1

mimo wszystko szanse sa 50-50 dopóki mecz sie nie zaczął nie ma co gadać

3

tak żem czuł że skadś go znam

3

u mnie właśnie dzis druga burza. Lato się zaczyna ⚡⚡⚡

0

a to nie był członek sztabu jednak?

0

mamy, dzięki że sie martwisz :)

1

raczej Bayern !!! 1-0!!! Lewandowski

0

debilne jest dla mnie porownywanie Realu do innych klubów. Mnie takie zarty nie śmieszą nie wiem jak innych. Co jest śmiesznego w tym że Real i Leicester przez 8 lat zdobyli tylko raz mistrzostwo?

1

każdy sie jara tym atletico, fakt Simeone świetnie dobiera taktyke itp ale moim zdaniem Bayern zagrał o wiele lepiej tydzień temu i szczerze mam nadzieje że dziś wygraja i to wysoko. Atletico moim zdaniem gra strzasznie nudno

4

real w miedzy czasie wygral Lige Mistrzów, Klubowe Mistrzostwa Świata, Puchar Króla, Puchar Hiszpani... ale śmieszkujcie dalej. Waszym tokiem Legia > Real bo legia wiecej razy zdobyła mistrzostwo w ostatnich 10 latach

1

o 17 podobno

0

co my mamy do tego kogo Lucho wybierze na 2 kapitana? Nasze słowa nic nie dadzą :D

1

zobaczymy w przyszłym sezonie,Iniesta jeszcze 2 lata pogra, Rafinha ma czas, przed kontuzją grał dobrze, teraz też dawał fajne zmiany

2

może piłkarze bedą na tyle rozsadni że zostaną i postanowią obronić tytuł u powalczyć w Europie, na pewno mega sie zżyli i sa jak wielka rodzina.

0

ja mam dzis dziwne przeczucie ze Bayern pyknie Atletico :)

1

bo jest taki ranking klubowy i druzyny z danej ligi zdobywaja tam pkt za dobre osiagniecia w pucharach europejskich, widocznie Niemieckie i Angielskie druzyny zdobyły tam wiecej pkt ale Hiszpania pewnie niedlugo ich dogoni

1

o której się teraz robi widno?

5

ja tam wole Bayern gdzieś

1

ale są świry!!!⚽⚽⚽

1

hehehehehehe ale jaja xD

0

gdyby kiedys Krychowiak, Lewandowski, Milik, Glik, Szczesny, Piszczek, Rybus, Grosicki zagrali w polskim klubie razem to pewnie by awansowali

0

no pewnie ze warto!

0

ale cienka ta legia

0

polsat

0

ciekawe co sie porobiło z Balotellim. Przeciez kiedyś nie grał tak tragicznie, pamietam ja na Euro 2012 wsadził te dwa okna, a teraz nawet dokładnie nie poda piłki. Fakt ma jakieś przebłyski strzeli fajną bramke ( raz na pół roku )ale to za mało. Ma dobre warunki i umie grać ale chyba mu sie nie chce :D

4

wcale Cie nie poniosło masz 100% racji. Gdy facet zobaczy ze jakaś dziewczyna sie nim interesuje odrazu zaczyna z nia flirtować, on nie bierze do konca tego na serio, traktuje to jako zabawe a ona sie zakochuje. Trwa to miesiac, pól roku, rok, Przyzwyczajaja się do siebie ale on mimo wszystko nie chce z nią być, a dlaczego? Kto to wie :D

2

takie czasy gdzie ludzie używają słów ktorych znaczenia nie do konca rozumieja

0

jak to? O co chodziło :o

1

Milan juz 0-1 w plecy haha co się z nimi staneło

4

10 piw :p jakby policzyć to 50 groszy za 2 kanały dziennie to nie dużo

1

jakoś sie zdobywa te pkt w rankingu i musza mieć na tyle duzo ze z tych lig moze byc az tyle druzyn. Gdzieś slyszałem ze polsce tez niewiele brakuje zeby bylo jeszcze jedno miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?