3

kurwa ten felix tez podac nie moze tylko kiwa gwiazdeczka

3

Czemu ten Pena nie wychodzi do takich piłek?

0

Chłop co nakładki nie gwiżdże

5

Przypominam że Cubarsi ma 16 lat a jest pewniejszy z pilka przy nodze niz 32 letni Oriol

0

Tam w 3 momentach mogl byc spalony

2

Dobra teraz czas na prawdziwy futbol.

0

Boże chron Pedriego od kontuzji

0

Ferran 50 mln nigdy tego nie pojmę

0

Najgorsze w tym wszytstkim jest to że ten Real jest mocno przecietny a i tak nas jadą.

5

"Nie potrzebujemy transferu bramkarza zimą"

1

Co ten pena odpierdala on tu ma obowiazek wyjsc do pilki odrazu

1

Ja mam wrażenie że każdy mecz Barcy wygląda identycznie

1

Roque przypomina mi Desta. Jakiś taki przestraszony, bez charakteru

0

@Seledynowy On jest swietnym pilkarzem do momentu dogrania pilki

0

@tomek8756 co nie zmnienia faktu ze w tym meczu zagral mega slabo. Dobrze ze tego karnego trafił

0

@GeraltzKatalonii Wyobraź sobie ze lewy nie zszedł i to on zmarnowal te sytuacje XD

0

@GeraltzKatalonii Prawde napisałes. Mam nadzieje ze mu to nie siadzie na psychice. A swoją drogą nie oczekuj nic wielkiego po tym forum bo oni kazdego by sprzedawali jak raz zle poda..

0

@karoleq992 Wy juz serio chcecie jebac lewego bo jest na to moda

0

@MateuszGotowka99 XD? przeciez las palmas atakowalo desperacko w 10 na remis. Ciezko w takiej sytuacji nie dojsc do zadnej sytuacji.

0

@Culer9002 przeciez to gundogan dal pilke z pizdy

0

Potrzebna jest jedna dobra piłka. Las Palmas igra z ogniem

0

ale Christensen zrobił wejscie na boisko...

0

Przykre jest to, że Gavi prawdopodobnie nie zagra już z Lewym na boisku. Tak fajnie oglądało się ich razem. :(
https://zapodaj.net/plik-FLQNE0exNC

Jak ojciec i syn.

2

@FcPortoFan1999 Bardzo mi imponuje jak narazie nowy bramkarz. Powiem szczerze marwilem sie o golkipera po tym co stało sie ze Stipicą

2

@FcPortoFan1999 Zgadza się ale wtedy cala Pogon wyglądała słabo. Teraz widać znowu że wraz z Grosikiem cała Pogon gra dobrze.

2

Grosik co formę złapał przed kadrą. Może się przydać

1

Czy tylko mnie to denerwuje jak szykujemy sie po 5 min zeby oddac strzal w trybuny

0

@Bulbulator To nie marquinhos

0

niech on juz skonczy z tym niuniem

0

jak tylko idzie podanie do Messiego to 3 odrazu do niego doskakuje ale i tak bedą pchać na siłe bo co innego wymyślą xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?