karoleq992
Dołączył/a: grudzień 2022
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
kurwa ten felix tez podac nie moze tylko kiwa gwiazdeczka
3
Czemu ten Pena nie wychodzi do takich piłek?
0
Chłop co nakładki nie gwiżdże
5
Przypominam że Cubarsi ma 16 lat a jest pewniejszy z pilka przy nodze niz 32 letni Oriol
0
Tam w 3 momentach mogl byc spalony
2
Dobra teraz czas na prawdziwy futbol.
0
Boże chron Pedriego od kontuzji
0
Ferran 50 mln nigdy tego nie pojmę
0
Najgorsze w tym wszytstkim jest to że ten Real jest mocno przecietny a i tak nas jadą.
5
"Nie potrzebujemy transferu bramkarza zimą"
1
Co ten pena odpierdala on tu ma obowiazek wyjsc do pilki odrazu
1
Ja mam wrażenie że każdy mecz Barcy wygląda identycznie
1
Roque przypomina mi Desta. Jakiś taki przestraszony, bez charakteru
0
@Seledynowy On jest swietnym pilkarzem do momentu dogrania pilki
0
@tomek8756 co nie zmnienia faktu ze w tym meczu zagral mega slabo. Dobrze ze tego karnego trafił
0
@GeraltzKatalonii Wyobraź sobie ze lewy nie zszedł i to on zmarnowal te sytuacje XD
0
@GeraltzKatalonii Prawde napisałes. Mam nadzieje ze mu to nie siadzie na psychice. A swoją drogą nie oczekuj nic wielkiego po tym forum bo oni kazdego by sprzedawali jak raz zle poda..
0
@karoleq992 Wy juz serio chcecie jebac lewego bo jest na to moda
0
@MateuszGotowka99 XD? przeciez las palmas atakowalo desperacko w 10 na remis. Ciezko w takiej sytuacji nie dojsc do zadnej sytuacji.
0
@Culer9002 przeciez to gundogan dal pilke z pizdy
0
Potrzebna jest jedna dobra piłka. Las Palmas igra z ogniem
0
ale Christensen zrobił wejscie na boisko...
0
Przykre jest to, że Gavi prawdopodobnie nie zagra już z Lewym na boisku. Tak fajnie oglądało się ich razem. :(
https://zapodaj.net/plik-FLQNE0exNC
Jak ojciec i syn.
2
@FcPortoFan1999 Bardzo mi imponuje jak narazie nowy bramkarz. Powiem szczerze marwilem sie o golkipera po tym co stało sie ze Stipicą
2
@FcPortoFan1999 Zgadza się ale wtedy cala Pogon wyglądała słabo. Teraz widać znowu że wraz z Grosikiem cała Pogon gra dobrze.
2
Grosik co formę złapał przed kadrą. Może się przydać
1
Czy tylko mnie to denerwuje jak szykujemy sie po 5 min zeby oddac strzal w trybuny
0
@Bulbulator To nie marquinhos
0
niech on juz skonczy z tym niuniem
0
jak tylko idzie podanie do Messiego to 3 odrazu do niego doskakuje ale i tak bedą pchać na siłe bo co innego wymyślą xd