16 grudnia 2009, 18:43
0
rami http://www.livesports.pl/ pedro 67
2 maja 2009, 21:42
ja jestem taki nabity ze juz wyniku niewdze to juz jest 6 ja?
2 maja 2009, 21:40
ja nie moge ogladac meczu bo jestem u znajomych niezle nabity ale se potem sciągne ,a gdzie kibice realu ? juz se poszli
26 lutego 2009, 18:29
Sir Barti ale slyszalem ze wlosi policzyli Inzagiemu jeszcze bramki z pucharu Intertoto
14 lutego 2009, 21:44
a ja w eto wierze zawsze
29 października 2008, 00:44
unas był Boniek i zrobil co zrobil kazdy wie co?,a oni beda mieli nuczke z Maradoną
4 października 2008, 22:13
wynik jak w hokeju
8 listopada 2008, 22:51
strzelił 4 w jednej połowie ! już go przebił!!!
29 stycznia 2009, 21:52
graja piach ,tylko 1-0 a juz tyle czasu mineło
8 listopada 2008, 15:50
ja właśnie skończyłem oglądać Arsenal-manU piękny mecz , a gdzie jest ManUfan?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
rami
http://www.livesports.pl/ pedro 67
0
ja jestem taki nabity ze juz wyniku niewdze to juz jest 6 ja?
0
ja nie moge ogladac meczu bo jestem u znajomych niezle nabity ale se potem sciągne ,a gdzie kibice realu ? juz se poszli
0
Sir Barti ale slyszalem ze wlosi policzyli Inzagiemu jeszcze bramki z pucharu Intertoto
0
a ja w eto wierze zawsze
0
unas był Boniek i zrobil co zrobil kazdy wie co?,a oni beda mieli nuczke z Maradoną
0
wynik jak w hokeju
0
strzelił 4 w jednej połowie ! już go przebił!!!
0
graja piach ,tylko 1-0 a juz tyle czasu mineło
0
ja właśnie skończyłem oglądać Arsenal-manU piękny mecz , a gdzie jest ManUfan?