1

@pawel_was pewnie można, ale i tak klub będzie dalej musiał płacić pensję
czyli to zupełnie nic nie da, może tylko ci gracze się przestraszą i zejdą z pensji

2

@Mike1023 to nawet nie jest najgorsze
barca teraz nawet nie ma projektu sportowego, jak młodzi zobaczą że przez ten sezon barca będzie się męczyć z bardzo wieloma drużynami to wielu na pewno odejdzie, w końcu lepszy hajs i lepsze perspektywy będą poza barcą
prędzej czy później barca się odbije, trzeba to przeboleć i parę dpbrych latek pocierpieć, ale jak czytam komentarze w stylu że za 2-3 lata barca znowu będzie potęgą to aż się człowiekowi śmiać chcę

0

@jamesbond6 w sumie logiczne

2

@sokot tak czy siak każdy klub ma 1 głos, to że barca i real są najwięcej warci nie ma tutaj akurat żadnego znaczenia
co jest wyjątkowo głupie to to że 2 liga może ingerować w sprawy 1, co jest kompletnie nie logiczne i 1 i 2 liga powinny zostać w miarę szybko od sb rozdzielone

0

muszą sie zgodzić 32 z 42 klubòw, barca i real to 2 głosy, tak akurat działa demokracja
ciekawi mnie to, co by się stało jak real i barca odmówią, to te ~520mln (270mln barcy i 250mln realu) trafi do pozostałych zespołów czy CVC da mniejszą pożyczkę, tylko 2,2mld

1

@Gilu13 to się jeszcze nie doczekasz
laporta będzie zapewne krytykował wszytskich tylko nie klub i siebie, powie że sytuacja jest trudna ale nie niemożliwa i dalej pracują nad jej rozwiązaniem
a konkrety będą jak okienko się skończy

0

@aligator zdanie zawsze można zmienić, nawer lepiej jak się ma więcej informacji
ale jak niektórzy tutaj wypisują niewiadomo co na temat tebasa to aż niesmaczne jest

0

@Veysel porste, do wczoraj laporta mógł obiecywać kibicom cały świat bo sam leo pewnie nie wiedział że nic z przedłużenia umowy nie będzie, a jak dzisiaj się spotkali i leo się spytał jak to wszystko wygląda to laporta musiał się przyznać
jakoś od miesięcy laporta wiedział jak wygląda sytuacja, nie uwierzę że dopiero dzisiaj zauważył że nic z tego nie będzie, po prostu mydlił wszystkim oczy i wierzył w jakiś cud

2

a 2 dni temu większość chwaliła tebasa za ten układ
a teraz niektórzy tak na niego klną że szkoda gadać
chyba większość naprawde pisze to co jest akurat w modzie i nie ma swojego zdania

4

mieszkam w austrii to trochę wiem jak red bull gra, jak się zmotywują to są w stanie nawet najlepszym dać w kość
tyle że dzisiaj powinni wygrać 3 albo i nawet 4:0 i nikt nie mógłby narzekać
trochę lepsza drużyna i barca tonie
może to gorszy dzień ale nie napawa to optymizmem

1

i tak dopóki 32 z 42 klubòw się nie zgodzi to nic z tego nie będzie
real już jest negatywnie nastawiony i głosuje przeciwko, razem z nim na pewno znajdzie się jeszcze 9 zespołôw które się temu sprzeciwią
rok temu CVC próbowało zrobić to samo z serią a i kluby się nie zgodziły, mam nadzieję że teraz będzie powtórka

0

jak to prawda to dziwi mnie fakt że barca odmówiła, ona w tej chwili na tym układzie skorzystałaby najbardziej

3

@XXYYZ to gorzej niż mi się wydawało
ja myślałem że te 2,7mld spłaci się właśnie z tych 10%, a nie że to jest dodatkowy bonus dla CVC
jak to przejdzie to za 5 lat będzie znowu źle
tebas chyba chcę się przypodobać dużym zastrzykiem gotówki a konsekwencje niech poniesie jego następca

0

jakoś nic tu nie pisze o tym że kluby z 1 i 2 ligi też muszą się na to zgodzić, a nie wiem czy większość z nich tak chętnie sprzeda swoją przyszłość, za 10-15 lat wyjdzie im to na szkodę, ale jak zawsze najważniejsze jest tu i teraz
a z tego co na szybko przeczytałem zespoły mają się związać z ligą na dekady, czyli ma być jakiś aneks o tym że nie mogą występować w superlidze, to real może na to troszkę krzywo patrzyć
trzeba czekać jak to się rozwinie

