach ,tylko 1-0 a juz tyle czasu mineło

0

ja właśnie skończyłem oglądać Arsenal-manU piękny mecz , a gdzie jest ManUfan?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?