0

Pomijając fakt, że Realu Madryt nie szanuje bardziej niż Rydzyka mam nadzieje, że Neymar wie że są pokładane w nim spore nadzieje w Barcelonie i jest na świetnej drodze, aby przejąć pałeczkę po Leo CHŁOPIE NIE BĄDŹ GŁUPI DZIŚ UWAŻAJĄ ŻE TY JESTEŚ DLA NICH NAJWAŻNIEJSZY A JUTRO KTOŚ SIĘ POJAWI I SPADASZ NA DRUGI TOR...

4

Spokojnie jedno spotkanie o niczym nie świadczy teraz tylko zagrać dobrze w następnym meczu wygrać a przede wszystkim na 0 z tyłu bo ostatnio trochę bramek tracimy :)

0

Okej są statystyki, ale porażki z takimi zespołami jak PSG czy Realem Madryt pokazują, że z poważniejszymi rywalami już te statystyki nie wyglądają tak kolorowo co prawda są zwycięstwa z Atletico, ale nie oszukujmy się zespół z Madrytu przechodzi lekki kryzys oczywiście cieszę się ze zwycięstw i to nawet bardzo, ale nadal sądzę, że zwycięstwa z tzw "Kozakami" zweryfikują to jakim trenerem jest Enrique.

1

Powiem tak przyszła kolejna kompromitująca porażka, ale ludzie spójrzmy prawdzie w oczy czy obecny trener ma pomysł na zespół..? Nie! to nie będzie drugi Pep ile mam to powtarzać, że taki rodzi się raz na 100 lat a ewidentnie Luis Enrique taki nie będzie w tak trudnym momencie potrzeba nam trenera z najwyższej półki a nie żółtodzioba który nie radzi sobie z presją. Przepraszam, że tak piszę, ale na prawdę nie trawię tego gościa rozumiem zakaz transferowy, ale mimo to trzeba próbować nowych rozwiązań działać a nie to samo..... PS mam nadzieję, że zarząd się zmieni TYLKO BARCA !!

0

Naajlepszy moment na przełamanie !!

0

pod koniec spotkania za dużo się bawili niepotrzebnie .

0

Ej wy tak serio ? czy wy myśleliście ,że Barca będzie cały czas najlepsza ???

0

Nieważne jak grają na zawsze Barca !

0

Wczorajsze opinie moich kolegów jaki wynik Barcy ahhahaha teraz ja sie pytam jaki wynik real dobrze tak wam!!!!!!!!!!

0

Dumni po wygranej ,Wierni po porażce!!

0

Pamiętajcie ze Barca ma szkółki na całym świecie i za kilka lat jak małolaty wydorośleją to wtedy będzie barca!!

0

Nie sztab ma do obrony tylko oni sami sa słabi i nic wiecej trzeba kupić stoperów i to nie wina Tito bo to jego pierwszy sezon!!!!

0

Dla mnie to nie jest ten sam victor co wtedy rozumiem wiek robi swoje dla mnie to jest bardzo dobra decyzja z jego stronny!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?