0

to jest identyczna plotka co 2 tygodnie temu
prawie w słowo w słowo podobne, nie wiem czy sport też wtedy nie był źródłem

1

@Krzychu83924 nie ma co się dziwić
ta 3 ma pewne miejsca w składzie

0

@Greenalley pensja messiego też odpadła, to nie jest aż tak drastycznie
ale dalej nie widać światełka na końcu tunelu

4

@Wiktoria13 kto niby obniżył pensję?
nie było żadnych oficjalnych potwierdzeń, tylko plotki że negocjacje trwają
chyba że mnie coś ominęło

1

nikt z kibicôw tutaj nie chcę mu dać podwyżki bo zagrał tylko ~5 dobrych meczôw, to w takim razie czemu większość chce go sprzedać za 30 mln?
dzieciaka który nic w sumie nie grał i za rok będzie dostępny za darmo
jak z 15mln się za niego dostanie to będzie dobrze, chyba że moriba się uprze i przeczeka ten rok

1

kontynuacja sagi
już się nie mogę doczekać jej końca

0

@Cobra303 to akurat najgorętsza plotka, to codziennie będzie coś nowego
a jak było miesiąc temu, tak jest dalej i w sumie nic się nie zmieniło
ale za tydzień to już na pewno wszystko będzie załatwione ;)

0

nie rozumiem po co dalej go trzymać
po 4 latach chyba już udowodnił że nigdy nie będzie wybitnym piłkarzem, 1 mecz na 10 gdzie coś mu się uda to zdecydowanie za mało (jak akurat nie jest kontuzjowany)
trzeba ugryźć się w język i pożegnać się z nim za rok, inaczej przez następne 3 lata (zgaduje na ile by przedłużył) dalej będzie zgarniał pensje, może i mniejszą ale dalej, a złudzenia że się go sprzeda za dużą kwotę pozostaną marzeniem, a drużynie i tak nic nie da

7

ciekawe czemu musi obniżyć pensje?
nie zgodzi się i co barca zrobi, poskarży się mediom?
bez sensu takie artykuły

1

a jak pjanic odejdzie za darmo to te 45mln amortyzacji co zostało nie będzie uważane jako pieniądze za transfer?

6

@Kgorecki2500 szczerze to nie wierzę że tak jest, piłkarz na pewno może zgodzić się na ofertę kluby a agenci mu w tym nie mogą przeszkodzić
raczej ojciec i otoczenie moriby naciskają na lepszy kontrakt, może i nawet sam moriba

0

rozumiem że moriba lekko przesadza ale po co go trzymać na siłe?
z łatwością można go już teraz sprzedać, pożegnać się i już jest po sprawie
a nawet jak się go siłą zatrzyma to wyjdą z tego same problemy

0

@catalanian09 coś mi się wydaje że nawet bez messiego trzeba jeszcze się kogoś pozbyć, w sumie nikt "bogaty" nie odszedł, ale pewny nie jestem
a wie ktoś może do kiedy jest czas żeby zarejstrować nowych graczy?

0

@pbilu pewnie żę zarabiają więcej niż 99,9% ludzi
ale taka ludzka natura, im więcej masz tym więcej chcesz
a za błędy trzeba płacić, pewnie to zaszkodzi barcy ale przynajmniej w przyszłości będą lepiej takie sytuacje zarządzać i oby się tego jak najszybciej nauczyli

0

@Greenalley pewnie niektórzy piłkarze dostają co roku podwyżke, a i 4 nowych doszło (zabawne jest to że trzeba im płacić ale na tą chwilę nir mogą grać)

0

@pbilu zazwyczaj kibicuje się tym małym, których państwo czy tutaj kluby zazywczaj wykorzystują i zmuszają do postępowania według swoich planów
a tu wszyscy tak hejtują graczy którzy niczemu nie są winni
barca żyła długo ponad swój stan, a teraz trzeba za to zapłacić
a te plotki że wszyscz kochają ten klub to zwykłe pr, dla większości to miejsce pracy i nic więcej
to po co się mają znowu poświęcać, zwłaszcza że klub dalej nie zapłacił im wszystkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?