katallonczyk16
Dołączył/a: sierpień 2010
Konin
9 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sluchajcie ale jest optymistycznie jednak po tej kolejce :)
pamietajcie jak nie dawno Messi mial 5 goli a Ronaldo 10?
po tej kolejce:
Ronaldo - 11 ( ten z wolnego to pepe)
Messi - 10
:D:D:D:D a Messi w sezonie ma juz 19
0
lol Co wy sie napinacie?? Kibice Realu Won stad na swoja, bo robicie tu gnoj.
A kibice Barcy tez spokojnie w GD Barca wygra spokojnie, bo z taka gra jak dzis Real moze sie schowac
0
IBRA KADABRA !!!!!!!! ehhehehehehehe 1-0 Milan :D
0
Real po 1 polowie 0-0
to jest paraolimpiada jakas...
japeirdole... same straty...
ale padlina...
igła mnie wk**wia to jest napastnik a nie jakiś skrzydłowy schodzi na skrzydła i tam gra on ma grać na środku napadu!
Higuaín pajacuje? Gościu zeskrobał mu buta, Igła traci piłkę a faulu nie ma. Ten mecz jest jakiś poj**any... Piłkarze Sportingu koszą jak nienormalni, a sami symulują
niech juz konczy sedzia ta peirwsza polowe... mecz na poziomie polskiej ekstraklasy
strasznie.
haha ale ci kibice realu sa udani
0
Wazne 3 pkt mimo ze Villareal gral w 13....
0
Mejasz= geniusz
czekamy na odpowiedz sedziow? ;/
0
Sedziowie i tak sa martwi juz po meczu
0
tak poza tematem
0
Affelay juz pewny w barcelonie??? oficjalnie zima bedzie juz u nas?
0
ten podany link to glupoty, bo Barca ma kontakt i CHCE affelaya
i trzeba skorzystac z tej okazj i nie przpuscic go jak Ozila bo to byl duzy blad
0
ramossss
wyjdz i zamnkij drzwi
0
zreszta sie zgadzam
0
Bojan - 1 ;/
Masche - 9,5
Messi - 9
Thiago - 10+
Pedro - 4
0
lol Ludzie czego wy panikujecie? Co to za roznica kiedy? Przeciez w poniedziałek o 21 chyba nikt nie pracuje a jak pracuje to niech se wezmie wolne
Dla mnie to lepiej bo przynajmniej wszystko bedzie skupione an tym emczu a w weekend sa jeszcze inne mecze i sobie je spokojne zobacze
a jesli chodzi o kibicow na CN bedzie tyle ile zawsze bo przeciez o 21 rzadko kto pracuje takze dal mnie to dobra data
0
BOJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNN
0
1-0 :) Nolito
0
no i co z tego ze 1-0? przeciez to dopiero poczatek meczu, Murcia powinno to wygrac
0
Jestem niemal pewny ze w Grand Derby Pep wystawi w 11 Mascherano.
to pewne poniewaz w takim meczu potrzebny jest twardy zawodnik
gra katpitalnie nie tylko w obronie ale tez w rozgrywaniu
przeiez w 1 polowie 1 meczu z Kopenhaga mial 98 % skuteczeych podan
dokladnie 48 znalazlo adresata na 50 oddanych
0
Ludzie.. przeciez wiadomo ze jak ma sie mnostwo sytuacji to nie zawsze sie da wykorzystac wszystkie to nie mozliwe
po co panikujecie jak jest 3-1 i 3 pkt
0
Mascherano znow gra dzisiaj genialnie
0
Piękna asysta Villi
0
Karolina
nic sie dzieje badz cierpliwa a nie panikujesz ;D
0
Pogrom juz czuje jakbysmy zlali real b z 6-0:D:D:D:D
0
ale nic sie nie stalo awans mamy pewny wiec luz, My i Kopenhaga idziemy dalej
0
Dlaczemu strona nie dzialala?
0
PO co maja sie przemeczac? teraz utrzymac koncetracje i na zero z tylu
0
Co rozpaczacie? jest po meczu luz teraz
0
ahha Ten facet mnie rozwala z tym hymnem :D
0
Wazne zeby teraz nie stracic gola i zeby bylo na zero z tylu :)
0
Ronaldo nie fikaj i nie draznij messiego