jeśli chce naprawdę przejść do Barcy, a Barca nie będzie chciała tyle zapłacić za niego to poczekają rok i przyjdzie za darmo i Santos nic nie zarobi przez ich chciwość aby jak najwięcej na nim zarobić
O ile się nie mylę to Barca jako jedyny klub nie miała logo żadnego sponsora na koszulce tylko UNICEF-u którego Oni są sponsorem. A teraz za 30 mln rocznie chcą nosić na koszulce logo jakiegoś sponsora naprawdę wstyd.
Komentarze
0
Oby nie
0
jeśli chce naprawdę przejść do Barcy, a Barca nie będzie chciała tyle zapłacić za niego to poczekają rok i przyjdzie za darmo i Santos nic nie zarobi przez ich chciwość aby jak najwięcej na nim zarobić
0
No to ładnie dziś w lidze hiszpańskiej 21 goli padło.
0
Czyżby Guardiola nie może się pogodzić z tym że Barca przegrała lige i LM i teraz zostawia klub w dołku
0
O ile się nie mylę to Barca jako jedyny klub nie miała logo żadnego sponsora na koszulce tylko UNICEF-u którego Oni są sponsorem. A teraz za 30 mln rocznie chcą nosić na koszulce logo jakiegoś sponsora naprawdę wstyd.
0
siema
jak tam Barca?
0
o ja
0
minimalnie nad poprzeczka
0
wierzylem w nich do konca VeB!
0
Oby nie