6

Paul Pogba jest już w Manchesterze. Francuz przyleciał wczoraj, by dzisiaj przejść testy medyczne i ostatecznie zamknąć sprawy dotyczące transferu.
[Gazetta Dello Sport]

0

nie :D

1

Aga ma kupe kasy, myślę jednak ze ma slaby organizm, źle znosi zmiany klimatu, nie radzi sobie z nerwami. Fakt leciala do Rio przez lizbone i zmiana klimatu mega wplywa na samopoczucie a co za tym idzie - dyspozycje zawodniczki. Sam źle znosze takie zmiany i przez pare dni jestem jak niezywy. Ale fakt na tym poziomie takie cos jest troche niezrozumiałe i zadziwiające

0

znam Alicję Tchórz ale napisales "kciuki za TCHORZA" i jakoś na to nie wpadłem, wybacz, może gdybyś napisał kciuki za Tchórz to prędzej bym wpadł, nie pokojarzyłem tego pseudonimu

0

kto to Tchórz?

0

też mogę, ale przed chwila klikałem i nic :D odswiezylem i juz dziala

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie da sie :/

0

nie ma przyjsc tylko ma sie okazać czy przyjdzie a jesli tak to kto, może byc tak ze nikt nie dojdzie

0

a miał być szybki powrót do ekstraklasy :D podbeskidzie prędzej wroci, szkoda tego Górniks lubie ich gdzieś

0

a taki gdy nikogo nie obraża? Jak myślisz? Bo nie moge znaleźć w regulaminie

0

można dostać bana za niestosowny avatar?

0

dziś

1

Fidżi gra bo zdyskwalifikowali jakaś drużyne bo miała nieuprawnionego gracza w składzie. Chyba Nowa Zelandia. Polacy sie nie dostali bo kwalifikacja byl jakis turniej u21 czy u23 jakies euro do ktorego sie ni dostalismy

0

a gdzie to taka ulewa

0

a na ławce Zagłebia siedzi gość o nazwisku Dziwniel troche dziwne nazwisko

0

skąd wiesz?

0

sciagaj szybko.sopcast i wejdz na faceboku wpisz.transmisjie.meczow sopcast bez zacinania i wklej

4

ja tam bym chciał żeby Gomez przyszedł

1

i dzieki temu BARCA by byla rozstawiona?

0

a nie Legia? xD

0

no niby tak, strzela gole ale jakiejs super techniki nie ma, jest dosc wolny.

1

to z Porto to chyba jakas plota, Niko pewnie zostanie jesli zakwakifikuja sie do LM

0

moze sie pomylila moze nie wiedziala, dajcie spokoj to malo istotne kazdy wie o co chodzi. Milo ze chciales jej pomoc i ja poprawiles.

0

no fakt trzeba postawic na Matsa bo gosc sie wysiedzial, Bravo gdyby chcial to bylby super zmiennikiem i moglby grac w Pucharze Króla np. Jeśli nie odejdzie Tello to nie ma sensu nikogo sprowadzać narazie. Ale fakt brakuje klasowego napastnika na zmiane, fajnie by było taki Lacazette albo tez Jesus któryś z nich. Denis raczej jest szykowany na zmiany za Inieste a Arda to mi sie wydaje ze po tym sezonie odejdzie niestety :)

4

Jese nie jest takim przecietniakiem, ostatnio mial kontuzje ale rok przed kontuzja gral bardzo dobrze, zawsze gdy wchodzil to strzelal w koncowkach

0

na tym polega sprzedawanie i zarabianie na pensjach xD dziwne gdyby nowi grali za darmo. Zyskamy na kims dajemy innemu

0

tymbardziej gdy ten ktos nie zagral chyba wiecej niz 90 minut w ciagu calego sezonu :)

8

wybral sentymentalnie z barwami z Górnika

0

ciezko zarobic na kims kogo nikt nie chce a jak juz to temu komus nie odpowiadaja warunki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?