to sa ludzi nie cyborgi gowno wiemy co maja w glowach co jest w szatni moze specjalnei tak zagrali pozatym jak dla mnie slaby doping ma fc barca na stadionie jak by mieli tak jak w angli lub galateseray to by musieli grac
song bardzo dobrze gra ale mam wrazenie ze sie rusza jak by mial drewno w nogach barta coraz pewniej to jego plus atak jak dlamnie dobrze graja graja wolno bo nie maja potrzeby grac szybko przeciwnicy sie tylko bronia iniesta bardzo fajnie ze gra alba pkiene wrzutki xavi jak najarazie najgorzej
Komentarze
0
to sa ludzi nie cyborgi gowno wiemy co maja w glowach co jest w szatni moze specjalnei tak zagrali pozatym jak dla mnie slaby doping ma fc barca na stadionie jak by mieli tak jak w angli lub galateseray to by musieli grac
0
alves to aleves tam to jak kochacie druzyne to kochajcie tez porazki z barca juz prawie 12 lat ale atletico mialo to wygrac i tyle byli lepsi
0
0
taka taktyka autobusu powina byc karana
0
slaba gra barcy jak dla mnie fart ze byl remis musza zmienic dilera bo ten koks juz na nich nie dziala :D
0
song bardzo dobrze gra ale mam wrazenie ze sie rusza jak by mial drewno w nogach barta coraz pewniej to jego plus atak jak dlamnie dobrze graja graja wolno bo nie maja potrzeby grac szybko przeciwnicy sie tylko bronia iniesta bardzo fajnie ze gra alba pkiene wrzutki xavi jak najarazie najgorzej
0
co za ciule glosuja na mesiego albo tello xDDD zawodnicy meczu fabregas,montay,pedro,pique
0
slaba gra barcy jak dla mnie fart ze byl remis musza zmienic dilera bo ten koks juz na nich nie dziala :D
0
taka taktyka autobusu powina byc karana
0