O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Patrick Kluivert
  • Ulubione zespoły FC Barcelona,Real Betis,Real Sociedad,FC Liverpool,Partick Thistle,Yeovil Town,
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 160
  • Polecenia 0

Komentarze

0

LoL jak czytam niektore wypowiedzi typu "mamy juz awans" , "bedzie 6-0" czy temu podobne pierdoly to mnie telepie...Barca jest wielka i mam nadzieje ze awansujemy po dobrych meczach,jednak trzeba okazac szacunek rywalowi.Arsenal wcale nie jest taki slaby,a do lutego jeszcze duzo rzeczy moze sie wydarzyc. Tak czy inaczej apelowalbym aby dzieci sie nie wypowiadaly na temat Ligi Mistrzow.

0

"Jadę tam jednak zagrać mecz i nic więcej. " Tylko 14 -latkowie dadza sie nabrac na takie slowa. Wiem ze Mourinho marzy o zwyciestwie nad Barca. On nienawidzi Barcelony . Pamietacie jak Barca stracila gola w koncowce z Chelsea? Co robil Mourinho?? Rzucil sie na kolana i widac bylo jak bardzo pragnal aby wyeliminowac Barce. Albo po meczu z Interem? Pamietacie co wyprawial na boisku? Tak , tak to nie byla zwykla radosc z awansu do nastepnej fazy rozgrywek...Mou juz teraz napewno nie bedzie spal po nocach tylko myslal o poniedzialku . Jedyne czego chce w GD to zeby Barca zagrala na swoim najwyzszym poziomie i w pelnym skladzie wowczas o wynik bede spokojny.

0

Co do meczu z realem to niewiem czy nie bylo by lepiej gdyby zagral Mascherano zamiast Sergio...a jezeli zagra Sergio to mam nadzieje ze nie zagra tak tragicznie jak ostatnio z Portugalia...

0

Kurcze pojechalbym z mila checia :/ niestety kasa :( dla mnie to nie osiagalny wyjazd ;((

0

niewiem czy wiecie ale gralismy raz na CN z Herculesem bodajze jakies 13 lat temu i przegralismy 2:3 , takze mam nadzieje ze dzis Barca postrzela troche beniaminkowi . Chcialbym zeby bylo przynajmniej 4:0.

Zobacz wszystkie

0

TominJo

heheheh swietne foto :D gdzies takie znalazl?

0

74174 na Sopcasta

0

52 mln za Fabregasa?? to jakas bzdura...

0

Kurcze pojechalbym z mila checia :/ niestety kasa :( dla mnie to nie osiagalny wyjazd ;((

0

szmeto

No wlasnie...ploty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?