0

a może chrzestnym będzie Matias albo Rodrigo ? :D

0

Gratulacje dla Leo i Antonelli ;) fajnie by było jakby został piłkarzem :>

0

Beetlefan
to chyba był dziadek :D

a wywiad super :D

0

LukeBarca!,
Mascherano , Xavi , Barta i Busquets ; DD

0

Izolda
Abidal jest wpisany w kontuzjowanych ;)

0

już po ceremonii ?

0

Huiuston mamy problem !
Potrzebuje tłumacza xD

0

jaki kochany krawat xd ^^

0

i to już 10 lat ...

i jeszcze kolejne 10 xD !

0

"Nie od dziś wiadomo, że Manchester City jest zafascynowany systemem szkolenia młodzieży, który obecny jest w Barcelonie. "

a kto nie jest ? :p

0

Dziękujmy i cieszmy się tym że żyjemy w czasach Króla futbolu ♥
Ten chłopak nie zna granic :)

Visca el Braca ! ♥

Visca ale Messi ! ♥

0

MVP od pierwszej minuty

0

Maciek2Dani
ja na tej stronce oglądałam mecz derbowy Barcy z Realem i powiem ci ze cały mecz super tylko od 75/80 min. się zawieszało ... no chyba że na moim kompie się zawieszało :p oceniałabym ją na 4,5 :D

0

po jakiego by go kradł ? Kasy raczej nie potrzebuje :p

0

mam nadzieję że Lewy strzeli Casillasowi :3 ;> 1:0 xD

0

:D hahahahahah ^^


kurcze i Messi nie ma gola nr. 300 ..

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥ Iniesta

0

przepraszam może ktoś podać transmisje do meczu ;) ? No i jaki wynik :p

0

...Szkoci :p

0

ZP dla Leo i tyle w tym temacie ;)

0

verano77
podobno nie :/ poród ma być w listopadzie :/

0

FCB.4EVER,
a no chyba że tak ... skąd posiadasz taką informację :) ?

0

0

wiadomo coś więcej o Thiago ?

0

Tymczasem Leo Messi prosto z meczu pojechał do szpitala, gdzie trwają narodziny jego syna :)

0

myślę że ten mecz Messi rozpocznie na ławce rezerwowych a wejdzie w drugiej połowie

0

Uwielbiam go jako bramkarza i jako człowieka ;)

0

wracaj bo tęsknimy ♥

0

tak warto było zarwać noc :D

0

brak mi słów ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?