katalonczyk_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem Wam wszystkim tak. Jestem prawdziwym fanem Barcy, dlatego oglądałem mecz do końca. Pojawiało się w moim sercu pewne powątpiewanie w 90 minucie spotkania, zapewne tak jak u wielu innych fanów Cules. Jednak ten przykład pokazuje jak cudownym sportem jest piłka nożna. Kiedy Anders pięknym strzałem pokonał Cecha łzy pojawiły się na mojej twarzy. Nie zwracałem uwagi na to czy ktoś w domu dziwnie odbierze moją radość. Po prostu krzyczałem w niebogłosy. Mecz nie układał się po naszej myśli, ponieważ nasi chłopcy nie mogli pokazać tego co potrafią najlepiej czyli gry w piłkę. Futbol, który zaprezentowała Chelsea był swego rodzaju anty futbolem. Odnosząc się jeszcze do osoby Didiera Drogby to uważam, że kariera aktorska stoi przed nim otworem. Dwie ręki w polu karnym Gerarda i Yayi. Obie nie stanowiły powodu do podyktowania karnych. Wiadomo, że sympatycy Chelsea powiedzą co innego, ale to ich problem. My szczęśliwi kibice Barcy już zbieramy pieniądze na bilet do Rzymu. A wracając do Abidala myślę, że w tej sytuacji UEFA powinna przyjąć odwołanie Barcy. Visca el Barca!