6 marca 2010, 21:44
0
Nie oglądałam meczu pd początku i mam pytanie: dlaczego Pep nie siedzi na ławce tylko na trybunach?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nie oglądałam meczu pd początku i mam pytanie: dlaczego Pep nie siedzi na ławce tylko na trybunach?
0
Nie oglądałam meczu pd początku i mam pytanie: dlaczego Pep nie siedzi na ławce tylko na trybunach?