0

Sluchajcie ale jest optymistycznie jednak po tej kolejce :)

pamietajcie jak nie dawno Messi mial 5 goli a Ronaldo 10?

po tej kolejce:

Ronaldo - 11 ( ten z wolnego to pepe)

Messi - 10

:D:D:D:D a Messi w sezonie ma juz 19

0

lol Co wy sie napinacie?? Kibice Realu Won stad na swoja, bo robicie tu gnoj.

A kibice Barcy tez spokojnie w GD Barca wygra spokojnie, bo z taka gra jak dzis Real moze sie schowac

0

IBRA KADABRA !!!!!!!! ehhehehehehehe 1-0 Milan :D

0

Real po 1 polowie 0-0

to jest paraolimpiada jakas...

japeirdole... same straty...

ale padlina...

igła mnie wk**wia to jest napastnik a nie jakiś skrzydłowy schodzi na skrzydła i tam gra on ma grać na środku napadu!

Higuaín pajacuje? Gościu zeskrobał mu buta, Igła traci piłkę a faulu nie ma. Ten mecz jest jakiś poj**any... Piłkarze Sportingu koszą jak nienormalni, a sami symulują

niech juz konczy sedzia ta peirwsza polowe... mecz na poziomie polskiej ekstraklasy

strasznie.

haha ale ci kibice realu sa udani

0

Wazne 3 pkt mimo ze Villareal gral w 13....

0

Mejasz= geniusz

czekamy na odpowiedz sedziow? ;/

0

Sedziowie i tak sa martwi juz po meczu

0

tak poza tematem

0

Affelay juz pewny w barcelonie??? oficjalnie zima bedzie juz u nas?

0

ten podany link to glupoty, bo Barca ma kontakt i CHCE affelaya

i trzeba skorzystac z tej okazj i nie przpuscic go jak Ozila bo to byl duzy blad

0

ramossss

wyjdz i zamnkij drzwi

0

zreszta sie zgadzam

0

Bojan - 1 ;/

Masche - 9,5

Messi - 9

Thiago - 10+

Pedro - 4

0

lol Ludzie czego wy panikujecie? Co to za roznica kiedy? Przeciez w poniedziałek o 21 chyba nikt nie pracuje a jak pracuje to niech se wezmie wolne

Dla mnie to lepiej bo przynajmniej wszystko bedzie skupione an tym emczu a w weekend sa jeszcze inne mecze i sobie je spokojne zobacze

a jesli chodzi o kibicow na CN bedzie tyle ile zawsze bo przeciez o 21 rzadko kto pracuje takze dal mnie to dobra data

0

BOJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNN

0

1-0 :) Nolito

0

no i co z tego ze 1-0? przeciez to dopiero poczatek meczu, Murcia powinno to wygrac

0

Jestem niemal pewny ze w Grand Derby Pep wystawi w 11 Mascherano.

to pewne poniewaz w takim meczu potrzebny jest twardy zawodnik

gra katpitalnie nie tylko w obronie ale tez w rozgrywaniu

przeiez w 1 polowie 1 meczu z Kopenhaga mial 98 % skuteczeych podan

dokladnie 48 znalazlo adresata na 50 oddanych

0

Ludzie.. przeciez wiadomo ze jak ma sie mnostwo sytuacji to nie zawsze sie da wykorzystac wszystkie to nie mozliwe

po co panikujecie jak jest 3-1 i 3 pkt

0

Mascherano znow gra dzisiaj genialnie

0

Piękna asysta Villi

0

Karolina

nic sie dzieje badz cierpliwa a nie panikujesz ;D

0

Pogrom juz czuje jakbysmy zlali real b z 6-0:D:D:D:D

0

ale nic sie nie stalo awans mamy pewny wiec luz, My i Kopenhaga idziemy dalej

0

Dlaczemu strona nie dzialala?

0

PO co maja sie przemeczac? teraz utrzymac koncetracje i na zero z tylu

0

Co rozpaczacie? jest po meczu luz teraz

0

ahha Ten facet mnie rozwala z tym hymnem :D

0

Wazne zeby teraz nie stracic gola i zeby bylo na zero z tylu :)

0

Ronaldo nie fikaj i nie draznij messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?