0

według mnie Mata (mógł by zastępować Henrego lub Inieste ) no i nie wiem kto na środek , może ktoś z Barcy Atlethic

0

ej to właściwie jutro rano bedziemy wiedźieć jaki wynik meczu Barca z LA Galaxy ??? bo nie kminie tego czasu troche co jak kiedy :D

0

Chieć Romariem być to każdem jeden głupi by chciał , ale robić to nima komu .

0

A Jak pójdzie do pierdla ??

0

Sorry za Double Post , No I Figo oczywiśćie zdrajca , menda , i wogle wszystko co najgorsze

0

Mi Ronaldo kojarzy sie z Jego fryzurą (tą na czole ) grą w Brazyli , no i grą w Realu .Należy do kilku zawodników których szanuje z Realu (on , Cassilas , Raul ) a Nienawdzie Gago i Sergio Ramosa

0

Bardzo ciekawy news . ciekawe czy sie przyjaźnia

0

Jest jeszcze Bruno Alves

0

2bartek1 >>> tam jest inny czas, teraz u niech będzie poranek . (piątek rano w Polsce) Jak to w Polsce ?? gdzie ??

0

no to będziemy musieli kupić 2 pomocników (Bocznego , i środkowego ) obrońce . Silva , Poulsen , a obroncy to nie mam pojęcia

0

szczel11 >>> no masz racje są jeszcze młodzi , NO to skoro już to lewą wolałbym Silve , dalibyśmy więcej ale za to mógł by i grać za Inieste lub Henrego , lub nawet Xaviego . No i jeszcze Poulsena , może Pep odkrył w nim Talent

0

wujo444 >>> chociaż by Rueda , Dos Santos

0

Wole Ruede

0

wujo444 >>> niby jakie ??? Lewa Flanka tylko , ale tu nie musi występować Drogi Silva , Ribery , Czy Mata tylko jakiś wychowanek z Barcy B , a obrona ?? Gabi kontuzje , Caceres odchodzi , Henriqe niewiadomo jak sobie będzie radził , Marqez coraz częśćiej kontuzje , czyli zostaje tylko Puyol i Pique , Szkoda , Czychrynski był by idealnym wzmocnieniem

0

No Wysoki skubany jest , ale Pique wyższy

0

Co nas obchodzi transfer Arbeloaey do Realu , owszem poszukiwaliśmy Lewego obrońce , ale już mamy , i Arbelona nie był z nami powiązywany ...

0

jokerinio21 >>> weź wyjdz stąd , po co mamy sprzedawać młode , utalentowanego Keirrison którego dopiero kupiliśmy ?? Sylvihno odszedł już za darmo jakiś 1 miesiąc temu , Jorquer Wolał bym wymienić za dobrego Bramkarza z barcy B , Marqueza zostawić bo jest dobry , a przecież potrzebujemy długiej ławki

0

"Według szkoleniowca Czerwonych Diabłów, Florentino Péreza czeka kolejna galaktyczna klęska"

Piękne :D

0

Wreszcie może zobaczym bardziej podstawową 11 , Mam też nadzieje że chociaż w jednym meczu zagra Ibra , i strzeli coś

0

Wreszcie może zobaczym bardziej podstawową 11 , Mam też nadzieje że chociaż w jednym meczu zagra Ibra , i strzeli coś

0

Czak18 >>> Nie wiemy , każdy sie zastanawia kogo Pep powoła do swojego składy z Barcy B

0

Wcześniej Pique gadał ze Villa był by idealnym wzmocnieniem

0

Ja bym Wolał Rochine , Jeffrena , Muniese , Ruede , I może Dos Santosa

0

Świetnie Rueda rozgrywał piłke

0

Kolejny pajac co herb całuje :((( a myślałem że tacy to tylko w Realu :(((((

0

Znowu Rapid :((( przedchwilą sciagełm z Rapida u musze czekać znowu

0

No dla niego idealna , bo zarobił 45 mln i dostał lepszego napastnika

0

Pique pewnie ma większe bicka od Ibry

0

Szkoda że nie 200 meczy , taka okrągła liczba

0

A dlaczego Zlatana bedą prezentowali na Camp Nou , a Maxwella na mini estadi ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?