karolina27041
Dołączył/a: marzec 2012
---------------------------------
15 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a może chrzestnym będzie Matias albo Rodrigo ? :D
0
Gratulacje dla Leo i Antonelli ;) fajnie by było jakby został piłkarzem :>
0
Beetlefan
to chyba był dziadek :D
a wywiad super :D
0
LukeBarca!,
Mascherano , Xavi , Barta i Busquets ; DD
0
Izolda
Abidal jest wpisany w kontuzjowanych ;)
0
już po ceremonii ?
0
Huiuston mamy problem !
Potrzebuje tłumacza xD
0
jaki kochany krawat xd ^^
0
i to już 10 lat ...
i jeszcze kolejne 10 xD !
0
"Nie od dziś wiadomo, że Manchester City jest zafascynowany systemem szkolenia młodzieży, który obecny jest w Barcelonie. "
a kto nie jest ? :p
0
Dziękujmy i cieszmy się tym że żyjemy w czasach Króla futbolu ♥
Ten chłopak nie zna granic :)
Visca el Braca ! ♥
Visca ale Messi ! ♥
0
MVP od pierwszej minuty
0
Maciek2Dani
ja na tej stronce oglądałam mecz derbowy Barcy z Realem i powiem ci ze cały mecz super tylko od 75/80 min. się zawieszało ... no chyba że na moim kompie się zawieszało :p oceniałabym ją na 4,5 :D
0
po jakiego by go kradł ? Kasy raczej nie potrzebuje :p
0
mam nadzieję że Lewy strzeli Casillasowi :3 ;> 1:0 xD
0
:D hahahahahah ^^
kurcze i Messi nie ma gola nr. 300 ..
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥ Iniesta
0
przepraszam może ktoś podać transmisje do meczu ;) ? No i jaki wynik :p
0
...Szkoci :p
0
ZP dla Leo i tyle w tym temacie ;)
0
verano77
podobno nie :/ poród ma być w listopadzie :/
0
FCB.4EVER,
a no chyba że tak ... skąd posiadasz taką informację :) ?
0
kiper09
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/deportivo-barca-4-5
masz multimedia z meczu :p ;)
0
wiadomo coś więcej o Thiago ?
0
Tymczasem Leo Messi prosto z meczu pojechał do szpitala, gdzie trwają narodziny jego syna :)
0
myślę że ten mecz Messi rozpocznie na ławce rezerwowych a wejdzie w drugiej połowie
0
Uwielbiam go jako bramkarza i jako człowieka ;)
0
wracaj bo tęsknimy ♥
0
tak warto było zarwać noc :D
0
brak mi słów ...