wszystko pięknie ale:
cały ten wózek i tak ciągnie Messsssssssssssi,
brak klasowego (wypasionego) rozgrywającego,
ale mamy wypasionego rozgrywającego Messsssssssssssiego.
A co jak Messsssssssssssi ma słabszy dzień.
to wtedy nie mamy:
Brak rozgrywającego, skrzydłowego, zdobywcy bramek etc.
nadzieja nie w Enrique Luisie w dodatku, a w Inieście i Neymarze.
Komentarze
7
Henry ma 69 lat, a nie 57
0
6
ja też liczę, że Denis Suarez dołączy w końcu do Barcelony, pląta się po przedmieściach i wsiąść w odpowiednią linię metra nie może
1
Dobrze prawi, polać mu.
0
i co Panie i Sranowie?
gdzie ta nasza wspaniała Barca.
7
Henry ma 69 lat, a nie 57
6
ja też liczę, że Denis Suarez dołączy w końcu do Barcelony, pląta się po przedmieściach i wsiąść w odpowiednią linię metra nie może
1
Dobrze prawi, polać mu.
1
wszystko pięknie ale:
cały ten wózek i tak ciągnie Messsssssssssssi,
brak klasowego (wypasionego) rozgrywającego,
ale mamy wypasionego rozgrywającego Messsssssssssssiego.
A co jak Messsssssssssssi ma słabszy dzień.
to wtedy nie mamy:
Brak rozgrywającego, skrzydłowego, zdobywcy bramek etc.
nadzieja nie w Enrique Luisie w dodatku, a w Inieście i Neymarze.
1
Będziemy cierpieć rzekł trener. oj nacierpieliśmy się Panie Enrique.