katalonczyk987
Dołączył/a: czerwiec 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Paul Pogba jest już w Manchesterze. Francuz przyleciał wczoraj, by dzisiaj przejść testy medyczne i ostatecznie zamknąć sprawy dotyczące transferu.
[Gazetta Dello Sport]
0
nie :D
1
Aga ma kupe kasy, myślę jednak ze ma slaby organizm, źle znosi zmiany klimatu, nie radzi sobie z nerwami. Fakt leciala do Rio przez lizbone i zmiana klimatu mega wplywa na samopoczucie a co za tym idzie - dyspozycje zawodniczki. Sam źle znosze takie zmiany i przez pare dni jestem jak niezywy. Ale fakt na tym poziomie takie cos jest troche niezrozumiałe i zadziwiające
0
znam Alicję Tchórz ale napisales "kciuki za TCHORZA" i jakoś na to nie wpadłem, wybacz, może gdybyś napisał kciuki za Tchórz to prędzej bym wpadł, nie pokojarzyłem tego pseudonimu
0
kto to Tchórz?
0
też mogę, ale przed chwila klikałem i nic :D odswiezylem i juz dziala
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie da sie :/
0
nie ma przyjsc tylko ma sie okazać czy przyjdzie a jesli tak to kto, może byc tak ze nikt nie dojdzie
0
a miał być szybki powrót do ekstraklasy :D podbeskidzie prędzej wroci, szkoda tego Górniks lubie ich gdzieś
0
a taki gdy nikogo nie obraża? Jak myślisz? Bo nie moge znaleźć w regulaminie
0
można dostać bana za niestosowny avatar?
0
dziś
1
Fidżi gra bo zdyskwalifikowali jakaś drużyne bo miała nieuprawnionego gracza w składzie. Chyba Nowa Zelandia. Polacy sie nie dostali bo kwalifikacja byl jakis turniej u21 czy u23 jakies euro do ktorego sie ni dostalismy
0
a gdzie to taka ulewa
0
a na ławce Zagłebia siedzi gość o nazwisku Dziwniel troche dziwne nazwisko
0
skąd wiesz?
0
sciagaj szybko.sopcast i wejdz na faceboku wpisz.transmisjie.meczow sopcast bez zacinania i wklej
4
ja tam bym chciał żeby Gomez przyszedł
1
i dzieki temu BARCA by byla rozstawiona?
0
a nie Legia? xD
0
no niby tak, strzela gole ale jakiejs super techniki nie ma, jest dosc wolny.
1
to z Porto to chyba jakas plota, Niko pewnie zostanie jesli zakwakifikuja sie do LM
0
moze sie pomylila moze nie wiedziala, dajcie spokoj to malo istotne kazdy wie o co chodzi. Milo ze chciales jej pomoc i ja poprawiles.
0
no fakt trzeba postawic na Matsa bo gosc sie wysiedzial, Bravo gdyby chcial to bylby super zmiennikiem i moglby grac w Pucharze Króla np. Jeśli nie odejdzie Tello to nie ma sensu nikogo sprowadzać narazie. Ale fakt brakuje klasowego napastnika na zmiane, fajnie by było taki Lacazette albo tez Jesus któryś z nich. Denis raczej jest szykowany na zmiany za Inieste a Arda to mi sie wydaje ze po tym sezonie odejdzie niestety :)
4
Jese nie jest takim przecietniakiem, ostatnio mial kontuzje ale rok przed kontuzja gral bardzo dobrze, zawsze gdy wchodzil to strzelal w koncowkach
0
na tym polega sprzedawanie i zarabianie na pensjach xD dziwne gdyby nowi grali za darmo. Zyskamy na kims dajemy innemu
0
tymbardziej gdy ten ktos nie zagral chyba wiecej niz 90 minut w ciagu calego sezonu :)
8
wybral sentymentalnie z barwami z Górnika
0
ciezko zarobic na kims kogo nikt nie chce a jak juz to temu komus nie odpowiadaja warunki